Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No widzisz... nawet pomyślałem o tym ale jak wyszedłem z domu to było przed 7 rano a wiedziałem że będziesz jechał około 7:30. A wczoraj właśnie musiałem być z młodą 7:45 na miejscu więc dlatego taki był wybór :)

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

siema Panowie. Tegoroczny oplatek spotowy chyba bedzie moim pozegnalnym oplatkiem z Wami.... Mam tylko nadzieje, ze szybko zamkne sprawe rozwodowa.

Opublikowano
  • Autor

Czyli zamotales robote w wawie?

Opublikowano
siema Panowie. Tegoroczny oplatek spotowy chyba bedzie moim pozegnalnym oplatkiem z Wami.... Mam tylko nadzieje, ze szybko zamkne sprawe rozwodowa.

definitywnie musi być grubo.

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

Opublikowano
siema Panowie. Tegoroczny oplatek spotowy chyba bedzie moim pozegnalnym oplatkiem z Wami.... Mam tylko nadzieje, ze szybko zamkne sprawe rozwodowa.

Tos mnie teraz zalamal. :(

Opublikowano
siema Panowie. Tegoroczny oplatek spotowy chyba bedzie moim pozegnalnym oplatkiem z Wami.... Mam tylko nadzieje, ze szybko zamkne sprawe rozwodowa.

No i c**j bombki strzelił.

Nelson parówo pochwal się nowym nabytkiem.

Opublikowano
  • Autor

Boi sie ze jak bedzie musiał kazdego na spocie przewieźć to mu wyplaty na wachę braknie dlatego sie nie chwali

Opublikowano
Boi sie ze jak bedzie musiał kazdego na spocie przewieźć to mu wyplaty na wachę braknie dlatego sie nie chwali

:polew:

Wysłane z mojego telewizora

Opublikowano
siema Panowie. Tegoroczny oplatek spotowy chyba bedzie moim pozegnalnym oplatkiem z Wami.... Mam tylko nadzieje, ze szybko zamkne sprawe rozwodowa.

No i c**j bombki strzelił.

Nelson parówo pochwal się nowym nabytkiem.

emil spokojnie jeszcze czekam na jedna informacje......

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
siema Panowie. Tegoroczny oplatek spotowy chyba bedzie moim pozegnalnym oplatkiem z Wami.... Mam tylko nadzieje, ze szybko zamkne sprawe rozwodowa.

No i c**j bombki strzelił.

Nelson parówo pochwal się nowym nabytkiem.

emil spokojnie jeszcze czekam na jedna informacje......

Hornet Ty jeszcze w wawie jesteś ? Miałbyś miejsce na ta drukarkę ?

Zagrane na Fortepianie

Opublikowano
siema Panowie. Tegoroczny oplatek spotowy chyba bedzie moim pozegnalnym oplatkiem z Wami.... Mam tylko nadzieje, ze szybko zamkne sprawe rozwodowa.

No i c**j bombki strzelił.

Nelson parówo pochwal się nowym nabytkiem.

emil spokojnie jeszcze czekam na jedna informacje......

Hornet Ty jeszcze w wawie jesteś ? Miałbyś miejsce na ta drukarkę ?

Zagrane na Fortepianie

nie. Mamy jeszcze do wro jakies 150km. Mamy przerwe na dana chwile. :whistling:

Opublikowano
Boi sie ze jak bedzie musiał kazdego na spocie przewieźć to mu wyplaty na wachę braknie dlatego sie nie chwali

Ja go swoim przewiozłem teraz ja też chce się przejechać jego nabytkiem :decayed:

Opublikowano
Boi sie ze jak bedzie musiał kazdego na spocie przewieźć to mu wyplaty na wachę braknie dlatego sie nie chwali

Ja go swoim przewiozłem teraz ja też chce się przejechać jego nabytkiem :decayed:

Nelson powiem tak fura ... :slina:

Opublikowano
  • Autor

Ta slina to przez kolor :D

Opublikowano

Czyżby żółty :-)

Sent from my 7 Mozart T8698 using Tapatalk

Opublikowano

Przejełem władzę nad kolesiem tylko kszyknę i ma pion :D

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Przejełem władzę nad kolesiem tylko kszyknę i ma pion :D

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Kszyyyyyyyycz ile wlezie :decayed:

Opublikowano

Nelson dawaj foty albo przedluzacza nie zobaczysz więcej :D

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Nie ma co oglądać... ja już we Wrocku.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.