Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spartan i jak miałaś stracha przy zjedzie z estakady ? dobrze że się już zmywali :D

troche prędzej i by nas trzech zawineli.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

troche prędzej i by nas trzech zawineli.

Kur....a to by była tragedia dla mojego portfela :( .....a i przez rok przepisowo ....

Opublikowano

to na c**j zapierdalasz

Opublikowano

to na c**j zapierdalasz

i to jest dobre pytanie ^_^

Opublikowano

troche prędzej i by nas trzech zawineli.

Kur....a to by była tragedia dla mojego portfela :( .....a i przez rok przepisowo ....

E tam nie było aż tak szybko przecież.
Opublikowano
  • Autor

Trzeba delikatnie. Chmurka i do przodu. [emoji6]

nadane z nory szczura

Opublikowano

8f5e988cc6bc4ee4m.jpg

d6aaf96d3fa3f621m.jpg

15816c0184468680m.jpg

Skromnie

Edytowane przez szymeniu

Opublikowano

Jakie zapierdalanie... ja mialem 120 a oni fhuj za mna... :decayed: przepisowo chlopaki lecieli :wink:

Poza tym widok tych burkow w wyblaklych czapkach mnie nie rusza ale punktow mi juz wystarczy :grin:

Edytowane przez Spartan_Wroc.

Opublikowano

Bry :hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Joł ostatnia korozja i cza wracac :D

Opublikowano
  • Autor

Pijanych na pokład nie wpuszczaja [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

nadane z nory szczura

Opublikowano

.. na towarowy wpuszczają

Opublikowano

bry :)

Opublikowano

Siema, pany sprawa jest [emoji87] zabrałem się za rezanie lamp przód wywaliłem ori bosche wsadziłem valeo na bixenonie od Gwertego wtyczki podłączyłem wg. Schematu z forum i teraz konkrety: włączam przełącznik od świateł w pozycję świateł mijania nic nie swieci daje wajche do siebie od kierunków palą się mijania a długie od siebie jak dam normalnie świecą pomysły?

Patykiem pisane

Ryju zapodaj nr kom na pw , sprawę mam :wink:
Opublikowano

nowy klubowicz :) przedstawiam Wam Wojtka :)

mvojo9.jpg

dzisiaj pępkowe u mnie wieczorem we Wro przy Strzegomskiej, są tu jakieś alkusy? :D jak coś kom 66 88 33 974 lub whatsapp, tutaj może mnie już nie być

Opublikowano

Siema, pany sprawa jest [emoji87] zabrałem się za rezanie lamp przód wywaliłem ori bosche wsadziłem valeo na bixenonie od Gwertego wtyczki podłączyłem wg. Schematu z forum i teraz konkrety: włączam przełącznik od świateł w pozycję świateł mijania nic nie swieci daje wajche do siebie od kierunków palą się mijania a długie od siebie jak dam normalnie świecą pomysły?

Patykiem pisane

Ryju zapodaj nr kom na pw , sprawę mam :wink:
Poszło panie

Patykiem pisane

Edytowane przez WIŚNIA

Opublikowano

Siema, pany sprawa jest [emoji87] zabrałem się za rezanie lamp przód wywaliłem ori bosche wsadziłem valeo na bixenonie od Gwertego wtyczki podłączyłem wg. Schematu z forum i teraz konkrety: włączam przełącznik od świateł w pozycję świateł mijania nic nie swieci daje wajche do siebie od kierunków palą się mijania a długie od siebie jak dam normalnie świecą pomysły?

Patykiem pisane

Ryju zapodaj nr kom na pw , sprawę mam :wink:
Poszło panie

Patykiem pisane

Si
Opublikowano

Kierwa ja to jestem jednak jakis nie ten teges. Zamontowałem sobie lampy polift wszystko gra elegancko pasuja. Chciałem przyszpanić i kupiłem kierunki LED. Padaka na maksa za mały opór i wiadomo co się dzieje.. Nie będę tego komentował. Najgorsze jest to, że teraz do kierunków za cholere się nie mogę dostać... Pewnie zderzak trzeba będzie ściągać. :facepalm:

Opublikowano

No jak nie możesz zdjac lampy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.