Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:grin:
  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Hamowalem ale jak sie zapaliło czerwone dla pieszych to poleciałem dalej bo za 2 sekundy juz sie później zielone zapalił i koniec. Na następnej krzyzowce juz stałem na czerwonym. Nikogo nie potracilem ,nie zabiłem , każdy z was napewno nie raz popełnił większe wykroczenia na drodze a teraz wszyscy święci nagle ! Zluzujcie

Chopin wrzuc na luz znasz ich i wiesz jacy są , posmieja i dadzą spokój :decayed: bo jak narazie to ty sie unosisz :D

Opublikowano
  • Autor

Dajcie na luz pijany wracał z biby u cwiary i prawie udało mu sie wychamowac.

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Hamowalem ale jak sie zapaliło czerwone dla pieszych to poleciałem dalej bo za 2 sekundy juz sie później zielone zapalił i koniec. Na następnej krzyzowce juz stałem na czerwonym. Nikogo nie potracilem ,nie zabiłem , każdy z was napewno nie raz popełnił większe wykroczenia na drodze a teraz wszyscy święci nagle ! Zluzujcie

Chopin wrzuc na luz znasz ich i wiesz jacy są , posmieja i dadzą spokój :decayed: bo jak narazie to ty sie unosisz :D

+1, każdy bije beke poza hornetem, bo on już pewnie z nagraniem na psiarni siedzi :dziura:

Opublikowano
Hamowalem ale jak sie zapaliło czerwone dla pieszych to poleciałem dalej bo za 2 sekundy juz sie później zielone zapalił i koniec. Na następnej krzyzowce juz stałem na czerwonym. Nikogo nie potracilem ,nie zabiłem , każdy z was napewno nie raz popełnił większe wykroczenia na drodze a teraz wszyscy święci nagle ! Zluzujcie

Chopin wrzuc na luz znasz ich i wiesz jacy są , posmieja i dadzą spokój :decayed: bo jak narazie to ty sie unosisz :D

+1, każdy bije beke poza hornetem, bo on już pewnie z nagraniem na psiarni siedzi :dziura:

Właśnie wróciłem

Opublikowano

ooo o o o, o wilku mowa :hi:

Opublikowano
ooo o o o, o wilku mowa :hi:

Przeca wiesz, że ja widzę wszystko.... :whistling:

Jutro o 11 sprawa w sądzie... zobaczymy co to będzie ...

Opublikowano
ooo o o o, o wilku mowa :hi:

Przeca wiesz, że ja widzę wszystko.... :whistling:

Jutro o 11 sprawa w sądzie... zobaczymy co to będzie ...

Jak co? Wolność !!! :decayed:

Opublikowano

Jeszcze batalia o synka czeka.... i małą niespodziankę mam ale to już na finał :decayed::grin:

Jak coś to w innym miejscu napiszę bo tutaj ...... to wiesz..

Opublikowano

Trzymamy kciuki za jutro :)

Opublikowano
ooo o o o, o wilku mowa :hi:

Przeca wiesz, że ja widzę wszystko.... :whistling:

Jutro o 11 sprawa w sądzie... zobaczymy co to będzie ...

Będzie długo :whistling:

Opublikowano
ooo o o o, o wilku mowa :hi:

Przeca wiesz, że ja widzę wszystko.... :whistling:

Jutro o 11 sprawa w sądzie... zobaczymy co to będzie ...

Będzie długo :whistling:

Moj trwal 7 minut :grin:

Opublikowano

cwiara, jak znajdziesz dla mnie czas, to dorzucę Ci jeszcze flaszkę na zachętę :hi::dance:

Opublikowano

k**wa jak jak bym chciał żeby mnie ktoś nagrał :grin: ale jakoś nie mam szczęścia.

Opublikowano
  • Autor

Ty za szybko latasz. Obraz sie tylko rozmaze i tyle z nagrania bedzie.

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Ty za szybko latasz. Obraz sie tylko rozmaze i tyle z nagrania bedzie.

Wysyłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk 2

+1 :grin:

Opublikowano
:hi: Panowie powiedzcie mi, bo pewnie większość z Was ma obniżone zawieszenie w swoich autach. Sam powoli przymierzam się do takiego zabiegu i powiedzcie mi co najlepiej zrobić żeby obniżyć, a przy okazji nie tracąc komfortu z jazdy, czy jest taka możliwość, czy albo to albo to? Czy kola jakie mam na chwilę obecną 225X55 r16 będą okej czy już za małe? Czy tylko w grę wchodzi gwint? jeśli tak to co polecacie, jakie koszta mnie czekają za taką przyjemność. Jeśli nie powinienem tu zamieszczać takiego pytania od razu najmocniej przepraszam :decayed:
Opublikowano
  • Autor

wal kit 40/40 jak nie chcesz pchać się w koszta z gwintem. Cena ok 300-600 pln za 4 szt i nie tracisz na komforcie. A co do felg to 17 minimum.

Opublikowano
wal kit 40/40 jak nie chcesz pchać się w koszta z gwintem. Cena ok 300-600 pln za 4 szt i nie tracisz na komforcie. A co do felg to 17 minimum.

szczuraz bo nie specjalnie się znam, chodzi o zmianę samych sprężyn tak?

Opublikowano
wal kit 40/40 jak nie chcesz pchać się w koszta z gwintem. Cena ok 300-600 pln za 4 szt i nie tracisz na komforcie. A co do felg to 17 minimum.

tu bym się nie zgodził

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.