Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ciesz sie że ci to drzewo relingow nie zerwalo :-)

Nadane z nory szczura

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
k**wa... :facepalm: złamałem antene na dachu :facepalm:

Nowa 10 zł i daje radę :decayed:

Opublikowano

Pany czym się maluje lampy w środku zwykłym szprajem ?? :decayed:

Opublikowano
Pany czym się maluje lampy w środku zwykłym szprajem ?? :decayed:

Ale chodzi CI o odbłyśniki czy o cuś inszego ?

Opublikowano
Pany czym się maluje lampy w środku zwykłym szprajem ?? :decayed:

Ale chodzi CI o odbłyśniki czy o cuś inszego ?

Jo

Opublikowano
Pany czym się maluje lampy w środku zwykłym szprajem ?? :decayed:

Ale chodzi CI o odbłyśniki czy o cuś inszego ?

Jo

to już nawet u nas się tego używa?! :doh:

Opublikowano
Nelson szkoda pimpowozu, ale najważniejsze ze nic się Tobie poważnego nie stało. Szybkiego powrotu do zdrowia życzę, musisz sobie wykupić karnet na okłady z młodych piersi. :decayed:

chłopie, Nelson miał tyle okładów, ile Ty ciepłych obiadów w życiu nie zjadłeś :grin:

Jebłem i rycze :polew::polew::polew:

Sikam, hahahaha :polew:

Opublikowano
k**wa... :facepalm: złamałem antene na dachu :facepalm:

Nowa 10 zł i daje radę :decayed:

Uyebało poniżej tej "kulki" :thumbdown: Czuje w moczu ściąganie sufitu :facepalm:
Opublikowano
k**wa... :facepalm: złamałem antene na dachu :facepalm:

Nowa 10 zł i daje radę :decayed:

Uyebało poniżej tej "kulki" :thumbdown: Czuje w moczu ściąganie sufitu :facepalm:

Nie taki diabeł straszny jak go malują, pójdzie Ci szybko ;)

---------- Post dopisany at 07:33 ---------- Poprzedni post napisany at 07:32 ----------

Zapomniał bym się przywitać, Dobry Den Pany ;)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Siema:)

Kubica, Ty masz te 3.0 po sofcie?

Opublikowano

Siema wszystkim :hi:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

---------- Post dopisany at 08:08 ---------- Poprzedni post napisany at 08:07 ----------

Siema:)

Kubica, Ty masz te 3.0 po sofcie?

A jak. U mojego znajomka robil :wink:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Opublikowano
  • Autor
k**wa... :facepalm: złamałem antene na dachu :facepalm:

Nowa 10 zł i daje radę :decayed:

Uyebało poniżej tej "kulki" :thumbdown: Czuje w moczu ściąganie sufitu :facepalm:

Nie taki diabeł straszny jak go malują, pójdzie Ci szybko ;)

---------- Post dopisany at 07:33 ---------- Poprzedni post napisany at 07:32 ----------

Zapomniał bym się przywitać, Dobry Den Pany ;)

On ma antene z gepeesem to bedzie chwila zabawy z dostaniem podstawy. Albo kropelka, poxipol i do boju :-)

Nadane z nory szczura

Opublikowano

Siema

Opublikowano

Hai

Opublikowano
Siema wszystkim :hi:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

---------- Post dopisany at 08:08 ---------- Poprzedni post napisany at 08:07 ----------

Siema:)

Kubica, Ty masz te 3.0 po sofcie?

A jak. U mojego znajomka robil :wink:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Ile tam wypluło?

Opublikowano

273km/580nm. Jakos tak.

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Opublikowano

Bardzo mnie to cieszy, na następnym spocie muszę się tym przewieźć, aby mieć odniesienie do mojego klekota:wink:

Opublikowano

siemano , ja chyba na jutrzejszo impre bede kierowco bo sie tak do d...y czuje i antybiotyk że raczej nie bedzie picia :facepalm::wallbash:

Opublikowano
Siema

Lona nie ma dzisiaj pochwy?:grin:

---------- Post dopisany at 09:11 ---------- Poprzedni post napisany at 09:05 ----------

k**wa... :facepalm: złamałem antene na dachu :facepalm:

Nowa 10 zł i daje radę :decayed:

Uyebało poniżej tej "kulki" :thumbdown: Czuje w moczu ściąganie sufitu :facepalm:

W awancie ściągasz lampkę w bagażniku i widać żdżire-w porcie we Wro zwykła 50.na allegro szukałem 3 dni i nie znalazłem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.