Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dogrywka z wczoraj. Sprawdz tło na locap

---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:49 ----------

:decayed:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Dogrywka z wczoraj. Sprawdz tło na locap

---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:49 ----------

:decayed:

zmian nie widze :whistling:

Opublikowano
Oca -?

Kurczak - w sensie podoba się czy nie?

Ładne i lepszy silnik jak twoj , bez urazy :wink:

Opublikowano
Oca -?

Kurczak - w sensie podoba się czy nie?

Ładne i lepszy silnik jak twoj , bez urazy :wink:

a co Ty możesz wiedzieć o moim silniku:decayed: nawet go nie pomacałeś:wink: pompowtryski wymienione, pompa oleju po swapie, nic tam więcej się nie psuje (odpukać), a że oleju trochę bierze... ważne, że za***rdala i nawet Cwiara się w nim zakochał:decayed:

Opublikowano

Kurde, tarcze też obstawiałem, ale od tarcz podczas normalnej jazdy? To nie powinno być tylko przy hamowaniu? Qrczak dzięki za chęci, ale felg mam pod dostatkiem :decayed:

Opublikowano

Panowie padła mi przpływka :kwasny: powiedzcie mi opłaca sie kupować używke ? Pytam bo jest problem żeby kupić bo bosch nie robił do mnie , jest dostepny z firmy Denso za 450 zł dla mnie albo jakis autolog za 330 zł . Tylko pytanie ten autolog to pewnie jakaś lipa bo nawet nie znam tej firmy . A 5 pak trochę boli :facepalm::kwasny:

---------- Post dopisany at 00:35 ---------- Poprzedni post napisany at 00:33 ----------

A używany tak naprawdę nie wiem co kupie :kwasny:

Opublikowano
Panowie padła mi przpływka :kwasny: powiedzcie mi opłaca sie kupować używke ? Pytam bo jest problem żeby kupić bo bosch nie robił do mnie , jest dostepny z firmy Denso za 450 zł dla mnie albo jakis autolog za 330 zł . Tylko pytanie ten autolog to pewnie jakaś lipa bo nawet nie znam tej firmy . A 5 pak trochę boli :facepalm::kwasny:

---------- Post dopisany at 00:35 ---------- Poprzedni post napisany at 00:33 ----------

A używany tak naprawdę nie wiem co kupie :kwasny:

jak chcesz jeździć jeszcze troche tym autem to weź nówke , bo z używką może być tak samo :kwasny: chyba że ktoś tu ma z pewnego auta z małym przebiegiem :eusathink:

Opublikowano
Panowie padła mi przpływka :kwasny: powiedzcie mi opłaca sie kupować używke ? Pytam bo jest problem żeby kupić bo bosch nie robił do mnie , jest dostepny z firmy Denso za 450 zł dla mnie albo jakis autolog za 330 zł . Tylko pytanie ten autolog to pewnie jakaś lipa bo nawet nie znam tej firmy . A 5 pak trochę boli :facepalm::kwasny:

---------- Post dopisany at 00:35 ---------- Poprzedni post napisany at 00:33 ----------

A używany tak naprawdę nie wiem co kupie :kwasny:

jak chcesz jeździć jeszcze troche tym autem to weź nówke , bo z używką może być tak samo :kwasny: chyba że ktoś tu ma z pewnego auta z małym przebiegiem :eusathink:

Chyba mam pomysł :decayed:

Duds ? :grin:

Opublikowano
Panowie padła mi przpływka :kwasny: powiedzcie mi opłaca sie kupować używke ? Pytam bo jest problem żeby kupić bo bosch nie robił do mnie , jest dostepny z firmy Denso za 450 zł dla mnie albo jakis autolog za 330 zł . Tylko pytanie ten autolog to pewnie jakaś lipa bo nawet nie znam tej firmy . A 5 pak trochę boli :facepalm::kwasny:

---------- Post dopisany at 00:35 ---------- Poprzedni post napisany at 00:33 ----------

A używany tak naprawdę nie wiem co kupie :kwasny:

jak chcesz jeździć jeszcze troche tym autem to weź nówke , bo z używką może być tak samo :kwasny: chyba że ktoś tu ma z pewnego auta z małym przebiegiem :eusathink:

bo kaju jeszcze nie rozwarstwia tej nowej furki ? :decayed:

Opublikowano

Kup nowe, padło mi sprzeglo na sprężarce klimy, kupiłem używke wydałem hajs dwa razy, nie ma co oszczędzać.

P.s. Mam juz audio w furmanie :decayed:

Opublikowano
Panowie padła mi przpływka :kwasny: powiedzcie mi opłaca sie kupować używke ? Pytam bo jest problem żeby kupić bo bosch nie robił do mnie , jest dostepny z firmy Denso za 450 zł dla mnie albo jakis autolog za 330 zł . Tylko pytanie ten autolog to pewnie jakaś lipa bo nawet nie znam tej firmy . A 5 pak trochę boli :facepalm::kwasny:

---------- Post dopisany at 00:35 ---------- Poprzedni post napisany at 00:33 ----------

A używany tak naprawdę nie wiem co kupie :kwasny:

jak chcesz jeździć jeszcze troche tym autem to weź nówke , bo z używką może być tak samo :kwasny: chyba że ktoś tu ma z pewnego auta z małym przebiegiem :eusathink:

bo kaju jeszcze nie rozwarstwia tej nowej furki ? :decayed:

Obawiam się że taniej mnie wyjdzie nówka Denso :grin: :grin:

Opublikowano

Do spania :grin: Kto jutro na spocie bedzie?

Opublikowano
Piknik uważam za udany wygrałem złoty puchar w gre w ruletkę dwa blendery i jeden wyciskacz do soków oraz dwie wielkie milki żona wypiła cztery browce i trzezwa :whistling:

Ładnie się bawicie na tym Dolnym Śląsku... :)

Opublikowano

Zawsze;)

Opublikowano

Co mnie na Pomorze pogoniło...:wink:

Opublikowano
Do spania :grin: Kto jutro na spocie bedzie?

Żałuj :decayed:

Opublikowano
Do spania :grin: Kto jutro na spocie bedzie?

Żałuj :decayed:

Ale że co?

Opublikowano
:wink:
Opublikowano

Idę w piórnik :hi:

Opublikowano
Do spania :grin: Kto jutro na spocie bedzie?

Żałuj :decayed:

i jeszcze Oleśnica!:) Dziś mam tzw. ból d*py... 24 km dalej przychodziłem na świat :decayed: Też idę lulu bo mi w dekiel wali... :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.