Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:wink:
  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Siema:hi: Już po robocie i wizycie u lekarza.... znowu antybiotyk, zapalenie oskrzeli... lipa na maxa :facepalm:

Miałem Ci napisać ''jak byś się nie żenił to byś nie zachorował'' ale Ci tak nie napisze :grin:

Od razu mi lepiej :decayed:

Opublikowano
Znacie Panowie może jakiegoś dobrego elektryka samochodowego z Wrocławia lub okolic?

Tatusiowy Citroen odmawia posłuszeństwa.

Tfu... miało być elektronika :D

Opublikowano
  • Autor

Na tego Citroena mam lepszy pomysł. Univer auto. Tam jest rozwiązanie wszystkich problemów Twojego taty :decayed:

Opublikowano

A co z tym citroen? Jaki to dokładnie?

Opublikowano

Jest to C5 z 2006roku (wybrany przez pryzmat wygody). W aucie na poczatku po deszczu lub myjni szalała cała elektronika (wskazówki opadały podczas jazdy, wszystkie systemy pokazywały niesprawność, automat szarpał, auto ledwo jechało, komunikat STOP), jak postało problemu nie było, teraz jeszcze co jakiś czas niezależnie od pogody błąd zarządzania silnikiem. Machery już wymieniały jakieś kable od komputera, a później i sam komputer, ale to nie pomogło, więc sprawa jest ciężka :/

Opublikowano
Jest to C5 z 2006roku (wybrany przez pryzmat wygody). W aucie na poczatku po deszczu lub myjni szalała cała elektronika (wskazówki opadały podczas jazdy, wszystkie systemy pokazywały niesprawność, automat szarpał, auto ledwo jechało, komunikat STOP), jak postało problemu nie było, teraz jeszcze co jakiś czas niezależnie od pogody błąd zarządzania silnikiem. Machery już wymieniały jakieś kable od komputera, a później i sam komputer, ale to nie pomogło, więc sprawa jest ciężka :/

To nie ciężka sprawa tylko Citroen C5 , uwielbia problemyvz elektroniką . Prawie jak królowa lawet Laguna II :decayed:

Opublikowano
Na tego Citroena mam lepszy pomysł. Univer auto. Tam jest rozwiązanie wszystkich problemów Twojego taty :decayed:

A ja jedyny słuszny. Leć do mięsnego, kup trzy kilo smalcu i przesmaruj po dachu. MOŻE psy wpierdolą :hi:

Opublikowano

:hi:Cześć chyba się starzeje wracam z pracy o 23 a o 5 juz nie śpię :facepalm: jeszcze dwa dni i urlopik krotki bo tylko dwa tygodnie

Opublikowano
  • Autor

Ajax pogonil doinwestowane s4 i szuka mocy :decayed: to chyba bylo pierwszy sedan z body rs4 w tej części kraju :)

Opublikowano
Jest to C5 z 2006roku (wybrany przez pryzmat wygody). W aucie na poczatku po deszczu lub myjni szalała cała elektronika (wskazówki opadały podczas jazdy, wszystkie systemy pokazywały niesprawność, automat szarpał, auto ledwo jechało, komunikat STOP), jak postało problemu nie było, teraz jeszcze co jakiś czas niezależnie od pogody błąd zarządzania silnikiem. Machery już wymieniały jakieś kable od komputera, a później i sam komputer, ale to nie pomogło, więc sprawa jest ciężka :/

To nie ciężka sprawa tylko Citroen C5 , uwielbia problemyvz elektroniką . Prawie jak królowa lawet Laguna II :decayed:

Przez 8 lat był spokój, samochód całkowicie bez awaryjny, ale niestety sprawy elektroniki to chyba najgorsze (nie wiadomo co się zepsuło)

Opublikowano

dobry :hi: dupka odżyła to i browarek od razu smakuje :decayed:

Opublikowano
:dziura:
Opublikowano

Oo. Pojawil sie :decayed:

Opublikowano

ahh soo.

Opublikowano

Wróciłem na stare śmieci :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Do zoo ?

Opublikowano
Oo. Pojawil sie :decayed:

dopiero wytrzeźwiał po niedzieli :grin::grin::grin:

Opublikowano
Oo. Pojawil sie :decayed:

dopiero wytrzeźwiał po niedzieli :grin::grin::grin:

:shock3: od niedzieli już zdążyłem się z 4 razy skuć :grin:

---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ----------

Do zoo ?

:grin: do Bydgoszczy,ale w poniedziałek wracam :naughty:

---------- Post dopisany at 22:46 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ----------

kaju pisał żebym przyjechał bo mnie nie pamięta :facepalm::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.