Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobry :hi:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dobry

Opublikowano

hej dobry dobry

co myslicie o tej feli na zimę ?

http://allegro.pl/alufelgi-15-audi-a4-a6-passat-b5-5x112-et45-lublin-i4746569130.html


Też za zimówkami się rozglądam ktoś coś poleca ? mieszkam kawałek za wrocławiem i mam kilka zasp po drodze do przebicia :angry:

http://www.motointegrator.pl/review/lista/opony/nokian-opony-letnie-i-zimowe/wr-d3/2010102/

nad czymś takim się zastanawiam...

Opublikowano

Bardzo dobre opony :hi: Felga to rzecz gustu, a gust wiadomo, jak d*pa - każdy ma swój/swoją :P

Edytowane przez nitroo

Opublikowano

hehe nic ładnego w pietnastce przecież nie dostanę szukam tylko pod względem lekka i nie giętka ;) taki komplecik jest jeszcze ale to chyba mi B5 tkę mogą dla kół podpierd**ić :P

http://allegro.pl/felgi-audi-a4-a6-vw-passat-b5-5x112-zima-i4746397693.html

Edytowane przez kiciafirerek

Opublikowano

Patrząc na te wszystkie felgi, pod kątem cen, wolałbym już stalówki :decayed:

Opublikowano

Patrząc na te wszystkie felgi, pod kątem cen, wolałbym już stalówki :decayed:

dokładnie :thumbup1:

Ja też zawsze kupowałem stalówki. Teraz jeżdżę na alusach zimą, ale tylko i wyłącznie dlatego, że na nich kupiłem auto i nie będę tego zmieniał.

Szkoda alusów na zimę.

Opublikowano

hmm te zwykłe co mam bym dał na zimę a jakieś ładniejsze takie właśnie jak z aukcji z zimówkami bym na lato zapodał stąd pomysł na drugi komplet alu :decayed:


a dajcie jakiegoś linka do stalówek może się przekonam...poszukał bym sam ale nie znam rozmiaru 5x112 15" reszty nie znam a rozmiar opony na zimę 185/65/15 czt 195/65/15 ?

Opublikowano
  • Autor

Jakieś cztery stalaki 15 leżą u mnie z oponami. Dwie ok dwie smietnik bo przyciete od negatywu. Jak ktoś chce to za 250 cztery szt. Oddam.

nadane z nory szczura

Opublikowano

ProfiTurbo Wrocław, zna ktoś?

Opublikowano

ProfiTurbo Wrocław, zna ktoś?

zapytaj na battalionie :grin:
Opublikowano

Dobra, już ogarnąłem, że muszkaD w tym siedzi. Robił ktoś coś u niego? Ceny ma dobre, a opinie bardzo różne...


ProfiTurbo Wrocław, zna ktoś?

zapytaj na battalionie :grin:

co za troll, nie mogę :grin::grin::grin:

Opublikowano

:grin:

widziałeś na jutubach trolowanie w csie? stary są trzy części, ale trzeciej nie odpaliłem, bo przy drugiej umarłem :grin:

Opublikowano

pewnie, że widziałem, nic co z csem związane nie jest mi obce :grin:

Edytowane przez Duds

Opublikowano
  • Autor

Zerknij mi ktoś w logi statyczne. Jest temat w diagnostyce

nadane z nory szczura

Opublikowano

ja też mam na zimę 15' na stalówach z kołpakami . w zimie to raczej liczy sie bardziej bezpieczeństwo niż wygląd , chociaż są i u nas tacy co na zime na 18' zapodają :)

Edytowane przez chopin

Opublikowano

Zerknij mi ktoś w logi statyczne. Jest temat w diagnostyce

nadane z nory szczura

Juz usunalem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.