Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:Siema. Co mam zrobic bylem na myjni na skarbowcow. Wrocilem do domu wycieram plastiki w srodku i zauwarzylem ze na drzwiach pasazera mam takie dziwne zacieki ktorych nie mozna zmyc, tak jakby pochlapane jakas chemia. Lakier w tym miejscu sie jakby pomarszczyl. Przed myciem tego nie mialem. Co teraz?

No w tył i nazat.

pojechałem do nich, i strwierdzili że to nie możliwe aby coś takiego u nich się stało, bo stosują tylko i wyłącznie kosmetyki do lakierów wodnych i przyjazne dla środowiska. I że takich cwaniaków mają codziennie, że szukam frajera który mi zasponsoruje malowanie elementu :facepalm:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No ja już bym schowek otworzył pewnie.

Opublikowano
WP_20140412_035.jpg
Opublikowano
  • Autor

Kozaczek. Teraz tylko w dół ta budę spuść

---------- Post dopisany at 16:45 ---------- Poprzedni post napisany at 16:42 ----------

I że takich cwaniaków mają codziennie, że szukam frajera który mi zasponsoruje malowanie elementu :facepalm:

Znaczy coś jest na rzeczy skoro mają codziennie takie akcje.

Opublikowano

to to

Opublikowano

Bry jeszcze godzinka i weekend ;-)

Opublikowano

byłem w szpitalu zrobili mi przeswietlenie i zastrzyk w dupe ;/// bolało heheh ale żadnego kołnierza nie dali i teraz co ? pujsc do firmy która zajmuje sie odszkodowaniem od ubezpieczyciela ?

Opublikowano

Za słabo Cie plecy bolały... Zagadaj do Nelsona.

Opublikowano
  • Autor

Nazwij go pedrylem w różowej koszulce to okopie ci plecy tak ze z dwadzieścia tysi przytulisz. :) za robotę odpalisz mu tauzena i po sprawie. Kaju potwierdzi.

Opublikowano
Nazwij go pedrylem w różowej koszulce to okopie ci plecy tak ze z dwadzieścia tysi przytulisz. :) za robotę odpalisz mu tauzena i po sprawie. Kaju potwierdzi.

bardzo interesująca propozycja :D

Opublikowano

może ktoś wie... z Wrocławia do Dortmundu lepiej przez Berlin czy Dresden?

Opublikowano
  • Autor

tak na poważnie tarabań do niego bo ma kontakty, adresy i pełen serwis :wink:

Opublikowano
może ktoś wie... z Wrocławia do Dortmundu lepiej przez Berlin czy Dresden?

oczywiście że Dresden. Na berlin modernizują autostrade :hi:

Opublikowano
może ktoś wie... z Wrocławia do Dortmundu lepiej przez Berlin czy Dresden?

Przez jaki Berlin? :thumbdown:

Cisniesz normalnie caly czas 4 gerlitz dresden

za Dresden wbijasz na 14 az do Liepzig

i dalej nowa 38 az do Kassel a z Kassel juz na Drotmund

za***ista trasa ruch nie duzy ale aktualne mapy tzreba miec

a gora jak bys chcial 2 berlin hanover to w piz*u aut od groma i dalej jakies 30km

tak czy siak kolo 780km przed Toba

:hi:

Opublikowano
Nazwij go pedrylem w różowej koszulce to okopie ci plecy tak ze z dwadzieścia tysi przytulisz. :) za robotę odpalisz mu tauzena i po sprawie. Kaju potwierdzi.

Prawda boli. potwierdzam, raz nawet z głupoty chciałem pomóc mu napierdalać jakiegoś łepka, bo mu nie chciał powiedzieć, że ma za***isty tiszert. Ale w porę się opamiętałem stwierdzając, że młody ma racje, że wygląda jak tani gej...

Opublikowano

Ja wiem jedynie, że lepiej wracać przez Dresden niż przez Berlin, bo droga powrotna na A4 jest z betonowych płyt...

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano

Nigdy więcej trasą przez Hannover-Berlin-Olszyna... :facepalm: Bzdurą totalną jest ta trasa.

---------- Post dopisany at 16:23 ---------- Poprzedni post napisany at 16:23 ----------

Ja wiem jedynie, że lepiej wracać przez Dresden niż przez Berlin, bo droga powrotna na A4 jest z betonowych płyt...

Wysłane z monopola 24/7

To też, ale ruch jest niesamowity w nocy, za dnia totalna tragedia.

Opublikowano

To jebnij się tam na moich prosiakach i glebie takiej jaką miałem w czarnej... Ja wolałem nadrobić 100km

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano
To jebnij się tam na moich prosiakach i glebie takiej jaką miałem w czarnej... Ja wolałem nadrobić 100km

Wysłane z monopola 24/7

Przez Olszyne? W życiu :grin:

Opublikowano

ojciec przez wiele lat przez Berlin jeździł i mi tam karze jechać:decayed: ale pocisnę przez Dresden w takie razie

jedziemy w piątek, to jest u nich święto, więc dużego ruchu nie powinno być

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.