Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:

potrzebna pomoc Pany, konkretnie dystanse 15-20mm 5x112 śr. otw. centr. 66,5 najlepiej od ręki. Ktoś ma, może wie gdzie mogę dostać ?

Kowi albo szafa będą wiedzieć, oni się dystansowali z tego co pamiętam:wink:

---------- Post dopisany at 13:13 ---------- Poprzedni post napisany at 13:12 ----------

Ok, dzięki za info :)

Z której części miasta jesteś?

Podziękował :hi:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
[/color]
Ok, dzięki za info :)

Z której części miasta jesteś?

Krzyki :wink:

Opublikowano
[/color]
Ok, dzięki za info :)

Z której części miasta jesteś?

Krzyki :wink:

Ja swojego czasu wymienialem w sluzbowkach na ul. Lubuskiej tam jakoś brali 3-4 dychy za wymiane :)

wysłane zanim telefon zardzewieje :)

Opublikowano

jak krzyki to jedź na skarbowców 4, normalnie za 40zł a jak dasz 45 to od ręki Ci zmienią:grin:

Opublikowano

Dzięki Panowie za pomoc. Udało mi się do JT Serwis zadzwonić na Karkonoskiej i wymienią mi za 40 zł :)

Opublikowano

Trzy kilometry - od Pafawagu do Muchoboru Wielkiego jechałem godzinę jak tu nie wrócić z powrotem na rower.

Opublikowano

Fura już się pasie w garażu:kox:

Opublikowano
Fura już się pasie w garażu:kox:

:brawo:

Opublikowano
Fura już się pasie w garażu:kox:

Cóż za przystanek autobusowy nabyłeś ? :decayed:

Opublikowano
Fura już się pasie w garażu:kox:

Cóż za przystanek autobusowy nabyłeś ? :decayed:

trzy w jednym :grin:

Opublikowano
Opublikowano

Gniady na sanki:D

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Krystian co tam w niemcowni ? :D kiedy Ty wracasz ?

Zagrane na Fortepianie

Opublikowano

Za 3 tydobnie a tak po za tym to zimno -8

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Za 3 tydobnie a tak po za tym to zimno -8

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

to dobrze bo musze sie do Ciebie uśmiechnąć o to co mi obiecałeś :D tylko nie wiem czy pamiętasz :grin:

Opublikowano
Fura już się pasie w garażu:kox:

Foto, foto :naughty:

Opublikowano
Za 3 tydobnie a tak po za tym to zimno -8

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Paciul.... grzeczny jesteś czy piłujesz mordę na wszystkich ?

Opublikowano
  • Autor
Trzy kilometry - od Pafawagu do Muchoboru Wielkiego jechałem godzinę jak tu nie wrócić z powrotem na rower.

Dobrze ze jakis odwazny szlaban wylamal bo bysmy do tej pory stali :D

Opublikowano
Ty szeryf zmieniles godziny pracy bo cos sie nie mijamy ostatnio. Co do manetki to duds powinien miec

Nie kurde :) zmieniłem trasę . Córkę rano do żłobka zaworzei latam przez mokronos i na Wiejską. Potem do siebie przez Grabiszyńskią i Tęczową. Dwa razy dalej i 15 minut dłużej :)

Pod fucktory cie widzialem jak wracales

Noo. A wczoraj to już w ogóle spotkanie pierwszego stopnia. Ale to dlatego że późno wyjechałem bo rano byłą przygoda. Wróciłem od Gniadego z manetką i miałem się porwać w ciemną noc na wymianę- stwierdziłem, że za zimno i pier... poszedłem do domu. Rano wychodzę a auto nawet nie reaguje na pilota od centralnego :( Mądrze udało mi się wieczorem zostawić lampkę zapaloną. Dobrze, że w lidlu widziałem dzień wcześniej kable ( o dziwno całkiem porządne ). Samochód żony i rura dokonać zakupu :) Zaskoczony byłem tylko że nie musiałem nawet chwili go ładować tylko od razu po podpięci pod aku z benzynowego aurisa zapalił :)

---------- Post dopisany at 09:14 ---------- Poprzedni post napisany at 09:06 ----------

Trzy kilometry - od Pafawagu do Muchoboru Wielkiego jechałem godzinę jak tu nie wrócić z powrotem na rower.

Dobrze ze jakis odwazny szlaban wylamal bo bysmy do tej pory stali :D

kurde ten szlaban to raz w miesiącu się zacina.... :) Kiedyś myślałem, że kierownicę pogryzę jak przegapiłem i nie zdążyłem na rogowską uciec

Opublikowano
  • Autor

Wiesz ze codziennie latam tamtędy numer masz to wystarczyło zadzwonic i bym cie z kabla pradem poczestował. Mam na stanie :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.