Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
w przebieg nie uwierzę, sorry... :decayed:

---------- Post dopisany at 19:59 ---------- Poprzedni post napisany at 19:58 ----------

ale ogółem to spasiona dobrze :naughty:

Koleś nie jeździ. Kupił nowe auto ma je 6 dni i dopiero 20 km zrobione. :facepalm:

i tak nie uwierze, te wałki wytrzymują nawet bez dbania o odme spokojnie 400 tysięcy :decayed: ale mówie, spasiona jest bardzo pozytywnie, jak na ten rocznik chyba full

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:grin::grin::polew::polew:

Opublikowano

Cóż za zaskoczenie myślałem że to ruskie a tu proszę dojczland :grin:

Opublikowano

Tam też debili nie brakuje:decayed:

Opublikowano
Tam też debili nie brakuje:decayed:

W sumie racja, czasami przyjezdzaja do mnie do roboty po towar, qr** jakie to sa durnie:facepalm:

Opublikowano

Nelson, moja babcia mało co przez Ciebie na zawał nie zeszła :polew:

btw Szczurek, z drugim amorem są komplikacje...ale poradzimy sobie :decayed:

Opublikowano

Siema zioomy

Dawno mnie nie było ale melduję się i jako ,że jestem już mobilny ( długo nie byłem ) postaram się podlecieć w niedzielę na spota.

Niestety już nie oooo ale też jest dobrze :)

Opublikowano
  • Autor

btw Szczurek, z drugim amorem są komplikacje...ale poradzimy sobie :decayed:

Bóg zapłać dobry człowieku. Oporną k**wa nie ?

---------- Post dopisany at 21:17 ---------- Poprzedni post napisany at 21:16 ----------

Siema zioomy

Dawno mnie nie było ale melduję się i jako ,że jestem już mobilny ( długo nie byłem ) postaram się podlecieć w niedzielę na spota.

Niestety już nie oooo ale też jest dobrze :)

Szykuj betona bo serwujesz karny burnout za te nieobecności :)

Opublikowano

Bóg zapłać dobry człowieku. Oporną k**wa nie ?

Nakrętka na drugim amorze nie puściła i nie nadaje się już do niczego :thumbdown: zdeformowało ją i ponadrywało zęby... ale prawdopodobnie dorwę kawałek materiału i będzie nowa :wink: jak starczy materiału będą wszystkie :wink:

Opublikowano
  • Autor

Czyli jednak się wgryzla. A tylko sezon bez kręcenia była

Opublikowano
:hi: Siema, jak tam goldi dzisiaj z rana też trenujesz?
Opublikowano
:hi: Siema, jak tam goldi dzisiaj z rana też trenujesz?

Jego ledwo słońce łapie, aby generował cień. A on jeszcze schudnąć chce:decayed:

Szczurek pozbyłeś się wrzoda?

Opublikowano
:hi: Siema, jak tam goldi dzisiaj z rana też trenujesz?

Jego ledwo słońce łapie, aby generował cień. A on jeszcze schudnąć chce:decayed:

Szczurek pozbyłeś się wrzoda?

Może kondycje wyrabia i na jakieś maratony się szykuje :decayed:

Opublikowano

:hi:Siemka jeżeli ktoś chce wyprać auto to zapraszam jutro przez cały dzień bo w weekend pogoda może nam nie pozwolić ma lać

Trenowałbym gdybym nie był na L4 do poniedziałku z temperaturą 34.7 dopiero wyniki porobiłem i jutro do lekarza z powrotem

Opublikowano
:hi:Siemka jeżeli ktoś chce wyprać auto to zapraszam jutro przez cały dzień bo w weekend pogoda może nam nie pozwolić ma lać

Trenowałbym gdybym nie był na L4 do poniedziałku z temperaturą 34.7 dopiero wyniki porobiłem i jutro do lekarza z powrotem

Goldi jeśli chodzi o pranie auta to ja chętnie, tyle że nie teraz. Jak już zupełnie się ciepło zrobi.

Opublikowano

Arek nowy wózek dla Ciebie :grin::grin::grin:

Audi A4 Avant 1.8 T als Kombi in Bad Reichenhall

chyba że Nelson zechce :decayed:

:hi:

Opublikowano
  • Autor

Kozak...

Opublikowano

A na dodatek 3k euro to nie dużo :decayed:

Opublikowano

ja pjerdole 3k ojro?! :shock3::doh:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.