Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i co ja bym zrobił w tym deszczu na glebie :grin:

Opublikowano
i co ja bym zrobił w tym deszczu na glebie :grin:

jak to co?.... WODOWAŁ :polew:

Opublikowano
i co ja bym zrobił w tym deszczu na glebie :grin:

jak to co?.... WODOWAŁ :polew:

:polew:

Opublikowano

daj spokój , B7 , nowsze niż moja a nawet fisa kolorowego nie ma :facepalm: o przebiegu już nie wspomne. Poproś vin do sprawdzenia to oda razu wyjdzie że w 2010 roku miała 230 w niemczech :grin:

Opublikowano

daj spokój , B7 , nowsze niż moja a nawet fisa kolorowego nie ma :facepalm: o przebiegu już nie wspomne. Poproś vin do sprawdzenia to oda razu wyjdzie że w 2010 roku miała 230 w niemczech :grin:

żeby tylko :decayed:

---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

Ale z drugiej strony nadal nie rozumiem Waszej polaczkowatej mentalności, że jak DIESEL (!!) ma na szafie więcej jak 2xx (nie wspominam o 3xx) kkm to jest szrot i nie warto nawet tego oglądać :grin: ro***erdala mnie ten system w PL :facepalm:

Opublikowano

Jak komuś przeszkadza 2 lub 3 z przodu możemy zrobić jedyneczke przy zakupie :decayed:

Opublikowano

daj spokój , B7 , nowsze niż moja a nawet fisa kolorowego nie ma :facepalm: o przebiegu już nie wspomne. Poproś vin do sprawdzenia to oda razu wyjdzie że w 2010 roku miała 230 w niemczech :grin:

żeby tylko :decayed:

---------- Post dopisany at 21:50 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

Ale z drugiej strony nadal nie rozumiem Waszej polaczkowatej mentalności, że jak DIESEL (!!) ma na szafie więcej jak 2xx (nie wspominam o 3xx) kkm to jest szrot i nie warto nawet tego oglądać :grin: ro***erdala mnie ten system w PL :facepalm:

Kaj wcale kurna nie ! to nie chodzi o to, tylko o to że nie uczciwy sprzedawca. Bo jak ja kupowałem w monachium swoją b5 to miała 279 realnego przebiegu potwierdzonego książką i aso i zrobiłem nią 100 kkm i jeszcze jeżdzi u kumpla. Tylko chodzi o to żeby znać uczciwie przebieg i wiedzieć poprostu czego się można spodziewać. :hi:

a tak a propos , kiedy się u mnie k... zjawisz w końcu ? :decayed:

Opublikowano

Ze świeczką możecie szukać PRYWATNEGO uczciwego sprzedawcy diesla kupionego z rajchu, który nie pierdolnie szafy do tyłu i ukryje jakiejś uciążliwej dla niego bolączki, nie wspominając o handlarzach - Ci drudzy, no to niestety, ale na frajerstwie klientów się dorobili, dorabiają i dorabiać będą - to jest amelinium i tego się nie pomaluje. Generalnie nie chce tutaj nikomu jakoś dosrać, czy powiedzieć czegoś, co mogłoby urazić (a jeśli to zrobiłem - przepraszam), ale takie mamy realia, z systemem jednostka nie wygra.

Opublikowano
Ze świeczką możecie szukać PRYWATNEGO uczciwego sprzedawcy diesla kupionego z rajchu, który nie pierdolnie szafy do tyłu i ukryje jakiejś uciążliwej dla niego bolączki, nie wspominając o handlarzach - Ci drudzy, no to niestety, ale na frajerstwie klientów się dorobili, dorabiają i dorabiać będą - to jest amelinium i tego się nie pomaluje. Generalnie nie chce tutaj nikomu jakoś dosrać, czy powiedzieć czegoś, co mogłoby urazić (a jeśli to zrobiłem - przepraszam), ale takie mamy realia, z systemem jednostka nie wygra.

SORRY , TAKI MAMY KLIMAT :grin::grin::grin:

Opublikowano

No to się ciesz, że takiego znalazłeś - ja B5 jak brałem, to najpierw poprosiłem o VIN i do gościa pojechałem od razu z historią - o musiałbyś widzieć mine gościa i słyszeć mój śmiech, jak zobaczyłem szafe cofniętą o 300kkm :grin: tylko, że właśnie przez to, że przed zakupem się zabezpieczyłem w głupią historie, mogłem z gościem normalnie i uczciwie pogadać o aucie, a nawet mi pokazał fotki z sprzedaży z rajchu u gościa, który miał jakieś restauracje rozsiane po kilku landach, dane gościa, bla bla bla...

---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ----------

SORRY , TAKI MAMY KLIMAT :grin::grin::grin:

dobra dobra, my to wiemy, a Ty tam brzdynkol na cymbałkach się na koncert szykuj, żebym się nie musiał wstydzić za Ciebie :grin:

Opublikowano
No to się ciesz, że takiego znalazłeś - ja B5 jak brałem, to najpierw poprosiłem o VIN i do gościa pojechałem od razu z historią - o musiałbyś widzieć mine gościa i słyszeć mój śmiech, jak zobaczyłem szafe cofniętą o 300kkm :grin: tylko, że właśnie przez to, że przed zakupem się zabezpieczyłem w głupią historie, mogłem z gościem normalnie i uczciwie pogadać o aucie, a nawet mi pokazał fotki z sprzedaży z rajchu u gościa, który miał jakieś restauracje rozsiane po kilku landach, dane gościa, bla bla bla...

---------- Post dopisany at 22:01 ---------- Poprzedni post napisany at 22:00 ----------

SORRY , TAKI MAMY KLIMAT :grin::grin::grin:

dobra dobra, my to wiemy, a Ty tam brzdynkol na cymbałkach się na koncert szykuj, żebym się nie musiał wstydzić za Ciebie :grin:

teraz jest czas na :drinks: HOLBE :)

Opublikowano

ja się w liście zawijam :hi:

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ----------

Wracając do tej B7 - czy coś Wam nie pasuje na fotce z licznikiem oprócz tego super atrakcyjnego przebiegu? :decayed: czasem warto nie dać ponieść się emocjom i zwrócić uwagę na bzdurne szczegóły, jakim w tym przypadku jest... Data :wink: a teraz spójrzcie na przebieg podany w ogłoszeniu... i znowu na ten na liczniku - OJEJ - czy tylko mi się wydaje, że od grudnia auto jeździło tylko do kościoła?! :kox::polew:

Opublikowano
ja się w liście zawijam :hi:

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:06 ----------

Wracając do tej B7 - czy coś Wam nie pasuje na fotce z licznikiem oprócz tego super atrakcyjnego przebiegu? :decayed: czasem warto nie dać ponieść się emocjom i zwrócić uwagę na bzdurne szczegóły, jakim w tym przypadku jest... Data :wink: a teraz spójrzcie na przebieg podany w ogłoszeniu... i znowu na ten na liczniku - OJEJ - czy tylko mi się wydaje, że od grudnia auto jeździło tylko do kościoła?! :kox::polew:

:brawo:

Opublikowano
:siema: ja już spakowany do wyjazdu a wy jeszcze spicie ? :decayed:
Opublikowano

haha nie zauważyłem tej daty:decayed: no cóż, nie będzie łatwo znaleźć czegoś konkretnego... ew. na a3 jeszcze patrzę, ale też wszystko od handlarzy :/

Opublikowano
:hi: ja zdążyłem uciec z Wro przed nawałnicą,za to po drodze ARMAGEDON
Opublikowano
  • Autor

Bry

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.