Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, chętnie dołącze do grupy spotowej, ale dla jasności: 30.03 pod mm oznacza jakiś parking pod mostem milenijnym? jakby ktos ogarnął mi ten punkcik na google maps bylbym bardzo wdzieczny!

edit: właśnie okryłem ukrytą zawartość. pytania nie było... :P do zobaczenia!

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak, parking pod mostem milenijnym a tak dokladniej przy moscie. W pierwszym poście otworz spojler i tam jest dokladnie zaznaczone na mapie w ktorym miejscu.

Opublikowano

Na samej górze masz coś takiego jak spojler, jak wypowiesz czary mary i go rozwiniesz otworzy się sezam z dokładną informacją :grin:

Opublikowano

Czego ćwiara napisałeś spot na 30 tego jak nikogo nie bedzię was nie ma jedziecie do bukowiny mnie też nie ma chyba że reszta wpadnie w co wątpie

Opublikowano
  • Autor

Ja będę to powinno wystarczyć :)

Opublikowano

To ze mnie nie bedzie nie znaczy ze nie bedzie spota :decayed:

Opublikowano
  • Autor
u5ema8us.jpg walczę :)
Opublikowano

Poprawiłem assistance. Jakieś zastrzeżenia to pisać :wink:

Opublikowano

Dobry :-)

Opublikowano
Dobry :-)

WTF golidi a co ty spania nie masz??:shock3:

---------- Post dopisany at 07:52 ---------- Poprzedni post napisany at 07:50 ----------

szczurek a co Ty dzisałasz? zalało Ci auto? czy kiego dziada :decayed:

Opublikowano

no dziś to faktycznie dzionek będzie dobry :hi:

Opublikowano
no dziś to faktycznie dzionek będzie dobry :hi:

oby do soboty tak było :grin: no no ach ach cud malina takie ładne focie wrzucasz :decayed: co to masz za felunek?

Opublikowano
  • Autor
Dobry :-)

WTF golidi a co ty spania nie masz??:shock3:

---------- Post dopisany at 07:52 ---------- Poprzedni post napisany at 07:50 ----------

szczurek a co Ty dzisałasz? zalało Ci auto? czy kiego dziada :decayed:

Znajomemu porządek w elektryce robiłem wycinka zbędnych maneli i mała modyfikacja wiązki. Jestem niewyspany jak uj ale już wczoraj ją odpalilismy :)

---------- Post dopisany at 08:45 ---------- Poprzedni post napisany at 08:43 ----------

CwiarA mógłbyś zerknac do działu chiptuning w mój temat o sprawdzeniu epromu ?

Opublikowano

Bo już się martwiłem że podlało Twój szczurowóz :decayed:

Opublikowano

Przecie to b4 ewentualnie b3. Ja myślałem, że szczurek jakąś furę do upalania składa.

Opublikowano
  • Autor

chciałbym taką furę do upalania mieć... :jerk:

---------- Post dopisany at 12:32 ---------- Poprzedni post napisany at 12:31 ----------

Przecie to b4 ewentualnie b3.
S2 :decayed:
Opublikowano
chciałbym taką furę do upalania mieć... :jerk:

---------- Post dopisany at 12:32 ---------- Poprzedni post napisany at 12:31 ----------

Przecie to b4 ewentualnie b3.
S2 :decayed:

Hehe to kto by nie chciał...

Opublikowano
Dobry :-)

WTF golidi a co ty spania nie masz??:shock3:

---------- Post dopisany at 07:52 ---------- Poprzedni post napisany at 07:50 ----------

szczurek a co Ty dzisałasz? zalało Ci auto? czy kiego dziada :decayed:

Znajomemu porządek w elektryce robiłem wycinka zbędnych maneli i mała modyfikacja wiązki. Jestem niewyspany jak uj ale już wczoraj ją odpalilismy :)

---------- Post dopisany at 08:45 ---------- Poprzedni post napisany at 08:43 ----------

CwiarA mógłbyś zerknac do działu chiptuning w mój temat o sprawdzeniu epromu ?

Patrzylem ale zabardzo sie nie znam na tym. Dzwoniles do mnie? Mam dzis lekki zapierdol.

Opublikowano
  • Autor

Tak dzwonilem. Ale temat przez mess. Mi naswietliles. :) co do epromu to znalazłem u angoli na forum ze to to. Teraz szybki przelut i powinno być ok. Chyba ze mam podstawke a nie pamiętam wtedy to już bajka.

Opublikowano
no dziś to faktycznie dzionek będzie dobry :hi:

oby do soboty tak było :grin: no no ach ach cud malina takie ładne focie wrzucasz :decayed: co to masz za felunek?

Przeca szopena awant ma dziób żurawia odbity na masce jaki to z niego ładny awant-nie zaśmiecać forum pierdołami:doh:

---------- Post dopisany at 18:18 ---------- Poprzedni post napisany at 18:14 ----------

Pany małżonka mi kupiła w kerfur 8 lechów za 12 zeta dobry prajs brać siatki i zasuwać :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.