Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a jest tam jakis dostęp w ogóle? da rade to jakoś np. od dołu sprawdzić ?

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Nelson ma całą maglownice na sprzedaż. O ile pamiętam tuż przed dzwonem ją regenerowal.

Opublikowano

Chodzi o to że nie wiem co to jest dokładnie może jakiś kabelek przecieka rurka czy coś najpierw wolał bym sprawdzić z czego to leci ;/

Opublikowano
Chodzi o to że nie wiem co to jest dokładnie może jakiś kabelek przecieka rurka czy coś najpierw wolał bym sprawdzić z czego to leci ;/

Po świętach możemy sie zgadać i zobaczyć na kanale :wink:

Opublikowano

Hmm do kanału mam dostęp pytanie jak się dostać do wewnętrznej strony magla ? tak żeby widzieć podpięcie tych wężyków od dołu będzie to widać nie jest jakoś to zasłonięte ?

Opublikowano

Raczej powinno być widać , ewentualnie osłona silnika może przeszkadzać :wink:

Opublikowano

Osłony nie mam :D Zobaczę może uda mi sie jakoś wjechać na kanał, cięzka sprawa bo mi sp***rza płyn i nie jest to wesołe;/

Opublikowano

ja wam proponuje melanż :D na pasażu niepolda piwko 4zł ewentualnie mozna powyginać się ;) a i przed tym pizza

Opublikowano
ja wam proponuje melanż :D na pasażu niepolda piwko 4zł ewentualnie mozna powyginać się ;) a i przed tym pizza

Pełno gimbazy...

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano
  • Autor
ja wam proponuje melanż :D na pasażu niepolda piwko 4zł ewentualnie mozna powyginać się ;) a i przed tym pizza

To cię zaraz chopin kropidlem przeswieci ze w wielki piątek na pasaż ludzi ciagniesz

Opublikowano

hej

jak juz na grunwald sie wybieracie to Ja w remont BARZE mogę pozałatwiać dobre ceny na piwko albo mocniejsze %%% :decayed: pizza też jest jedynie potanczyć nie można bo parkietu brak.

Opublikowano
ma ktoś do sprzedania maskę w dobrej cenie ;) ?

Mam ale tylko spidermana -przeca post jest teraz.

Opublikowano
ja wam proponuje melanż :D na pasażu niepolda piwko 4zł ewentualnie mozna powyginać się ;) a i przed tym pizza

Pełno gimbazy...

Wysłane z monopola 24/7

najlepszy to by był grill mmmm juz nie moge sie doczekać

Opublikowano
ja wam proponuje melanż :D na pasażu niepolda piwko 4zł ewentualnie mozna powyginać się ;) a i przed tym pizza

Pełno gimbazy...

Wysłane z monopola 24/7

najlepszy to by był grill mmmm juz nie moge sie doczekać

My juz grillowali i to nie raz :decayed::wink:

Opublikowano

Grilowałem w tym roku już z 10 razy.

Opublikowano

No można się na spotowego grila po świętach umówić :D O ile się zaraz nie okaże że mam maglownice w dupe

Opublikowano
:hi: Pany sprawa się rypła, mała zmiana planów u mnie :kwasny: tym razem nie będzie odcinki, wyjeżdżam jednak w piątek wieczorem :facepalm:
Opublikowano
:hi: Pany sprawa się rypła, mała zmiana planów u mnie :kwasny: tym razem nie będzie odcinki, wyjeżdżam jednak w piątek wieczorem :facepalm:

O ho , zaczyna sie wykruszanie :decayed:

Opublikowano

Dobrze że to piwo już jutro.

Opublikowano
  • Autor

Jak będziesz miał ochotę to możemy zaatakować pkp po 22 jak zjade do domu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.