Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jestem na tapa. Nie widzę pierwszego postu :) widzę ze net w firmie dobrze za***rdala to może i wcześniej sie urwe tylko zbiore z serwera co trzeba

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

czy w etce są podane wymiary i opis części?!

potrzebowałbym wymiary i ewentualnie opis do tego:

000051700B

Opublikowano
  • Autor

Silny skład siedzi przy piwsku: cwiara, musti, landryna, Macda,oca, ja i Gniady. Czekamy na resztę.

Opublikowano

Zdrówko panowie !!

Opublikowano

Pozdrowienia Panowie :D Ja dopiero z pod Audi wyszedłem :D tym razem dobierałem się do Harmonijki od strony silnika :D I tu mam dla was coś ciekawego :D

Doszedłem do takiej aluminiowej klapki z trudem bo z trudem ale udało sie wykrecić marne dwie śruby dzięki nim odchyliłem tą osłone i mym oczom pokazał się magiel (prawa strona) Magiel jest suchutki rurki też z tego co widzę to jak uda wam się wypatrzeć na fotce to zobaczycie że cieknie to z pod harmonijki i widac kawałek oringu z ktorego cieknie, czy to nie jest przyczyna ze harmonijka jest do d*py albo juz stara albo źle osadzona bądź już nieszczelna, a nie magiel zepsuty??

IMAG0799.jpg

IMAG0800.jpg

IMAG0801.jpg

IMAG0802.jpg

IMAG0803.jpg

Opublikowano

harmonijka jest tylko po to żeby osłonić przed brudem, a nie po to żeby uszczelniać. Skoro tam masz płyn oznacza że uszczelniacze na maglu puszczają

Opublikowano

No to czyli pewnie jestem w d*pie... KUr***** czyli co magiel do wymiany czy da sie jakoś uszczelniacze zrobić ?

Opublikowano
No to czyli pewnie jestem w d*pie... KUr***** czyli co magiel do wymiany czy da sie jakoś uszczelniacze zrobić ?

kiedyś jak byłem na myjni gadałem z jakimś ziomkiem, i opowiadał jak właśnie uciekał mu tamtędy płyn. Jak magiel jest w dobrym stanie, nie ma luzów to warto go uszczelnić tyle, że w zakładzie który się tym zajmuje.

Opublikowano

no to grubo :whistling:

---------- Post dopisany at 23:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:41 ----------

no to grubo :whistling:

tak Wam Pany zazdroszczę tej pizzy i browarka, ja właśnie z moimi dwiema małymi kuzynkami maluję pisanki na jutro :facepalm: całe szczęście że dziewuchy mają laptopa z internetem bo bym tu przepadł :facepalm:

Opublikowano

No to lipa, ciekawe czy lepiej zregenerować czy lepiej kupić regenerowany czy coś ;/ nosz w dupe palec, a powiedzcie mi, bo tak będąc pod autem zastanawiałem się jak magla wyjąć czy on poprostu wyjdzie prawą strona kołem? przez tą dziurę która jest zaślepiana czy jak ?

No to czyli pewnie jestem w d*pie... KUr***** czyli co magiel do wymiany czy da sie jakoś uszczelniacze zrobić ?

kiedyś jak byłem na myjni gadałem z jakimś ziomkiem, i opowiadał jak właśnie uciekał mu tamtędy płyn. Jak magiel jest w dobrym stanie, nie ma luzów to warto go uszczelnić tyle, że w zakładzie który się tym zajmuje.

Opublikowano
No to lipa, ciekawe czy lepiej zregenerować czy lepiej kupić regenerowany czy coś ;/ nosz w dupe palec, a powiedzcie mi, bo tak będąc pod autem zastanawiałem się jak magla wyjąć czy on poprostu wyjdzie prawą strona kołem? przez tą dziurę która jest zaślepiana czy jak ?
No to czyli pewnie jestem w d*pie... KUr***** czyli co magiel do wymiany czy da sie jakoś uszczelniacze zrobić ?

kiedyś jak byłem na myjni gadałem z jakimś ziomkiem, i opowiadał jak właśnie uciekał mu tamtędy płyn. Jak magiel jest w dobrym stanie, nie ma luzów to warto go uszczelnić tyle, że w zakładzie który się tym zajmuje.

Ciężko mi powiedzieć, nigdy nie wyciągałem, co do regeneracji czy kupna innego różne opinie ale lepiej niech ktoś mądrzejszy się wypowie

Opublikowano

Ktoś coś wcześniej mi wspominał że Nelson ma magla. Z tym się jeździć nie da bo dolewanie wkurza;/

Opublikowano

Poproszę o notatkę bo trochę nie pamiętam :grin:

Opublikowano

Bry wstawać pakować jaja do worka i do kościoła w sumie do kogo ja piszę jak wszyscy w mordę jeszcze trzezwieją :decayed:

Opublikowano
Poproszę o notatkę bo trochę nie pamiętam :grin:

Więc tak , troche spałeś , parę kufli i sie zbiło , przyszedł szef chciał się dogadać a ty nie , chciałeś go lać , wyprosili nas i pojechaliśmy na cpn i do Nelsona na podwórko . Wypili po piwie o odwiozlem cię do domu :wink:

---------- Post dopisany at 09:42 ---------- Poprzedni post napisany at 09:36 ----------

Poproszę o notatkę bo trochę nie pamiętam :grin:

Więc tak , troche spałeś , parę kufli i sie zbiło , przyszedł szef chciał się dogadać a ty nie , chciałeś go lać , wyprosili nas i pojechaliśmy na cpn i do Nelsona na podwórko . Wypili po piwie o odwiozlem cię do domu :wink:

Tak naprawdę to żart . Było dobrze i z kulturą (czasami) :grin: :grin: :grin:

Opublikowano

Wesołych Panowie! Ja po 3 dniach emigruje z garażu do domu :D

Opublikowano
  • Autor

Co z mustim ? Zostawiliscie go w fotelu mówiąc ze to jego pociąg do wawy ?

Opublikowano

Z mustim właśnie opierdalamy śniadanie :-D

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano
Z mustim właśnie opierdalamy śniadanie :-D

Wysłane z monopola 24/7

To smacznego :grin:

---------- Post dopisany at 10:45 ---------- Poprzedni post napisany at 10:41 ----------

A my z Madzią w Magnolii :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.