Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ok dzięki za info bo myślę o przeprowadzce i dlatego pytam ;) myślę że z praca problemów by też nie było

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wiesz Kamil z pracą to jak to kiepski mówi najgorsze pierwsze trzy lata na zasiłku a pózniej już jakoś leci :decayed:

Opublikowano

Haha ciekawie powiedziane :D a do ręki ile sie dostaje? Bo na pewno więcej niż u mnie tu na południu:) nie mam na myśli od razu praca w biurze tylko pewno od zera czyli przyjdź podaj pozamiataj hehe

Opublikowano
  • Autor

images?q=tbn:ANd9GcTfHhAK53P8vBzBmOL8SeSF0XuOhI9MYrL6QmAWkIzjIX8wnifL

:decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

Heh jeśli to do mojej osoby skierowane to frytek żadnych dawać nie bede:) w sumie spodziewałem sie tutaj takiej odpowiedzi

Opublikowano

najnizsza krajowa jak sie postarasz to bedzie po 3 miechach :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ty żyjesz ?! :shock3::decayed:

Opublikowano
:drunk:
Opublikowano

Do macdonalda wpadłem na chwilę i teraz do mnie mówią Panie Kierowniku k**wa wynieś śmieci :decayed::polew:

Opublikowano
Klecina white power. Sa tam jeszcze te napisy na boisku ? :decayed:

Kumplowi Arbama od b7 :wink: odstaw to piwo juz :grin:

Opublikowano

Joł

Opublikowano

Witka z ranca z pracy. Macie jakis zamek do tylniej klapy w kombi do zbycia ? Bo smarowanie nie pomaga jak sie szarpnie za klape to puszcza dziad. :kwasny:

Opublikowano

Siema, jak cudownie wstac o 11 w piatek:decayed:za bardzo wzialem do siebie chmielowanie nad woda, i nie dalem rady dzisiaj się ogarnac do pracy:banan:

Opublikowano
Witka z ranca z pracy. Macie jakis zamek do tylniej klapy w kombi do zbycia ? Bo smarowanie nie pomaga jak sie szarpnie za klape to puszcza dziad. :kwasny:

Jak szopen sprawdzal? Tera niech placi :grin:

Opublikowano
Witka z ranca z pracy. Macie jakis zamek do tylniej klapy w kombi do zbycia ? Bo smarowanie nie pomaga jak sie szarpnie za klape to puszcza dziad. :kwasny:

Jak szopen sprawdzal? Tera niech placi :grin:

Dobrze sprawdzał planowany wydatek dostałem zniżkę na auto za zamek. Zaraz będę czesal allegro

Opublikowano

mam gdzieś w garażu sle nie jestem na miejscu, a żona tego nie ogarnie w klamotach...

Opublikowano

Pany powiedzcie mnie ten elektryczny wentylator ma się załączyć zawsze jak klima jest włączona i chodzić cały czas niezależnie jaką temp. ustawię czy ma jakiś czujnik i włącza się jak jest taka potrzeba?

Opublikowano
Pany powiedzcie mnie ten elektryczny wentylator ma się załączyć zawsze jak klima jest włączona i chodzić cały czas niezależnie jaką temp. ustawię czy ma jakiś czujnik i włącza się jak jest taka potrzeba?

Włącza się zawsze przy załączonej Klimie lub jak jest gorąco i ten na wisko nie daje rady

Opublikowano

No to mam chyba lipe, bo dzisiaj zauważyłem że mój nie kręci :facepalm: a może to być też przyczyną że klima dmucha normalnie po czym przez kilka sekund nie chłodzi i znowu dmucha zimnym?

jeśli okaże się że jest spalony to jak podłączę pod vag to pokaże mi że się zyebał?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.