Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Jak będziesz miał ochotę to możemy zaatakować pkp po 22 jak zjade do domu

Coś mnie choroba łapie bo na rowerze rano zmarzłem -odpadam.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie jutro ruszam w trasę pod Dortmund, wracam we wtorek wieczorem, wesołych świąt wszystkim, udanej zabawy w piątek!

Opublikowano
Panowie jutro ruszam w trasę pod Dortmund, wracam we wtorek wieczorem, wesołych świąt wszystkim, udanej zabawy w piątek!

Szerokości i do spania :grin:

Opublikowano

NIE SPAĆ , ZWIEDZAĆ :naughty:

to do juta Pany ja ju idę lulu bo ten tego no

Opublikowano
  • Autor

Ja zaraz będę zwiedzał garaż :)

Opublikowano

Panowie, kolejne szybkie pytanko, odnośnie bagażnika w Sedanie moim. Mianowicie: jak naciskam przycisk w klapie, otwarcia to slysze że pracuje ten silniczek popychacz cięgna do otwierania ale chyba jest za słaby czy cos bo raz otowrzy a raz praktycznie w clae nie otwiera za pierwszym razem w miare sluchac normalna prace jak ncisne drugi raz to w ogole nie rusz tak jak by siły nie miał, jakaś przyczyna :D?

Opublikowano
  • Autor

Sprawdź mechanizm czy luzu niema. Zerwij tapicere i masz na wierzchu

Opublikowano
Panowie, kolejne szybkie pytanko, odnośnie bagażnika w Sedanie moim. Mianowicie: jak naciskam przycisk w klapie, otwarcia to slysze że pracuje ten silniczek popychacz cięgna do otwierania ale chyba jest za słaby czy cos bo raz otowrzy a raz praktycznie w clae nie otwiera za pierwszym razem w miare sluchac normalna prace jak ncisne drugi raz to w ogole nie rusz tak jak by siły nie miał, jakaś przyczyna :D?

2 minuty i znalazłem.Wystarczy opcja szukaj i troche poszperać http://a4-klub.pl/nadwozie-14/b6-awx-moge-otworzyc-tylnej-klapy-avant-5113/ Avant czy sedan taka sama zasada działania. :hi:

Opublikowano
  • Autor

Raz szukajka go ugryzla i już się boi :)

---------- Post dopisany at 01:19 ---------- Poprzedni post napisany at 00:33 ----------

Znaczy czas spać czy co ?

---------- Post dopisany at 01:31 ---------- Poprzedni post napisany at 01:19 ----------

To i ja spać idę...

Opublikowano

Ćwiara dzięki, powiem Ci że szukałem ale na ten temat nie trafiłem :(:wallbash: Dzięki za pomoc zobacyzmy czy tam mi odpiszą, bo wolal bym to w domu jak się da zrobić niż do aso jechac po to;/

Opublikowano

bry

Opublikowano

Pochwa :hi:

Opublikowano

Siemankoo :grin::banan:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Wylatuję do zobaczyska pod wieczór :naughty:

Opublikowano

Cześc dziewczęta :hi:Wesołych Świąt i myślę że za tydzień zamiast spota zrobimy grilla u mnie w sobotę lub w niedzielę oczywiście bez alkoholowego :wink: ja święta spędzam na wyjazdach co będę gotował :decayed: bawcię się dzis dobrze :banan:

Opublikowano

No cóż pora zebrać zwłoki z wyra :grin:

Goldi koleżanko , Dziękuje za życzenia i wzajemnie :wink:

Opublikowano

Wesołych Świąt i udanej zabawy dziś Panowie :hi:Wypijcie moje zdrówka i także za tych innych, co nie mogą się dziś pojawić :banan:Ja cisnę do siebie na święta - do usłyszenia :whistling:

Opublikowano
  • Autor

To o której sie zbieracie w dobrej ? Na 14 pojechałem do pracy także jak dobrze pójdzie to na 21 może uda mi sie dotrzeć

Opublikowano

19.00 tak jak w 1 poscie :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.