Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie ma ktoś może odpady po zderzakach ?? Chodzi mi o kawałek gdzieś 40x20 zderzaka ABS/PA

Dokładnie taki materiał jest w zderzaku od S-ki

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Panowie ma ktoś może odpady po zderzakach ?? Chodzi mi o kawałek gdzieś 40x20 zderzaka ABS/PA

Dokładnie taki materiał jest w zderzaku od S-ki

Się coś znajdzie:wink:

Opublikowano

o fajnie by było ile byś cenił za takie cuś ?

Opublikowano
o fajnie by było ile byś cenił za takie cuś ?

Do wójta nie pójdziemy :D

Opublikowano

Ewentualnie czek mogę wypisać na jakieś amelinum :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nelson kajakowoz jest na alledrogo za 11 tysi. Sadzasz swój endżin i latasz

Opublikowano
Nelson kajakowoz jest na alledrogo za 11 tysi. Sadzasz swój endżin i latasz

już mu to napisałem na fejsbuczku, nawet jak motorownie rozsprzeda to z 3k mu sie wrócu jak w ryj strzelił, a ma już gotowca pod skrzynie 6, nie wspominam o reszcie wypasu, który w to auto wpierdoliłem osobiście. ale znając panicza będzie kręcił nochem - ide o litra :grin:

Opublikowano
  • Autor

Bo jednego napędu tam brakuje

Opublikowano
Bo jednego napędu tam brakuje

chłopie jak on się ostatnio jakimś zetorem jarał za 12 i też kaleka :facepalm: więc moja w tym przypadku to promocja w k**we.

Opublikowano

:hi:

Dzięki Pany za spęd w doborowym towarzystwie :decayed:

Niebawem REPLAY :naughty:

Opublikowano

Facet stara się o pracę.

- Zna pan angielski?

- Tak.

- Jak będzie po angielsku "parking"?

- Parking.

- A "syn"?

- Son.

- Dobrze. A może pan ułożyć jakieś zdanie z tymi słowami?

- Oczywiście. Moja babcia ma parking-sona.

:grin:

Opublikowano
Nelson kajakowoz jest na alledrogo za 11 tysi. Sadzasz swój endżin i latasz

już mu to napisałem na fejsbuczku, nawet jak motorownie rozsprzeda to z 3k mu sie wrócu jak w ryj strzelił, a ma już gotowca pod skrzynie 6, nie wspominam o reszcie wypasu, który w to auto wpierdoliłem osobiście. ale znając panicza będzie kręcił nochem - ide o litra :grin:

Jak dorezasz quattro to biere w dym:decayed:

Opublikowano
:hi:

Dzięki Pany za spęd w doborowym towarzystwie :decayed:

Niebawem REPLAY :naughty:

Ty tam lepiej zacznij ćwiczyć bo żeś sie teraz nie popisał :D A Nelson Ci nie odpuści :D

Opublikowano
Nelson kajakowoz jest na alledrogo za 11 tysi. Sadzasz swój endżin i latasz

już mu to napisałem na fejsbuczku, nawet jak motorownie rozsprzeda to z 3k mu sie wrócu jak w ryj strzelił, a ma już gotowca pod skrzynie 6, nie wspominam o reszcie wypasu, który w to auto wpierdoliłem osobiście. ale znając panicza będzie kręcił nochem - ide o litra :grin:

Jak dorezasz quattro to biere w dym:decayed:

dopiero co zetorem kaleką za 12 sie jarałeś pajacu :grin:

Opublikowano
:hi:

Dzięki Pany za spęd w doborowym towarzystwie :decayed:

Niebawem REPLAY :naughty:

Było zacnie :decayed:

Opublikowano
:hi:

Dzięki Pany za spęd w doborowym towarzystwie :decayed:

Niebawem REPLAY :naughty:

Ty tam lepiej zacznij ćwiczyć bo żeś sie teraz nie popisał :D A Nelson Ci nie odpuści :D

Tym razem nie mogłem rozumiecie sytuację , ale niebawem będzie znów okazja :naughty: dłuższa niż wczoraj

Szopen dzięki za gościnę jeszcze raz :good:

Opublikowano

Siema

Młody już śpi :) nie było płaczów i awantur :decayed: Jutro cały dzień razem !

Emil widzimy się z małymi jakoś ?

Opublikowano
Nelson kajakowoz jest na alledrogo za 11 tysi. Sadzasz swój endżin i latasz

już mu to napisałem na fejsbuczku, nawet jak motorownie rozsprzeda to z 3k mu sie wrócu jak w ryj strzelił, a ma już gotowca pod skrzynie 6, nie wspominam o reszcie wypasu, który w to auto wpierdoliłem osobiście. ale znając panicza będzie kręcił nochem - ide o litra :grin:

Jak dorezasz quattro to biere w dym:decayed:

dopiero co zetorem kaleką za 12 sie jarałeś pajacu :grin:

Żeby Ci piz*a z zawiasów nie wyskoczyła jak pojeździsz moim nowym furakiem, oczywiście w bagarieże:wink:

---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ----------

:hi:

Dzięki Pany za spęd w doborowym towarzystwie :decayed:

Niebawem REPLAY :naughty:

Ty tam lepiej zacznij ćwiczyć bo żeś sie teraz nie popisał :D A Nelson Ci nie odpuści :D

Tym razem nie mogłem rozumiecie sytuację , ale niebawem będzie znów okazja :naughty: dłuższa niż wczoraj

Szopen dzięki za gościnę jeszcze raz :good:

A Ty to masz przejebane 18 lutego:whistling:

Opublikowano

upodlić się teraz będzie mi wypadało...

Opublikowano
Nelson kajakowoz jest na alledrogo za 11 tysi. Sadzasz swój endżin i latasz

już mu to napisałem na fejsbuczku, nawet jak motorownie rozsprzeda to z 3k mu sie wrócu jak w ryj strzelił, a ma już gotowca pod skrzynie 6, nie wspominam o reszcie wypasu, który w to auto wpierdoliłem osobiście. ale znając panicza będzie kręcił nochem - ide o litra :grin:

Jak dorezasz quattro to biere w dym:decayed:

dopiero co zetorem kaleką za 12 sie jarałeś pajacu :grin:

Żeby Ci piz*a z zawiasów nie wyskoczyła jak pojeździsz moim nowym furakiem, oczywiście w bagarieże:wink:

braaaacie :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.