Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tu wcale nie chodzi o GPS :-D

Wysłane z monopola 24/7

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Domyślam się że chodzi o pewne... kontakty :decayed: Jeśli jednak nie, to ja poproszę o patent na PW :D

Opublikowano
Domyślam się że chodzi o pewne... kontakty :decayed: Jeśli jednak nie, to ja poproszę o patent na PW :D

ahh, ta nasza ciekawska młodzież :nose::decayed:

Opublikowano
Domyślam się że chodzi o pewne... kontakty :decayed: Jeśli jednak nie, to ja poproszę o patent na PW :D

Dzwonisz do wróżbity Macieja na cosmica.tv i za 3,66zł + VAT za min. Wszystko jest jasne :-D

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano

To tera po bandzie poleciałeś :polew:

Opublikowano
Ma ktoś może vaga w okolicy Gaju? Nie ma ciśnienia, ale chętnie bym sobie sprawdził czy nie wyskoczył jakiś błąd, bo dzisiaj mała przygoda była :whistling: Jak nie to sprawdzę sobie po powrocie do domu w weekend, więc bez ciśnienia :decayed:

Piotrek o ryju cwiarze zapomniales?

Opublikowano
  • Autor

Btw zielonego pilnuje bardzo agresywny pies bydlak... Szczur go poznał :decayed::grin:

agresywny pitbull... Zgwałcił analnie lessie w remizowym kiblu. :o
Opublikowano

Nie zapomniałem, ale mam kawałek :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

z gaju? 4km. Bliżej niż do Biedry :grin:

Opublikowano
z gaju? 4km. Bliżej niż do Biedry :grin:

ale masz vasa a On chcial vag-ine :grin:

Opublikowano

A to przepraszam, chyba czas sie położyć spać :grin:. Ważne ze Mustiego gały opite :decayed:

Opublikowano
Damiandix to z Tobą się mijałem na karłowicach przed 16?

---------- Post dopisany at 18:09 ---------- Poprzedni post napisany at 18:08 ----------

Oca, są złe wieści... ktoś mi wysprzątał mój grajdołek i wyebał adapter dla Ciebie. Będę rezał raz jeszcze

;)

Opublikowano
Domyślam się że chodzi o pewne... kontakty :decayed: Jeśli jednak nie, to ja poproszę o patent na PW :D

Dzwonisz do wróżbity Macieja na cosmica.tv i za 3,66zł + VAT za min. Wszystko jest jasne :-D

Wysłane z monopola 24/7

Kur!@ rozgryzł mnie :whistling:

:decayed:

---------- Post dopisany at 05:16 ---------- Poprzedni post napisany at 05:13 ----------

W mojej okolicy golfy III znikają, więc nic nie mów. :facepalm:

W tamtym roku dwóch szczyli mi grzebało w zamku na stacji Pieprzyka na Armii Krajowej, jeden sperdolił a drugim poszarpałem delikatnie :whistling:

...koniec końców, drugi raz nie wrócili :wink:

Opublikowano
Teczowa obok swieba

Dzwoniłem tam, i gościu mi powiedział że ma za 150zł, ale nie wie czy to oryginalne Philipsy... bo wyglądają jak oryginalne, ale dobrze teraz podróbki robią...

A w sklepach firmowanych przez Phihlipsa żarnik kosztuje ok 350zł... czyli różnica w cenie spora..

co o tym myślicie?

Opublikowano
  • Autor

150 sztuka to normalna cena. Zadzwoń jeszcze do WDA na borowska to będziesz miał porównanie

Opublikowano

Kiedy działamy w tej materii ?

Opublikowano
150 sztuka to normalna cena. Zadzwoń jeszcze do WDA na borowska to będziesz miał porównanie

w WDA powiedzieli 249zł

Opublikowano
z gaju? 4km. Bliżej niż do Biedry :grin:

7,5 km :decayed: Jakby się paliło to od razu bym jechał, ale nie ma takiej potrzeby :decayed:

Opublikowano
z gaju? 4km. Bliżej niż do Biedry :grin:

7,5 km :decayed: Jakby się paliło to od razu bym jechał, ale nie ma takiej potrzeby :decayed:

zadziwiasz mnie co raz bardziej...

Opublikowano
z gaju? 4km. Bliżej niż do Biedry :grin:

7,5 km :decayed: Jakby się paliło to od razu bym jechał, ale nie ma takiej potrzeby :decayed:

zadziwiasz mnie co raz bardziej...

oszczedny jest... co bedzie palil maszyne jak mu sie nie pali :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.