Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:

...syndrom dnia poprzedniego :facepalm:

pół cytryny wyciśnij, na to szklanka mleka - albo wejdzie albo wyjdzie... :hi: a następnym razem przed chlaniem polecam w/w sok z cytryny, a na dobranoc łyżke miodu - takie tam wspomagacze... :wink:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Kto z dzieciakami będzie na spocie? Namawiam żonę :-) w zasadzie już się zgodziła

Jak z dziećmi to 17 pod most bo na magnolii za dużo aut jeździ

Opublikowano
  • Autor
:hi:

...syndrom dnia poprzedniego :facepalm:

Jakbyś jechał na spot to weź mi klucze do gwintu

Opublikowano
:hi:

...syndrom dnia poprzedniego :facepalm:

Jakbyś jechał na spot to weź mi klucze do gwintu

Urzęduje w Sobótce od 15 także raczej nie dojadę

---------- Post dopisany at 09:29 ---------- Poprzedni post napisany at 09:28 ----------

:hi:

...syndrom dnia poprzedniego :facepalm:

pół cytryny wyciśnij, na to szklanka mleka - albo wejdzie albo wyjdzie... :hi: a następnym razem przed chlaniem polecam w/w sok z cytryny, a na dobranoc łyżke miodu - takie tam wspomagacze... :wink:

Test dziś wieczorem :whistling::grin:

Opublikowano
  • Autor

Duds jakbyś leciał na spot to ja bym te heble zabrał :)

Opublikowano
Kto z dzieciakami będzie na spocie? Namawiam żonę :-) w zasadzie już się zgodziła

Jak z dziećmi to 17 pod most bo na magnolii za dużo aut jeździ

to jak dzisiaj z dzieciakami ?:decayed:

Opublikowano
Kto z dzieciakami będzie na spocie? Namawiam żonę :-) w zasadzie już się zgodziła

Jak z dziećmi to 17 pod most bo na magnolii za dużo aut jeździ

to jak dzisiaj z dzieciakami ?:decayed:

Raczej tak potwierdze koło 15.

Opublikowano

Panowie jakby ktoś coś wiedział na temat ładnego A4 B5 1.8T z naszych okolic to dawać znać na PW bo znajomy szuka , a na allegro nic ciekawego :/

Opublikowano

:hi:ja też na razie pod znakiem zapytania jesli nie pojade do teściowej do szpitala do obornik to bedę

Opublikowano
:siema: jeszcze też sam nie wiem czy dam radę. Będę śledził co i jak, to może się zobaczymy :grin:
Opublikowano
:hi:

...syndrom dnia poprzedniego :facepalm:

Jakbyś jechał na spot to weź mi klucze do gwintu

Urzęduje w Sobótce od 15 także raczej nie dojadę

---------- Post dopisany at 09:29 ---------- Poprzedni post napisany at 09:28 ----------

:hi:

...syndrom dnia poprzedniego :facepalm:

pół cytryny wyciśnij, na to szklanka mleka - albo wejdzie albo wyjdzie... :hi: a następnym razem przed chlaniem polecam w/w sok z cytryny, a na dobranoc łyżke miodu - takie tam wspomagacze... :wink:

Test dziś wieczorem :whistling::grin:

ja nie wiem co to kac :decayed:

Opublikowano

Siemankoo :decayed: nie widzę cwairy , wiec podejrzewam korozje :grin:

Opublikowano

Mnie nie ma ... chory jestem :kwasny:

Opublikowano

Ja jednak odpadam jadę do Obornik

Opublikowano

Ja będę , Ryja też zatargam :grin:

Opublikowano
Mnie nie ma ... chory jestem :kwasny:

ja tak samo ...

Opublikowano

Siema. Wstalem dopiero :grin:

Opublikowano
Siema. Wstalem dopiero :grin:

O matko świnta a ja od rana pokój maluje bo mnie sytuacja ponagla -jestem z dzieciokami o 5 pod mostem.

Opublikowano

Ok. Czyli 17.00 pod mostem :hi:

Opublikowano

ja będę ale jednak sam. Córa coś kicha :facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.