Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wszystko ;) czy warto nawet nie pytam bo byście mnie chyba zjedli :D a więc na pewno warto ;) ale jak się silniczek zachowuje 1.9 130? jak EGR w tym się sprawuje czy często leci olej czy rzadko spotykane? tak wiem spotykane jest bo już czytałem nawet o OCT ;) ale czy aż tak bardzo często? czy trzeba się tego bać? jak dwumas w tym modelu i silniku i turbinki jak? jak zawieszenie? iiiii oczywiście na co patrzeć przy kupnie tak szczególnie na co zwracać uwagę? ogolnie wszystko wszystko co możecie powiedzieć do z chęcią posłucham/ przeczytam ;) koszty eksploatacji? napraw? ceny części czy są drogie? ;p i takie tam :D

Edytowane przez michal91

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Z EGRa leci czesto, pompowtryski sie co chwila psują, dwumasa też często pada, telepie autem ze się usiedzieć nie da, a już nie wspomne o luzach na wahaczach ... A skad my to mamy wiedzieć ? Wszystko zależy jak kto użytkuje auto. Chcesz wiedzieć wiecej, zapraszam do lektury. Wszystko o czym powinieneś wiedzieć jest własnie na forum. Ceny części to też nie łaska sprawdzić na google albo na allegro ? No chyba że masz tam BANA, to się nie dziwie. Chłopie ! Ogarnij się, chcesz kupić auto to zacznij czytać:)

Opublikowano

Nic nie musisz i się tak nie unoś jak dziewica przed pierwszym razem :D

Nie unoszę się. Ja po prostu nie chwalę się bo to niczemu nie służy...

Opublikowano

Michał91 musisz się wybrać na spot dziś zbyt wiele pytań a tak mało odpowiedzi hehe

Opublikowano

wszystko ;) czy warto nawet nie pytam bo byście mnie chyba zjedli :D a więc na pewno warto ;) ale jak się silniczek zachowuje 1.9 130? jak EGR w tym się sprawuje czy często leci olej czy rzadko spotykane? tak wiem spotykane jest bo już czytałem nawet o OCT ;) ale czy aż tak bardzo często? czy trzeba się tego bać? jak dwumas w tym modelu i silniku i turbinki jak? jak zawieszenie? iiiii oczywiście na co patrzeć przy kupnie tak szczególnie na co zwracać uwagę? ogolnie wszystko wszystko co możecie powiedzieć do z chęcią posłucham/ przeczytam ;) koszty eksploatacji? napraw? ceny części czy są drogie? ;p i takie tam :D

Kupuj b7 2.5tdi

Te silniki są pancerne Cwiara, Oca świadkiem jak używam swojego akn [emoji23]

Opublikowano

te w b7 są na prawdę pancerne i sam chciałbym go mieć...

Opublikowano

wszystko ;) czy warto nawet nie pytam bo byście mnie chyba zjedli :D a więc na pewno warto ;) ale jak się silniczek zachowuje 1.9 130? jak EGR w tym się sprawuje czy często leci olej czy rzadko spotykane? tak wiem spotykane jest bo już czytałem nawet o OCT ;) ale czy aż tak bardzo często? czy trzeba się tego bać? jak dwumas w tym modelu i silniku i turbinki jak? jak zawieszenie? iiiii oczywiście na co patrzeć przy kupnie tak szczególnie na co zwracać uwagę? ogolnie wszystko wszystko co możecie powiedzieć do z chęcią posłucham/ przeczytam ;) koszty eksploatacji? napraw? ceny części czy są drogie? ;p i takie tam :D

Kupuj b7 2.5tdi

Te silniki są pancerne Cwiara, Oca świadkiem jak używam swojego akn [emoji23]

Ja tak swojego krece czasami na ciepłym ja ty swojego na zimnym :grin:

Edytowane przez oca69

Opublikowano

Przeca się ryju rozgrzal

Opublikowano
:grin: :grin: :grin:
Opublikowano

woda to jest c**j akurat w 2,5 dopóki olej się nie rozgrzeje to muskać góra 2,2-2,4krpm.

Opublikowano

woda to jest c**j akurat w 2,5 dopóki olej się nie rozgrzeje to muskać góra 2,2-2,4krpm.

Kaju u kozy woda nawet nie drgnie na blacie a bieg zmienia sie w zależności . Albo 4.7krpm albo 4.5 krpm :grin:
Opublikowano

do 4,5 to się nawet nie zakręci.

Opublikowano

do 4,5 to się nawet nie zakręci.

No to powiem Ci słaby spec jesteś od dwa i pół albo do tylu w życiu nie kręciłeś :decayed::wink:

Oczywiście kaju bez urazy :wink:

Opublikowano

mówie Ci, że 2,5 do 4,5 nie ma prawa się zakręcić, chyba, że pogrzebiesz tam gdzie trzeba, to nawet 5+ zakręci :grin: choć może i masz rację, ja swojej ani jednej ani drugiej nie zakręciłem wyżej jak 4,2 bo jestem uczulony na czerwone pole.

Opublikowano

mówie Ci, że 2,5 do 4,5 nie ma prawa się zakręcić, chyba, że pogrzebiesz tam gdzie trzeba, to nawet 5+ zakręci :grin: choć może i masz rację, ja swojej ani jednej ani drugiej nie zakręciłem wyżej jak 4,2 bo jestem uczulony na czerwone pole.

Może u Kozy coś było grzebane albo coś jest zjebane . Ale kręci tyle :decayed:
Opublikowano

Kręci 4.700 ;-) ale szkoda mi już :grin: teraz trzeba go doprowadzić do ładu i godnie używać :-P

ae7806166654792c126716ab9511a896.jpg

Opublikowano

brawo.

Opublikowano

Haha Koza :wink: miałem przykład w sobotę, jak 2.5 kręci :wink:

Opublikowano

Dobry wiadomość dnia firma alstom w ktorej pracuje ma zapłacić karę 772 mnl dolarów za łapówki w paru krajach w zamian za kontrakty na generatory ciekawe jak to się odbije na Polskę

Opublikowano

Dobry wiadomość dnia firma alstom w ktorej pracuje ma zapłacić karę 772 mnl dolarów za łapówki w paru krajach w zamian za kontrakty na generatory ciekawe jak to się odbije na Polskę

Ja już to wiedziałem, ok 2 tyg wstecz, że grubo im doj**ią :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.