Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

dobra panowie bo moje wkurwienie osiąga już zenit... Pojechałem zrobić logi i padła mi bateria w laptopie. Ładowałem padalca przez całą noc... Zdążyłem nakręcić filmik z pracy sztangi bo podejrzewałem że znowu geometria się przycina bądź grucha padła. Według mnie wszystko jest ok ale potrzebuję fachowej oceny. W grupie 11 dałem basic settings i sztanga zaczęła pracować. Po odpięciu przewodu od gruchy na pracującym siniku nie chodzi już tak płynnie jakby przycinała się w połowie. Turbo czyściłem z 4 miechy temu.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Totalna lipa porównaj sobie swój. Film z filmem w dziale diagnostyka tylko to troszkę za szybko żeby turbo po 4 miesiącach się zapiekło i tym bardziej ze nie masz kata zbròj rozruszać sztange ręcznie i wpadnij do mnie zrobimy loga

Opublikowano
  • Autor

IMAG0288.jpg

to tu jeszcze taki bonus z wczorajszego rezanka. Heble przekozakiewicz lambo madafaka :slina:

Opublikowano

Jeśli turbo zajebało się po 4 miechach, wtryski leją.

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano

Spakowany na jutro. Panowie bede Was godnie reprezentowal.

Takze tego :grin:

puqudagy.jpg

Opublikowano
  • Autor
Jeśli turbo zajebało się po 4 miechach, wtryski leją.

Wysłane z monopola 24/7

To samo mi mój mechanik Marcin powiedział. Jest pytanie jakie wtryski u mnie siedzą bo sam nie wiem. Puszczę je do sprawdzenia u pana Irka i wtedy będę wiedział co i jak.

Opublikowano
Jeśli turbo zajebało się po 4 miechach, wtryski leją.

Wysłane z monopola 24/7

To samo mi mój mechanik Marcin powiedział. Jest pytanie jakie wtryski u mnie siedzą bo sam nie wiem. Puszczę je do sprawdzenia u pana Irka i wtedy będę wiedział co i jak.

przecież cwiartoliński się takimi rzeczami zajmuje :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Tylko ze pan Irek będzie mi robił komplet. Kto był u niego ten wie czemu warto turlac się do Trzebnicy. :)

Opublikowano

U mnie jest drozej troche bo ja ustawiam 2 cisnienia otwarcia na wtrysku a zapewnie pan Irek tylko jedno. Pewnie ma taka pompke z manometrem ktora moze uzyskac cisnienie ok 100 barow., a drugie cisnienie trzeba sprawdzic przy ok 300 barow.

Opublikowano
Spakowany na jutro. Panowie bede Was godnie reprezentowal.

Takze tego :grin:

http://img.tapatalk.com/d/14/03/28/puqudagy.jpg

Wyprawka szkolna :polew:

Opublikowano
  • Autor
U mnie jest drozej troche bo ja ustawiam 2 cisnienia otwarcia na wtrysku a zapewnie pan Irek tylko jedno. Pewnie ma taka pompke z manometrem ktora moze uzyskac cisnienie ok 100 barow., a drugie cisnienie trzeba sprawdzic przy ok 300 barow.

Jeżeli mam być szczery to nie znam się na tym silniku... A sprawdzenie mam za fryty. Jeżeli coś będzie nie tak to ma mi zrobić 216 na bosio a potem będę składał hajs na pompę od transita. :)

Opublikowano

Dobry jeszcze 8 godzin i weekend

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze muszę wstać, dojechać do roboty a wtedy zacznę odliczać 8 godzin

Opublikowano

Dobry:hi: a mnie zostało jeszcze 5 godz i weekend. Tylko co z tego jak jutro śpimy 1 godz krócej :facepalm:

Opublikowano
:hi: a ja wlasnie sie zbieram na bt. Czekam na chopina i w droge :decayed:
Opublikowano

Udanej imprezy :grin: Ta skrzyneczka to chyba na jeden dzień ?? :naughty:

Opublikowano

Thx ;) no jasne ze to tylko na dzis :grin:

Opublikowano

:hi: Siema pany,

Gdzie kupię obejmę/łączówkę rur wydechowych? Jestem po wywaleniu kata, brak różnicy (nie licząc głośności).

Opublikowano
:hi: Siema pany,

Gdzie kupię obejmę/łączówkę rur wydechowych? Jestem po wywaleniu kata, brak różnicy (nie licząc głośności).

Na 100 % w sklepie motoryzacyjnym :wink:

Podejrzewam że w supermarketach nie będą mieli :grin:

Opublikowano

Zalogowany w BT. Pozdro z Gren roomu. :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.