Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
no odezwę się, czy jeszcze jesteście i najwyżej na minutę wpadnę

jesteś jutro w Żernikach? jak coś mogę wziąć mapę jak na boisko wpadniesz na 11-13 :D

Jutro ostatni dzien kursu mam. Do 14 napewno zejdzie.

ja zacząłem sezon rowerowy więc może jutro wpadnę moją kolarką z Tour De Pologne :D zrobię konkurencję Gniademu :grin:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:

Będzie kto jutro ? Bo nie wiem czy mam białego kundla na spacer wyprowadzać

Ja to się dziwie, że Ty z tyloma smyczami na spacer chodzisz... :decayed:

Jadę za chwilę na miasto powkurwiać plebs i motocyklistów :decayed:

maile mi wyślij, bo się office ogarnia! :rant::kawa:

Daj chwilę się pobawić :grin:na chooy mi to auto jak nim nie jeżdżę prawie

aha, jak tak to spoko, rano jestem. adres znam :decayed:

---------- Post dopisany at 18:47 ---------- Poprzedni post napisany at 18:46 ----------

no odezwę się, czy jeszcze jesteście i najwyżej na minutę wpadnę

jesteś jutro w Żernikach? jak coś mogę wziąć mapę jak na boisko wpadniesz na 11-13 :D

Jutro ostatni dzien kursu mam. Do 14 napewno zejdzie.

ja zacząłem sezon rowerowy więc może jutro wpadnę moją kolarką z Tour De Pologne :D zrobię konkurencję Gniademu :grin:

kto tym razem wcześniej używał sprzętu? :naughty:

Opublikowano
  • Autor
:hi:

Będzie kto jutro ? Bo nie wiem czy mam białego kundla na spacer wyprowadzać

Ja będę

---------- Post dopisany at 21:10 ---------- Poprzedni post napisany at 21:02 ----------

Jadę za chwilę na miasto powkurwiać plebs i motocyklistów :decayed:

Jakbys latał po AOW to możesz zajechac . Idziemy z Gniadym w plener na browar

Opublikowano

Ja tez moze wpadne .... autem zastępczym :)

Opublikowano
Ja tez moze wpadne .... autem zastępczym :)

To wpadnij pijemy koło schela od 22.00

Opublikowano
Ja tez moze wpadne .... autem zastępczym :)

To wpadnij pijemy koło schela od 22.00

no ja pije ale na jana pawła :D

Opublikowano

ja będę po 17, ale na 18 muszę uciekać, bo umówiony jestem

Opublikowano
Ja tez moze wpadne .... autem zastępczym :)

To wpadnij pijemy koło schela od 22.00

Qrde cza bylo cos wczesniej powiedziec.

Opublikowano

Ja jutro nieobecny, bo jestem zayebany po uszy :kwasny: W majówkę może poskładam furę do kupy (jak dojdą dystanse) to się może pojawię :naughty:

Opublikowano

ja jutro będę, tylko albo się spóźnię albo wcześniej będę uciekał. Moja jutro wraca z Poznania i muszę ją odebrać z Opolskiej, tylko nie wiem dokładnie o której zajedzie do wro:facepalm:

---------- Post dopisany 27-04-2014 at 08:46 ---------- Poprzedni post napisany 26-04-2014 at 22:42 ----------

Siema spiochy :hi:

Opublikowano

Siema. Kto spi ten spi :decayed:

Opublikowano

:hi:jestem w sumie myślałem o grillu dziś u mnie ale znając waszą organizajce to nic z tego nie wyjdzie także widzimy sie pod MM

Opublikowano
:hi:jestem w sumie myślałem o grillu dziś u mnie ale znając waszą organizajce to nic z tego nie wyjdzie także widzimy sie pod MM

to za ile mam być? kiełbaska już się wędzi? :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:hi:jestem w sumie myślałem o grillu dziś u mnie ale znając waszą organizajce to nic z tego nie wyjdzie także widzimy sie pod MM

Weź grill pod MM

Opublikowano
:hi:jestem w sumie myślałem o grillu dziś u mnie ale znając waszą organizajce to nic z tego nie wyjdzie także widzimy sie pod MM

Weź grill pod MM

leżaki i parasol też :decayed:

Opublikowano
:hi:jestem w sumie myślałem o grillu dziś u mnie ale znając waszą organizajce to nic z tego nie wyjdzie także widzimy sie pod MM

Weź grill pod MM

:hi:jestem w sumie myślałem o grillu dziś u mnie ale znając waszą organizajce to nic z tego nie wyjdzie także widzimy sie pod MM

Weź grill pod MM

leżaki i parasol też :decayed:

:grin: :grin:

Opublikowano

i browar :grin:

Opublikowano
:hi:jestem w sumie myślałem o grillu dziś u mnie ale znając waszą organizajce to nic z tego nie wyjdzie także widzimy sie pod MM

Goldik ja Cie przepraszam ale ja to przecież wiesz że zawsze i nigdy nie ma problemu :) ja poprostu musze zarządzić jako główny organizator wrocławskich zamieszań i zara będzie wsio zorganizowane :decayed::hi:

to co dzisiaj rozumiem grill u Goldiego ? :decayed:

Opublikowano
:hi:jestem w sumie myślałem o grillu dziś u mnie ale znając waszą organizajce to nic z tego nie wyjdzie także widzimy sie pod MM

Goldik ja Cie przepraszam ale ja to przecież wiesz że zawsze i nigdy nie ma problemu :) ja poprostu musze zarządzić jako główny organizator wrocławskich zamieszań i zara będzie wsio zorganizowane :decayed::hi:

to co dzisiaj rozumiem grill u Goldiego ? :decayed:

No tak. Takiego organizatora jak Ty to ze swiecą szukać :polew:

Opublikowano
:hi:jestem w sumie myślałem o grillu dziś u mnie ale znając waszą organizajce to nic z tego nie wyjdzie także widzimy sie pod MM

Goldik ja Cie przepraszam ale ja to przecież wiesz że zawsze i nigdy nie ma problemu :) ja poprostu musze zarządzić jako główny organizator wrocławskich zamieszań i zara będzie wsio zorganizowane :decayed::hi:

to co dzisiaj rozumiem grill u Goldiego ? :decayed:

No tak. Takiego organizatora jak Ty to ze swiecą szukać :polew:

wiadomo :thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.