Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

już nawet cwiarze o tej klapie pisałem, co lepsze - kupiłem drugą :polew: jak jemu nie podpasuje kolorem, to wtedy obydwie zabieram :grin:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
już nawet cwiarze o tej klapie pisałem, co lepsze - kupiłem drugą :polew: jak jemu nie podpasuje kolorem, to wtedy obydwie zabieram :grin:

:grin:

Opublikowano

i tak mając avanta mam dwie klapy US - tylko k**wa cabrio i sedan :grin:

Opublikowano
panowie jak to jest z spłaceniem mandatu w ratach ?

Placisz pięć dych i wykazujesz się dobrą wolą. Potem trzymasz potwierdzenie i doplacasz byle przed końcem roku splacic bo ci na zwrot podatku siada. Albo wysla poborce skarbowego jak mi

ok czyli spłacić do końca roku ...

jak wracałem dalej tam stali .. jaki to był program na te radary ? janosik ?

Opublikowano
i tak mając avanta mam dwie klapy US - tylko k**wa cabrio i sedan :grin:

truknij na pw cenę za zdeś i jakieś foto :wink:

Opublikowano
i tak mając avanta mam dwie klapy US - tylko k**wa cabrio i sedan :grin:

truknij na pw cenę za zdeś i jakieś foto :wink:

:wink:atu6a5ug.jpg

Opublikowano
i tak mając avanta mam dwie klapy US - tylko k**wa cabrio i sedan :grin:

truknij na pw cenę za zdeś i jakieś foto :wink:

pierwszy tydzień po zjeździe do PL rzuce cene zaporową, może jakiś narwaniec zabierze w całości, żebym szybko odzyskał hajs, jak w tydzień-max 10 dni nie zejdzie, to wtedy rozgracam, tak więc nad cenami na razie nie myśle.

Opublikowano

Fote juz masz :decayed:

Opublikowano

A ja Kjerwa jutro walka z serwem. Cały płyn mi wyjebało...

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano
  • Autor

Yanosik. Masz w sklepie za free

---------- Post dopisany at 23:44 ---------- Poprzedni post napisany at 23:43 ----------

panowie jak to jest z spłaceniem mandatu w ratach ?

Placisz pięć dych i wykazujesz się dobrą wolą. Potem trzymasz potwierdzenie i doplacasz byle przed końcem roku splacic bo ci na zwrot podatku siada. Albo wysla poborce skarbowego jak mi

ok czyli spłacić do końca roku ...

jak wracałem dalej tam stali .. jaki to był program na te radary ? janosik ?

Yanosik .

Opublikowano
A ja Kjerwa jutro walka z serwem. Cały płyn mi wyjebało...

Wysłane z monopola 24/7

:grin: akurat wymienisz :wink:

Opublikowano

Dobra, wrócilem po spocie cały i zdrowy. Trochu sie przeciągnelo :grin: Dzięki wszystkim za spota. No i jedna osoba nowa nam doszła :banan:

Opublikowano
  • Autor

Która zaciążyła po imprezie ?

Opublikowano

Dobry i zaś od nowa ale się pocieszam że jeszcze tylko 29 lat ;-) i emerytura

Opublikowano

Chciałbym mieć te 29 lat do emerytury jak Ty, a nie całą wieczność :wink:

Opublikowano
Chciałbym mieć te 29 lat do emerytury jak Ty, a nie całą wieczność :wink:

Chyba do końca pracy, a nie emerytury:grin: W obecnym systemie możecie zapomnieć o emeryturze:wink:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor

AUDI A4 2002 2,5TDI quattro STAN IDEALNY Wrocław Śródmieście

czy to się dzieje? :shock3::facepalm::grin:

---------- Post dopisany at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany at 16:36 ----------

Któryś na spocie męczył mi bułę o zawieszenie i glebowanie -> szybki strzał póki stoi w dobrym prajsie. Gwint do AUDI A4 B5 Wrocław Stare Miasto

sedan i avant w ośce ma ten sam tył. :wink:

Opublikowano

Ta B6 to jakaś klubowa Audi?

Opublikowano
  • Autor

Tak. Kaju ją stylizował a potem nie chciał wrzucać zdjęć do tematu w moja a4

---------- Post dopisany at 17:28 ---------- Poprzedni post napisany at 17:27 ----------

Teraz be piątek nakupowal i sprzedaje b6

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.