Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja też chętnie bym się pierwszy raz pojawił, o ile będzie ktoś z klubu A4.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Koledzy szanowni bardzo :thumbdown:, zamiast pisać że chętnie bym się pojawił ale nie wiem czy ktoś będzie a kto będzie a co tam się robi i tak dalej TO ODPALCIE FURY I PRZYJEDŹCIE a póki co to ostatnio z A4 KLUB pojawiam się ja i Christ-off :wallbash:

Opublikowano

Będzie ktoś z Vagiem i komputerem?

Opublikowano

Koledzy szanowni bardzo :thumbdown:, zamiast pisać że chętnie bym się pojawił ale nie wiem czy ktoś będzie a kto będzie a co tam się robi i tak dalej TO ODPALCIE FURY I PRZYJEDŹCIE a póki co to ostatnio z A4 KLUB pojawiam się ja i Christ-off :wallbash:

no i jeszcze Ja :P

Będzie ktoś z Vagiem i komputerem?

mogę wziąć kompa,ktoś nam na pewno pomoże ,bo ja to tylko błędy potrafię wykasować lol

Opublikowano

hej ktos cos bedzie w niedziele ta ta ??

Opublikowano

Mam zaproszenie dla tych, co może nie będą we Wrocławiu, a na południu, bliżej gór...

14 grudnia 2008 robimy spotkanie w Wałbrzychu, dojazd bardzo łatwy.

Szczegóły TUTAJ

Opublikowano

Będzie ktoś z Vagiem i komputerem?

to jak mam brać kompa?

Opublikowano

Niestety teściowie mi się dzisiaj zwalają. Nie wiem o której będę wolny. Może umówmy się na spokojnie za tydzień?

Opublikowano

bc5d4507cd9adc6e.jpg 0c10936577b39ab9.jpg

Zlot Ogólnopolski

Bukowina Tatrzańska

III Urodziny

"Audi A4 Klub Polska"

Przypominam również o możliwości składania zamówień na bluzy oraz polary klubowe do dnia 14.12.2008r.

I to już jest ostateczny termin.

Opublikowano

Witam, dziś uruchomiliśmy nową naszą Hamownię. W najbliższym czasie będziemy organizować Dynoday. Pierwsza tura odbędzie się już we wtorek od godz 9.00 Wszystkich chętnych zapraszam. Dla A4 klubu jest zniżka grupowa 80 zł za 3 pomiary z wykresem. Hamownia była dostrajana do 2 hamowni MAHA LPS3000 i wyniki które pokazuję praktycznie pokrywają się z maha +, - 2PS. Jesli ktoś jest zainteresowany to proszę o zrobienie listy wstępnej czy na wtorek ktoś reflektuje lub na inny termin.

Opublikowano

Witam, dziś uruchomiliśmy nową naszą Hamownię. W najbliższym czasie będziemy organizować Dynoday. Pierwsza tura odbędzie się już we wtorek od godz 9.00 Wszystkich chętnych zapraszam. Dla A4 klubu jest zniżka grupowa 80 zł za 3 pomiary z wykresem. Hamownia była dostrajana do 2 hamowni MAHA LPS3000 i wyniki które pokazuję praktycznie pokrywają się z maha +, - 2PS. Jesli ktoś jest zainteresowany to proszę o zrobienie listy wstępnej czy na wtorek ktoś reflektuje lub na inny termin.

jaką konkretnie hamownie macie ?

Opublikowano

Hamownia inercyjna BOSCH. Ale tak jak napisałem w pełni dostrojona nawet do bardzo mocnych aut. Były testy na leonie 230ps 460nm, nissanie 350Z 291 PS 333Nm Audi moim i paru innych autach i we wszystkich przypadkach wyniki praktycznie identyczne.

Opublikowano

inercyjna

:wink4:

i tak lepiej niz vtech :decayed:

Opublikowano

inercyjna

:wink4:

i tak lepiej niz vtech :decayed:

hie hie hie :evil:

Opublikowano

inercyjna

:wink4:

i tak lepiej niz vtech :decayed:

Wykresy MAHA i naszej mamy do wglądu. Także można sobie porównać. Na nasze potrzeby auta do 350 PS spokojnie zmierzy.

Opublikowano

ALEŻ SIĘ TU DZIEJE, AŻ MIŁO POPATRZEĆ :polew:

Opublikowano

dokładnie forum zyje swoim zyciem :rolleyes:

Opublikowano

ALEŻ SIĘ TU DZIEJE, AŻ MIŁO POPATRZEĆ :polew:

napisał gość który ma 3 napisane posty :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ALEŻ SIĘ TU DZIEJE, AŻ MIŁO POPATRZEĆ :polew:

napisał gość który ma 3 napisane posty :polew: :polew: :polew:

bo niektórzy większość czasu spędzają może na czytaniu?,a nie na pisaniu ironicznych komentarzy.

Opublikowano

ALEŻ SIĘ TU DZIEJE, AŻ MIŁO POPATRZEĆ :polew:

napisał gość który ma 3 napisane posty :polew: :polew: :polew:

bo niektórzy większość czasu spędzają może na czytaniu?,a nie na głupich komentarzach tego co napisali jego koledzy.

bardzo odważne stwierdzenie...idąc twoim jakże bystrym tokiem rozumowania to wszyscy ci którzy wypowiadają się w tematach technicznych (bo w zasadzie tylko tam włączony jest licznik postów, jakbyś nie wiedział) piszą głupie komentarze...

bystre, nie ma co :naughty::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.