Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja już zabukowany w 100licy... jaki tu syf jest... jak mam się tu przenieść ?

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja widzę jedno wyjście... nie odwalaj maniany i siedź na d*pie we Wro :decayed:

Opublikowano
Ja widzę jedno wyjście... nie odwalaj maniany i siedź na d*pie we Wro :decayed:

+1

Opublikowano
Ja widzę jedno wyjście... nie odwalaj maniany i siedź na d*pie we Wro :decayed:

a niech tam siedzi :D tak bardzo sie rwał to teraz ma :grin:

---------- Post dopisany at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ----------

Panowie ma ktoś możliwość sprawdzenia auta po vin'ie?

Na jutro bedzie :wink:

---------- Post dopisany at 20:50 ---------- Poprzedni post napisany at 20:49 ----------

kurna ale mnie dawno tu nie było :hi::hi::hi:

Panowie potrzebuje numer katalogowy rozrusznika do b5 1.9 polift ajm 2000 rok , ktoś zna ?

Odpalam etke i już patrze :decayed:

---------- Post dopisany at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany at 20:50 ----------

Dla AJM rozruszniki:

-VALEO 068 911 024 E od nr VIN 8D-X-180001

-BOSCH 068 911 024 F, 068 911 024 GX, 068 911 024 H, 068 911 024 HX

cwiara wielkie dzięki :hi: a jest jakaś różnica ? w sensie któryś jest np lepszy albo bardziej polecany ?

Opublikowano

Chyba nie. te nry z x-ami to zastępują wycofane poprzednie numery, wiec napewno bedą nowsze.

Opublikowano

[quote=chopin;3818785

a niech tam siedzi :D tak bardzo sie rwał to teraz ma :grin:

boli Cię coś skarbona ?

Opublikowano

x8sf.jpg

Duduś lepiej zalać, jeździć i mieć go przy sobie niż pod mieszkaniem trzymać żeby nie za***ali? :guma:

Maćku, dzięki za podpowiedzi. :notworthy:

Opublikowano

Szczuraz ledwo Cię minąłem ledwo zdążyłem z powrotem ręce na kierownicy położyć i za zakrętem hebel... kurw.pół godziny stania. Poczytam sobie forum w korku :/

Opublikowano
http://imageshack.us/a/img18/2084/x8sf.jpg

Duduś lepiej zalać, jeździć i mieć go przy sobie niż pod mieszkaniem trzymać żeby nie za***ali? :guma:

Maćku, dzięki za podpowiedzi. :notworthy:

Damian Ty czasem nie mieszkasz na Jedności? :wink:

Opublikowano

:siema:

Mógłby ktoś pomóc w ocenie auta dla mojego znajomego? Opel Signum 18900.00 PLN. Wrocław - otoMoto.pl :hi:

Opublikowano
:siema:

Mógłby ktoś pomóc w ocenie auta dla mojego znajomego? Opel Signum 18900.00 PLN. Wrocław - otoMoto.pl :hi:

na pierwszy rzut oka już widać że tablice podróby : czyli napewno sam na kołach nie przyjechał. jak coś to mam dobry miernik lakieru to mógłbym obadać

Opublikowano
http://imageshack.us/a/img18/2084/x8sf.jpg

Duduś lepiej zalać, jeździć i mieć go przy sobie niż pod mieszkaniem trzymać żeby nie za***ali? :guma:

Maćku, dzięki za podpowiedzi. :notworthy:

Damian Ty czasem nie mieszkasz na Jedności? :wink:

No jak nie jak tak, przeca tam mój pług stoi :decayed:

Opublikowano
:siema:

Mógłby ktoś pomóc w ocenie auta dla mojego znajomego? Opel Signum 18900.00 PLN. Wrocław - otoMoto.pl :hi:

Załatw VIN może w historii auta będzie syf bo po fotach to mało co widać, ja mogę ewentualnie podjechać zobaczyć na żywca co i jak z budą, ale mechanikę zostawiam innym.

Opublikowano

na pierwszy rzut oka już widać że tablice podróby : czyli napewno sam na kołach nie przyjechał. jak coś to mam dobry miernik lakieru to mógłbym obadać

To że tablice podjebki to nie znaczy że na lawecie przyjechał... nie raz i nie dwa się wracało autami bez blach po 800km :decayed:

Opublikowano
:siema:

Mógłby ktoś pomóc w ocenie auta dla mojego znajomego? Opel Signum 18900.00 PLN. Wrocław - otoMoto.pl :hi:

:hi: jak robiłem rozrząd w swojej Andzi to u mechanika stal taki signum , mowie do niego fajna furka kiedyś taka chciałem , a on do mnie pogięło Cie ? To jest najgorsze auto jakie wypuścił Opel. Wiecznie problemy

Opublikowano

Panowie i Panie wiem że off top ale mam prośbę - czy jest ktoś władny chętny oczywiście za odpowiednią gratyfikacją finansową zrobić logi dynamiczne w mojej Andzi ?? :D Jestem z Oławy pracuje we Wroc. może jest jakiś śmiałek ?? Sam tego nie ogarnę a program jaki mam się ciągle wykrzacza nie wiedzieć czemu.

Opublikowano
Panowie i Panie wiem że off top ale mam prośbę - czy jest ktoś władny chętny oczywiście za odpowiednią gratyfikacją finansową zrobić logi dynamiczne w mojej Andzi ?? :D Jestem z Oławy pracuje we Wroc. może jest jakiś śmiałek ?? Sam tego nie ogarnę a program jaki mam się ciągle wykrzacza nie wiedzieć czemu.

Ćwiara :hi:

Opublikowano
  • Autor
Maćku jeszcze raz dzięki wielkie za kontakt do mechaniora :drinks: Passek dzisiaj odebrany i w końcu ożyły te klacze :kox: No i z elektroniką już spokój :decayed:

do niesprawdzonych ludzi nigdy nikogo jeszcze nie wysłałem :decayed: Widziałeś jego ocatavke RS 1.8T ? to dopiero się odpycha i robił sam wszystko łacznie z programem od podstaw.

Opublikowano

A co ty Gruby na wieś Warszawa się wprowadzasz?

Opublikowano
Panowie i Panie wiem że off top ale mam prośbę - czy jest ktoś władny chętny oczywiście za odpowiednią gratyfikacją finansową zrobić logi dynamiczne w mojej Andzi ?? :D Jestem z Oławy pracuje we Wroc. może jest jakiś śmiałek ?? Sam tego nie ogarnę a program jaki mam się ciągle wykrzacza nie wiedzieć czemu.

Ćwiara :hi:

Tylko ze jak z cwiara, to z kierowcą przyjedź albo namiot sobie skołuj. Legenda głosi, że kiedyś ktoś od niego wyjechał trzeźwy, ale to tylko legenda... :whistling::bag:

Napaćkane z japca kaja

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.