Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Nic Ci to nie da , sam wożę paczki jako kurier dla poczty ;) - trzeba było spisać z kurierem protokół że coś jest nie tak a teraz może być d*pa

Nelson 4m i 7 kolanek 2,5'' z kwasówki :)

Takie rzeczy tylko w erze :-D

Wysłane z monopola 24/7

Ty tu nie cwaniakuj człowieczku tylko na jakąś wótke cza sie zgadac. Juz zapomnialem jak wyglądasz :decayed:

na pewno nie wypiękniał, wiele nie tracisz :grin:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Nic Ci to nie da , sam wożę paczki jako kurier dla poczty ;) - trzeba było spisać z kurierem protokół że coś jest nie tak a teraz może być d*pa

Nelson 4m i 7 kolanek 2,5'' z kwasówki :)

Takie rzeczy tylko w erze :-D

Wysłane z monopola 24/7

Ty tu nie cwaniakuj człowieczku tylko na jakąś wótke cza sie zgadac. Juz zapomnialem jak wyglądasz :decayed:

na pewno nie wypiękniał, wiele nie tracisz :grin:

:grin::grin: c**j go wie. Po nim sie można wszystkiego spodziewać :grin:

Opublikowano
:polew: reasumując ja tej pijaczyny bułgarskiej też dawno nie widziałem... Niedziela? :naughty: Ty cwiartoliński pamiętasz o mojej propozycji? Mięso będę miał dla Ciebie świeże :brzydkibanan:
Opublikowano

Sob rano mam klienta później sie zgadamy. :wink:

Opublikowano
Sob rano mam klienta później sie zgadamy. :wink:

no i klasa :good:

Opublikowano
Sob rano mam klienta później sie zgadamy. :wink:

no i klasa :good:

pijemy cos w sobote? :whistling:

bo nie wiem czy na wro uderzac :decayed:

Opublikowano

kurde a nie wiem czy do kajaka nie bede jechał

Opublikowano
kurde a nie wiem czy do kajaka nie bede jechał

po wioskach sie tulac bydziesZ? niech kajak smycz odgryzie :decayed: za te wsady licznikowe :grin:

jak jak cos to pewnie w soho a pozniej h wie

Opublikowano

Widza że Ty sie tyż z łańcucha wyrwoł :decayed:

Opublikowano
Widza że Ty sie tyż z łańcucha wyrwoł :decayed:

zgubilem lancuch :kox:

Opublikowano

Słaby ten łańcuch miałeś :grin:

Opublikowano

Dobry:hi:

Opublikowano

Bry

Opublikowano

Siema:wink:

Dzienciol chciałeś rury

2

Opublikowano

Ja mam kurs do Wro jutro, ale będę wracał, także Ćwiartoliński, tak jak się umawialiśmy to aktualne. Jak chcesz to Cie mogę zgarnąć w sumie jak dyche z chodnika bo w niedziele prawdopodobnie też spot zaliczę :wink:

Opublikowano
Nic Ci to nie da , sam wożę paczki jako kurier dla poczty ;) - trzeba było spisać z kurierem protokół że coś jest nie tak a teraz może być d*pa

Nelson 4m i 7 kolanek 2,5'' z kwasówki :)

Kurier zostawił mi awizo :kwasny::facepalm: i odebrałem to na poczcie przy okienku rozpakowałem i pokazałem co jest nie halo , przyszedł kierownik i powiedział że będziemy działać

---------- Post dopisany at 13:06 ---------- Poprzedni post napisany at 12:57 ----------

Tak wygląda błotnik na pierwszy rzut oka

0513d02779480483med.jpg

Tak był zapakowany

7cb5923fb70d7c5emed.jpg

c2d52395770146ebmed.jpg

f4acf82164d94caemed.jpg

523c8c32b2604b66med.jpg

Wygląd kartonu od środka

a2cab41e45e3328amed.jpg

Nie raz została rzucona albo przycisnięta czymś :kwasny:

Sedno błotnik po drugim rzucie oka

8a63d55202948561med.jpg

Opublikowano

Byłem na poczcie i mowie do miłej pani ze potrzebuje tego kuriera który mi to przywiózł żeby wystawił mi protokół , a ona do mnie ze musze napisac odrecznie pismo w formie skargi i odszkodowanie i podać kwote jaka chce odzyskac :facepalm::kwasny:

---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ----------

Chyba wyprostuje sam ten błotnik założe i nastepnym razem jak bede cos zamawiał to z opcja otwarcia paczki przed zapłatą , bo inaczej chyba nie da rady :facepalm:

Opublikowano

nie jeździjcie po pijaku na rowerze:grin:

mor.jpg

Opublikowano

Pięknie :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.