Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Dobry śpiochy

Starzy ludzie spać nie mogą :decayed:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dobry dobry:hi: piwko zakupione idę wyciągać amory :facepalm:

Opublikowano
:hi: z pracy
Opublikowano
:hi::hi::hi:

jakby przysiąść to jest do zrobienia. prosta rzecz

licz koszta i ognia. tamci tysia chcą ryczeć :whistling:

Opublikowano
:hi: Audi odebrane magiel zrobiony ^^Pięknie chodzi razem też wyminione końcówki itp. Jedyne co zrypali to zbieżność ściaga w prawo ale poprawią ^^
Opublikowano
:hi: Audi odebrane magiel zrobiony ^^Pięknie chodzi razem też wyminione końcówki itp. Jedyne co zrypali to zbieżność ściaga w prawo ale poprawią ^^

Pewnie nawet nie ustawiali zbieznosci. Jak najszybciej to zrobic bo opony pojda sie yebac.

Opublikowano
:hi: Audi odebrane magiel zrobiony ^^Pięknie chodzi razem też wyminione końcówki itp. Jedyne co zrypali to zbieżność ściaga w prawo ale poprawią ^^

Pewnie nawet nie ustawiali zbieznosci. Jak najszybciej to zrobic bo opony pojda sie yebac.

f45a59094329.gif

Opublikowano
:grin:
Opublikowano
:facepalm::polew: Cwiara spoko po dlugim weekendzie do nich niby mam zajechac mam to na gwarancji nie bede dodatkowo placic jak spieprzyli robote a opony z przodu i tak mam do wymiany tzn szukuję się do wymiany ^^ :banan:
Opublikowano

wpadłby jutro na spota, ale chyba nie zdążę:facepalm: o 14 w Kondratowicach sędziuję, zanim wrócimy koło 18 będzie

Opublikowano

:hi:

Będzie kto jutro ? Bo nie wiem czy mam białego kundla na spacer wyprowadzać

Opublikowano
:hi:

Będzie kto jutro ? Bo nie wiem czy mam białego kundla na spacer wyprowadzać

Ja to się dziwie, że Ty z tyloma smyczami na spacer chodzisz... :decayed:

Opublikowano

Jasne ze bedzie :decayed:

17 pod mostem.

Banan jak na 18 bedziesz to smialo zajezdzaj.

Opublikowano

no odezwę się, czy jeszcze jesteście i najwyżej na minutę wpadnę

jesteś jutro w Żernikach? jak coś mogę wziąć mapę jak na boisko wpadniesz na 11-13 :D

Opublikowano
Jasne ze bedzie :decayed:

17 pod mostem.

Banan jak na 18 bedziesz to smialo zajezdzaj.

tylko weź coś na podtrzymanie :grin:

Opublikowano
no odezwę się, czy jeszcze jesteście i najwyżej na minutę wpadnę

jesteś jutro w Żernikach? jak coś mogę wziąć mapę jak na boisko wpadniesz na 11-13 :D

Jutro ostatni dzien kursu mam. Do 14 napewno zejdzie.

Opublikowano
:hi:

Będzie kto jutro ? Bo nie wiem czy mam białego kundla na spacer wyprowadzać

Ja to się dziwie, że Ty z tyloma smyczami na spacer chodzisz... :decayed:

Jadę za chwilę na miasto powkurwiać plebs i motocyklistów :decayed:

Opublikowano
:hi:

Będzie kto jutro ? Bo nie wiem czy mam białego kundla na spacer wyprowadzać

Ja to się dziwie, że Ty z tyloma smyczami na spacer chodzisz... :decayed:

Jadę za chwilę na miasto powkurwiać plebs i motocyklistów :decayed:

maile mi wyślij, bo się office ogarnia! :rant::kawa:

Opublikowano
:hi:

Będzie kto jutro ? Bo nie wiem czy mam białego kundla na spacer wyprowadzać

Ja to się dziwie, że Ty z tyloma smyczami na spacer chodzisz... :decayed:

Jadę za chwilę na miasto powkurwiać plebs i motocyklistów :decayed:

maile mi wyślij, bo się office ogarnia! :rant::kawa:

Daj chwilę się pobawić :grin: na chooy mi to auto jak nim nie jeżdżę prawie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.