Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Muszę zregenerować alternator... gdzie mi to dobrze zrobią? Dodam, że zależy mi na czasie :wink:

Na Bielanach na irysowej też jest taki zakład ale nie wiem nic o jakości

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zimówki kupione padło na nokiany

Opublikowano

Good choice :-)

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

Opublikowano

im grozi po 10 a nawet 15 :kwasny:

Opublikowano
im grozi po 10 a nawet 15 :kwasny:

qurczak a Ty takim wypasionym wozem sie teraz wozisz :D coś tu śmierdzi :P:grin:

Opublikowano

Skarbona ja dopiero teraz luknąłem Twój podpis... gdzie tam widzisz u siebie S-line ? ani fotele, kiera, gałka, pakietu zew też nie ma :grin:

Mam dość już tej 100licy... burdel na kołach... ulice pozamykane, rozkopane, nie oznaczone.....

Opublikowano
Muszę zregenerować alternator... gdzie mi to dobrze zrobią? Dodam, że zależy mi na czasie :wink:

Arek zgłoś sie jak bedziesz mógł rozmawiać :hi:

Opublikowano

Na razie jestem nie osiągalny na kom... kręcę fuchę

Opublikowano
Na razie jestem nie osiągalny na kom... kręcę fuchę

ok , jak coś to oddzwoń

Opublikowano

Na Jedności gość regeneruje alternatory, bardzo dobry fachman. Teść kogoś z forum, nie pamiętam kogo:decayed:

---------- Post dopisany at 08:35 ---------- Poprzedni post napisany at 08:34 ----------

CBŚ rozbiło gang sutenerów; 19 zarzutów - TVP.INFO

Nelson, mówiłem Ci, że z tymi bułgarkami to śliski interes :whistling:

Napaćkane z japca kaja

Jak widzisz siedzę na dupci w pracy i nic mnie nie rusza:decayed:

Opublikowano

Teśc Diksona jak dobrze kojarzę

Opublikowano
  • Autor

gdzie on to otworzył ? Od brata nic sie nie dowiem bo to konkurencja :polew:

Na ul. Kolarskiej :wink: Ale to wyglądało jakby ten warsztat był tam od zawsze :decayed:

miał wynająć całość z wyposażeniem :wink:

Duds wymieniałem wczoraj szyby.

Okazuje się że w polifcie szyby przednie są wyższe o 1.5 cm od przedliftowych :facepalm: co ja się wczoraj nawalczyłem żeby je do siebie upchnąć to już moje. :facepalm:

Opublikowano

Tak? :o to dziwne, nie wiedziałem :o wydaje się to z punktu widzenia logiki niemożliwe, bo ramki są takie same :o

...wysłane z kalkulatora...

Opublikowano
  • Autor

mocowania tak ale skok podnośnika nieco mniejszy :wink:

Opublikowano

Rozebrałem dzisiaj zielonego :facepalm: jednak to nie wina altka :whistling: Tłumik drgań paska wyebany totalnie, przez co pasek ledwo dosłownie WISIAŁ na rolce :doh:

Opublikowano
Rozebrałem dzisiaj zielonego :facepalm: jednak to nie wina altka :whistling: Tłumik drgań paska wyebany totalnie, przez co pasek ledwo dosłownie WISIAŁ na rolce :doh:

Uuuuuuuuuuuuuu nie zaglądamy pod maskę:whistling::whistling::whistling:

Opublikowano

CAM00473.jpg

---------- Post dopisany at 18:57 ---------- Poprzedni post napisany at 18:55 ----------

Rozebrałem dzisiaj zielonego :facepalm: jednak to nie wina altka :whistling: Tłumik drgań paska wyebany totalnie, przez co pasek ledwo dosłownie WISIAŁ na rolce :doh:

Uuuuuuuuuuuuuu nie zaglądamy pod maskę:whistling::whistling::whistling:

Zaglądamy, zaglądamy... tylko jak tam wszystko zasłonięte osłonami i uja widać :thumbdown: a żeby ściągnąć osłonę to pas przedni leci na bok :facepalm:

---------- Post dopisany at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany at 18:57 ----------

Teraz muszę powalczyć jak ten yebany tłumik wytargać :facepalm: odkręcony, lata luzem ale nie idzie go żadną szparą wyciągnąć :doh: jutro walczę dalej...mam nadzieje, że obejdzie się bez ruszania wspomagania :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.