Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Szpachla nie odpadła to nic się nie stało. Bałem się ze będziesz miał o jedno dziecko mniej bo silownik wyskoczył :)

Opublikowano

Gniady co wywinąłeś?

Opublikowano
Gniady co wywinąłeś?

podejrzewam, że poniósł go melanż :grin:

Opublikowano
Maciek sorry za klapę :kwiatek:

No no a cóż to się stało, kolizja na spocie :grin:

Opublikowano
Maciek sorry za klapę :kwiatek:

No no a cóż to się stało, kolizja na spocie :grin:

piszę w imieniu syna ja nic nie zrobiłem.

Opublikowano

Widzieliście że w nowej wersji samochód marzeń będzie rs4 b5. Na ich Facebook-owej stronie afera w sprawie hebli :-)

Opublikowano
  • Autor
Maciek sorry za klapę :kwiatek:

No no a cóż to się stało, kolizja na spocie :grin:

piszę w imieniu syna ja nic nie zrobiłem.

Dokładnie. Jebnał to jebnał na h*j drazyc temat :)

---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:42 ----------

BTW śmiałem się z 1.9 bara u chopina a jak przed chwilą od dudsa wracałem to mi 1.7na zegar weszło. Ciekawa sprawa bo turbo świeżo robione. Może n75 już kończy żywot

Opublikowano

Jak chcesz na podmiankę to ci dam :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Masz u siebie czy u rodziców ?

Opublikowano

Niestety na miejscu nie mam, dopiero za tydzień jak coś. Ale za to 100% sprawny, bo kumpel go sprawdzał urządzeniem jak brał sobie na podmiankę :wink:

Opublikowano
  • Autor

Nie pali mi się mam wskaźnik doladowania to kontroluje co się dzieje. Maq ile płaciłeś za swoje paski ? Bez zrzucania pasa ci robili ?

Opublikowano

Cały rozrząd robiłem pół roku temu więc zrzucał wszytko. Nie pamiętam ile wziął koleś za robotę a części brałem z forum od tom77.

-pasek wilelorowkowy Conti 38 zł

-napinacz paska alt. Ina 199 zł

Ostatnio koleś wziął ode mnie 220 zeta za wymianę wisko ale nie mógł odkręcić śruby i też musiał wszystko ściągać ( z tym, że tą wymianę wisko robiłem we Lwówku przy okazji pobytu u rodzinki )

Opublikowano

To się wybrałem do Sobótki... :facepalm: Dojechałem i jebnął mi pasek wielorowkowy - ładowania i wspomagania brak :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Silny chłop jesteś to chyba dałeś radę kręcić ? :)

Opublikowano

u chopina jest 1,9 doładowania ? :shock3: Moje słowa się zaczynają sprawdzać... już jest przeładowanie... czekam na dalsze postępy auta :whistling:

Opublikowano
:hi: qr** miesiąc siedzenia na magazynie za kumpla :facepalm: Haha nadrobię wszystkie nieprzeczytane wątki na forum :grin:
Opublikowano
  • Autor
u chopina jest 1,9 doładowania ? :shock3: Moje słowa się zaczynają sprawdzać... już jest przeładowanie... czekam na dalsze postępy auta :whistling:

Dokoksowany nieźle. Prawie jak u sainta :)

Opublikowano

:hi:coś mi sie zdaje ze ktoś tu za wolno jezdzi mój koleś z oktawi 2 też zawsze sie chwalił niskim spalaniem do puki nie zapłacił 600 zł za wyczyszczenie turbiny i już nie jezdzi delikatnie:decayed:

Opublikowano

PSJ się kłania:grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.