Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam! Cóż tam u Kolegów na moim kochanym Dolnym Śląsku słychać? :decayed:

Żyjemy, pijemy :decayed::grin:

My żyjemy, ale nie pijemy. Więc po żyć? :decayed:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Obrałes zły kierunek. Wracaj.

Opublikowano

Pany, jest prośba.

Kupiłem radio Concert 2din ale oczywiście nie mam odpowiednich przejściówek z 1din (które siedzi u mnie w aucie).

Znalazłby się ktoś we Wrocławiu, do kogo mógłbym podjechać i sprawdzić radio (chodzi o kod, działanie etc.) ?

Nie chcę kupować przejściówek za 100zł jak okaże się, że radio kuleje.

Wystarczy mieć radio 2din w tym pewnie RNS-E etc. Wyjmaki do radia mam, roboty na 5min.

Stawiam 4-pak piwa.

Dzięki.

Opublikowano

Jak nikt do weekendu sie nie zglosi to mozesz sprawdzić u mnie :wink:

Opublikowano

:hi:i kolejny dzień upału :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Dobry :hi:

Opublikowano
odkręciłem PRAWIE kierownice nie mam tak dużej gwiazdki :kwasny: czym innym można to ogarnąć ?

Kluczem gniadego

Opublikowano
  • Autor

Stosujac wzór siła razy gwałt :decayed:

Opublikowano
Jak nikt do weekendu sie nie zglosi to mozesz sprawdzić u mnie :wink:

Dzięki. Jak nie uda się wcześniej to chętnie się zgłoszę.

Gdyby ktoś jednak w tygodniu miał chwilę - proszę o info.

Opublikowano

Siemankoo

Kajkowy kiedy bd po ta klapę ? :decayed: bo tutaj nurki sie czaja i lada dzień czuję że będę miał włam do piewnicy :grin::whistling:

Opublikowano

Siema:hi:

Opublikowano

sobota/niedziela odbieram :wink:

Opublikowano
koledzy jade dzisiaj po to KOLEKTOR SSACY VW PASSAT B5 1.9 TDI 130KM AWX AVF (4326610589) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. po pracy podpasuje do mojego klamota 110KM polift ?

jakby coś, to turbine mam z awx/avf :decayed:

OK po ile ? w dobrym stanie ? :kox: druga sprawa wymieniajac kierownice odłączyłem akumulator ktoś coś wie jak rozkodować radio ? bo oczywiscie wszystkie papiery od auta mam ksiazeczki ale karteczka z kodem wyrwana :facepalm:

---------- Post dopisany at 16:04 ---------- Poprzedni post napisany at 16:02 ----------

znalazłem taka stronkę tylko wyjmaki potrzebuję żeby numer seryjny radia odczytać...

Opublikowano

Mówiłem Ci, że kiere możesz nawet na włączonym zapłonie ściągać... :facepalm: pierdylion razy tak robiłem, w ryj z poduszki można dostać, pod warunkiem, że ktoś Ci grzebie przy czujniku zderzeniowym, a tak to możesz sobie wtyczkę wpinać i wypinać ile chcesz. Nie ma szans na wybuch. Turbo 550 z wysyłką, ale jak coś, to koło weekendu będę we Wrocku, to można osobiście odebrać, cena na pewno będzie niższa, luzów nie ma żadnych :wink: a co do wyjmaków, to jak masz starą kartę do bankomatu to ją dotnij

Opublikowano

Lepiej na zaplonie nie sciagac poduchy. Kaju juz wiem skad ta Twoja wizyta u dentysty :grin:

---------- Post dopisany at 16:34 ---------- Poprzedni post napisany at 16:33 ----------

koledzy jade dzisiaj po to KOLEKTOR SSACY VW PASSAT B5 1.9 TDI 130KM AWX AVF (4326610589) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. po pracy podpasuje do mojego klamota 110KM polift ?

jakby coś, to turbine mam z awx/avf :decayed:

OK po ile ? w dobrym stanie ? :kox: druga sprawa wymieniajac kierownice odłączyłem akumulator ktoś coś wie jak rozkodować radio ? bo oczywiscie wszystkie papiery od auta mam ksiazeczki ale karteczka z kodem wyrwana :facepalm:

---------- Post dopisany at 16:04 ---------- Poprzedni post napisany at 16:02 ----------

znalazłem taka stronkę tylko wyjmaki potrzebuję żeby numer seryjny radia odczytać...

Numer mozesz vagiem tez odczytac. Jakie to radio?

Opublikowano
Lepiej na zaplonie nie sciagac poduchy. Kaju juz wiem skad ta Twoja wizyta u dentysty :grin:

pierdylion razy ściągałem i na zapłonie i bez zapłonu, nigdy nie odłączałem bakterii :wink:

Opublikowano
Lepiej na zaplonie nie sciagac poduchy. Kaju juz wiem skad ta Twoja wizyta u dentysty :grin:

---------- Post dopisany at 16:34 ---------- Poprzedni post napisany at 16:33 ----------

koledzy jade dzisiaj po to KOLEKTOR SSACY VW PASSAT B5 1.9 TDI 130KM AWX AVF (4326610589) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. po pracy podpasuje do mojego klamota 110KM polift ?

jakby coś, to turbine mam z awx/avf :decayed:

OK po ile ? w dobrym stanie ? :kox: druga sprawa wymieniajac kierownice odłączyłem akumulator ktoś coś wie jak rozkodować radio ? bo oczywiscie wszystkie papiery od auta mam ksiazeczki ale karteczka z kodem wyrwana :facepalm:

---------- Post dopisany at 16:04 ---------- Poprzedni post napisany at 16:02 ----------

znalazłem taka stronkę tylko wyjmaki potrzebuję żeby numer seryjny radia odczytać...

Numer mozesz vagiem tez odczytac. Jakie to radio?

audi symphony

Opublikowano

cwiara PW poleciało do Ciebie, zajrzyj do skrzynki jak możesz :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.