Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jutro 1 marzec a na stronie głównej widnieje jeszcze czapka św. mikołaja normalnie lenistwo pełnom gembom.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Wyczysc ciastka bo ciągnie ci z podręcznej a nie z serwera :) wtedy czapka zniknie.

Opublikowano
Jutro 1 marzec a na stronie głównej widnieje jeszcze czapka św. mikołaja normalnie lenistwo pełnom gembom.

:polew::polew::polew:

Gniady :thumbup:

Opublikowano
Ja w Oławie przytuliłem tysia za swojego, gdzie wszystkie skupy "wysyłkowe" płaciły max 850 i koszt wysyłki po mojej stronie - odliczając dojazd i tak wyszedłem lepiej :wink: a sprzedawałem w Global-Kat.

tam też opchnąłem, cena taka sama jak na sułowskiej :wink:

Opublikowano

nie znałem tego na sułowskiej, znalazłem global i tam od razu uderzyłem, bo i tak miałem kurs do Jelcza, także tego :wink:

Opublikowano
Jutro 1 marzec a na stronie głównej widnieje jeszcze czapka św. mikołaja normalnie lenistwo pełnom gembom.

6 stycznia zniknęła :facepalm: trzeba ciasteczka opróżnić :polew::polew::polew::polew: bo będziesz miał cały rok :grin:

Opublikowano

Skąd wiecie że z czekolady przerzucilem się na ciasteczka ale że co?

Opublikowano
Skąd wiecie że z czekolady przerzucilem się na ciasteczka ale że co?

Widać po twoim brzuchu :polew:

---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ----------

Wojtas opony poszły

Opublikowano
Skąd wiecie że z czekolady przerzucilem się na ciasteczka ale że co?

Widać po twoim brzuchu :polew:

---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:10 ----------

Wojtas opony poszły

Oj oj goldi nie każdy ma tyle czasu co Ty żeby biegać :decayed:

Opublikowano

Nie zalegają komuś znaczki audi co mamy w przednich błotnikach

Opublikowano
  • Autor

Muszę poszukać bo chyba jedną sztukę ze srebrnej mam a jak nie to damiandix może mieć ze swojej bo wymieniał blotniki. Na bank mam wszystkie z tylnej klapy ze srebrnej

Opublikowano

Witam,

Nie mam. Mam nadzieję że pomogłem.

Pozdrawiam.

:decayed:

---------- Post dopisany at 00:03 ---------- Poprzedni post napisany at 00:00 ----------

Pany jest we Wro, lub gdzieś pod Wro, firma która powygina mi rurki kwasoodporne? Bo potrzebuje sobie progi w Jeepie zrobić :wink:

Opublikowano
  • Autor

I dolot do fmic przy okazji

Opublikowano

:hi:czas na trening :banan:

Opublikowano
:hi:czas na trening :banan:

:hi: ja dopiero wstałem :grin:

Opublikowano
:hi:czas na trening :banan:

:hi: ja dopiero wstałem :grin:

i pewnie już zmęczony :grin:

Opublikowano

:hi:Siema, kurde czesc po treningu, już na nogach, a ja dopiero jem sniadanie:grin:

Opublikowano
:hi:czas na trening :banan:

Pijesz o tej porze

Opublikowano

Byłem przed chwilą w aso odebrać nieszczęsną oprawkę do postojówki, z której sprowadzeniem mieli kłopot. A jak ją w końcu sprowadzili okazało się, że to nie ta:facepalm: Więc muszę odkopać temat i zapytać czy ktoś takowej nie posiada. I tu pytanie do Dudsa uda Ci się coś takiego ogarnąć :decayed:

Opublikowano

Na jaka zarowke to ma byc?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.