Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jydurujy.jpg lato

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
http://img.tapatalk.com/d/14/03/23/jydurujy.jpg lato

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

W przysłym tygodniu capne tego kangura i bd wyglądał tak samo jak ten Sharan :decayed::grin:

---------- Post dopisany at 20:18 ---------- Poprzedni post napisany at 20:16 ----------

:jerk::jerk::jerk::kox:

Opublikowano
  • Autor

Goldik będziesz jutro ? Jak cwiara zajedzie to byśmy ecu podmienili

Opublikowano

To na ktora jutro? 18? :decayed: ?

Opublikowano
To na ktora jutro? 18? :decayed: ?

17 nie bój poczekamy :decayed:

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

Trzeba sie komisyjnie odlać na koła żeby służyły :grin:

Opublikowano
To na ktora jutro? 18? :decayed: ?

17 nie bój poczekamy :decayed:

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

Trzeba sie komisyjnie odlać na koła żeby służyły :grin:

Chyba na szopena :grin:

Opublikowano
  • Autor

Do tej pory nerwice łapię ze mi je sprzed nosa zabrales...

Opublikowano
Do tej pory nerwice łapię ze mi je sprzed nosa zabrales...

O mnie mowisz?

To byl moment :decayed:

Opublikowano

Panowie, gdzie we Wrocku doważę koła na aucie? Mam lekkie bicie na kierownicy, chcę się tego pozbyć :D

...wyciapane z tapatalka...

Opublikowano
Panowie, gdzie we Wrocku doważę koła na aucie? Mam lekkie bicie na kierownicy, chcę się tego pozbyć :D

...wyciapane z tapatalka...

Kochanowskiego , wulkanizacja. czynny 7 dni w tygodniu 24h

Opublikowano

Siemankoo :decayed:

Opublikowano

Ewa

Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 11:17 ---------- Poprzedni post napisany at 11:17 ----------

Z forum Seata Ibizy:

Przerobienie wtrysków na mocniejsze

Witajcie.

Mam mozliwosc zorganizowania zmiany koncowek Bosch i Firad na wtryskiwaczach dwusprężynowych oraz pompowtryskach.

WTRYSKIWACZE DWUSPRĘŻYNOWE do VP:

BOSCH 216 mm na moce 170-180 KM:

Kompletny zestaw naprawczy dla 4 wtrysków - oznaczenia BOSCH: 2437010060 - 220 bar - VW Transporter AHY - 151KM - cena 860 PLN

W sklad zestawu wchodzi:

1. rozpylacz (końcówka z iglicą)

2. przekładka

3. trzpień regulujący

Jest to kompletny zestaw do naprawy wtrysku przewidziany przez BOSCH-a, zostaje praktycznie tylko stary korpus (kawał metalowej rurki) i sprężyny, które wg BOSCHa się nie zużywają na tyle by je zmieniać...

Spadek cisnienia nie wynika z osłabienia spręzyn tylko głównie z wybicia się iglicy oraz trzpienia i trochę z wyrobienia przekładki ..

Czyli można powiedzieć że po wymianie tych kompletów naprawczych otrzymujemy praktycznie nowe wtryski

CENA:

BOSCH 216 mm

Zestaw koncówek - 860 PLN

Przerobienie Twoich wtrysków + wysylka - 240 PLN

Komplet przerobionych wtryskow na Twoich korpusach - 1100 PLN z wysyłką

Komplet wtrysków przerobionych na moich korpusach - 1300 PLN z wysyłką

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

FIRAD:

Oryginalne końcówki włoskiej firmy FIRAD. Jakość jak i wytrzymałość końcówek porównywalna z BOSCH-em. Świadczy o tym fakt, że wszystkie największe firmy tuningowe oraz warsztaty przerabiają wtryski właśnie na Firadzie!!! Końcówki wytrzymują bez problemu 50-100 tys km!!!

FIRAD 240 mm na moce 220-230 KM:

4 koncówki 240 mm - 750 PLN

Przerobienie Twoich wtrysków + wysylka - 250 PLN

Komplet przerobionych wtryskow na Twoich korpusach - 1000 PLN z wysyłką

Komplet wtrysków przerobionych na moich korpusach - 1200 PLN z wysyłką

FIRAD 270 mm na moce 250-280 KM:

4 koncówki 270 mm - 950 PLN

Przerobienie Twoich wtrysków + wysylka - 250 PLN

Komplet przerobionych wtryskow na Twoich korpusach - 1200 PLN z wysyłką

Komplet wtrysków przerobionych na moich korpusach - 1400 PLN z wysyłką

POMPOWTRYSKIWACZE:

FIRAD ASLA150P1043(STANDARDOWA AL) na moce 230-240 KM:

4 koncówki ASLA150P1043(AL) - 400 PLN

Przerobienie Twoich wtrysków + wysylka - 800 PLN

Komplet przerobionych wtryskow na Twoich korpusach - 1200 PLN z wysyłką

FIRAD ASLA150P1043 HF50% na moce 260-270 KM:

4 koncówki ASLA150P1043 HF50% - 900 PLN

Przerobienie Twoich wtrysków + wysylka - 800 PLN

Komplet przerobionych wtryskow na Twoich korpusach - 1700 PLN z wysyłką

FIRAD ASLA150P1043 HF50% na moce 300-320 KM:

4 koncówki ASLA150P1043 HF80% - 1000 PLN

Przerobienie Twoich wtrysków + wysylka - 800 PLN

Komplet przerobionych wtryskow na Twoich korpusach - 1800 PLN z wysyłką

FIRAD ASLA150P1043 HF120% na moce 340-360 KM:

4 koncówki ASLA150P1043 HF80% - 1200 PLN

Przerobienie Twoich wtrysków + wysylka - 800 PLN

Komplet przerobionych wtryskow na Twoich korpusach - 2000 PLN z wysyłką

Po wyslaniu do mnie wtryskow/pompowtryskow potrzebuje 2-3 dni na zrobienie i wysylke kurierem do Was. Wtryski robie w firmie Diesel System z Nadarzyna.

---------- Post dopisany at 11:22 ---------- Poprzedni post napisany at 11:17 ----------

Jak ktoś coś to pisać do mnie (lepiej na kom, bo PW coś nie bangla czasami)

Opublikowano
Ewa

Englishman o której Ty zawitujesz dzisiaj u nas ? :decayed:

Opublikowano
Ewa

Englishman o której Ty zawitujesz dzisiaj u nas ? :decayed:

no zobaczymy jak mi resta dnia pójdzie :wink: moge być o 17 a mogę być dopiero przed 18 :hi: dajcie tylko znać gdzie czy most czy magnolia.

Opublikowano
Ewa

Englishman o której Ty zawitujesz dzisiaj u nas ? :decayed:

no zobaczymy jak mi resta dnia pójdzie :wink: moge być o 17 a mogę być dopiero przed 18 :hi: dajcie tylko znać gdzie czy most czy magnolia.

Pod mostem , zaczynamy od 17 :) a kończymy jak zawsze :grin:

Opublikowano

Będę na 18, bo mam okienko w szkole... Gniady wezmę Twojego kompa, już zrobione :wink:

Opublikowano

Kjerwa ale wczoraj był grill :-D

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano
:hi: mnie dzisiaj nie ma, leze w lozku i zdycham:facepalm:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.