Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@ChargerGT

Ile Ci w siechnicy powiedział za zrobienie? Ile i jakie elementy masz do malowania i do klepania?

Rzucili mi 350 od elementu. Mam całą lewą stronę. Drzwi przednie i tylnie + błotnik przedni i tylni : / A w sumie myślałem rownież czy by nie kupić i nie podmienić dolnego zderzaka ze standardowego na taki jak był w s-line.

Znajomemu ostatnio jakiś chłopaczek robił E46 w Jeleniej Górze. Na aucie śladu nie ma, a robiona była cała prawa strona, lakier + lekkie klepanie (kumpel przesadził na zakręcie i przytarł całą prawą stronę o murek :P )

120 km to nie tak dużo więc jutro mam planach wycieczkę do tego Pana z prośbą o wycenę.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

@ChargerGT

Ile Ci w siechnicy powiedział za zrobienie? Ile i jakie elementy masz do malowania i do klepania?

Rzucili mi 350 od elementu. Mam całą lewą stronę. Drzwi przednie i tylnie + błotnik przedni i tylni : / A w sumie myślałem rownież czy by nie kupić i nie podmienić dolnego zderzaka ze standardowego na taki jak był w s-line.

Znajomemu ostatnio jakiś chłopaczek robił E46 w Jeleniej Górze. Na aucie śladu nie ma, a robiona była cała prawa strona, lakier + lekkie klepanie (kumpel przesadził na zakręcie i przytarł całą prawą stronę o murek :P )

120 km to nie tak dużo więc jutro mam planach wycieczkę do tego Pana z prośbą o wycenę.

Będziesz wracał pociągiem? :D

Jak masz akurat pieniążki na zbyciu na zakup tylnego zderzaka od S-Line to nawet się nie zastanawiaj. Poszukaj dobrze może nawet złapiesz w kolorze. Tylko jak rozwiążesz kwestię tłumika? Będziesz zmieniał czy tylko na lewą dziurę narzucisz dokładkę, a na prawą tą dokładkę przykleisz? :D

Szkoda, że ten gościu w Siechnicy będzie miał na wiosnę dopiero komorę. Mam kilka rzeczy poważniejszych w kolejce dla niego, ale nie w swoim aucie. :P

Edytowane przez ppatryk

Opublikowano

Ostatnio była pogawędka gdzie warto jechać ustawić zbieżność, ale nie pamiętam czy tu i nie mogę znaleźć.

Gdzie konkretnie ustawią geometrię obu osi?

Opublikowano

Ostatnio była pogawędka gdzie warto jechać ustawić zbieżność, ale nie pamiętam czy tu i nie mogę znaleźć.

Gdzie konkretnie ustawią geometrię obu osi?

Na waflowej mam swojego mistrza. Od wielu wielu lat u niego ustawiam zbieżność. Raz byłem gdzieś indziej i spierdolili po całości.

Tu masz numer do gościa w razie jakbyś chciał sie umówić: 668 677 984.

Edytowane przez ppatryk

Opublikowano

Ostatnio była pogawędka gdzie warto jechać ustawić zbieżność, ale nie pamiętam czy tu i nie mogę znaleźć.

Gdzie konkretnie ustawią geometrię obu osi?

Na waflowej mam swojego mistrza. Od wielu wielu lat u niego ustawiam zbieżność. Raz byłem gdzieś indziej i spierdolili po całości.

Tu masz numer do gościa w razie jakbyś chciał sie umówić: 668 677 984.

Jeśli to ten sam dziadek o ktorym mysle to rowniez polecam, tu masz lokalizację

https://goo.gl/maps/JNq7dwH2JUq

Opublikowano

Ostatnio była pogawędka gdzie warto jechać ustawić zbieżność, ale nie pamiętam czy tu i nie mogę znaleźć.

Gdzie konkretnie ustawią geometrię obu osi?

Na waflowej mam swojego mistrza. Od wielu wielu lat u niego ustawiam zbieżność. Raz byłem gdzieś indziej i spierdolili po całości.

Tu masz numer do gościa w razie jakbyś chciał sie umówić: 668 677 984.

Jeśli to ten sam dziadek o ktorym mysle to rowniez polecam, tu masz lokalizację https://goo.gl/maps/JNq7dwH2JUq
Dokładnie, to ten sam "dziadek" :D.
Opublikowano

Ostatnio była pogawędka gdzie warto jechać ustawić zbieżność, ale nie pamiętam czy tu i nie mogę znaleźć.

Gdzie konkretnie ustawią geometrię obu osi?

Na waflowej mam swojego mistrza. Od wielu wielu lat u niego ustawiam zbieżność. Raz byłem gdzieś indziej i spierdolili po całości.

Tu masz numer do gościa w razie jakbyś chciał sie umówić: 668 677 984.

Jeśli to ten sam dziadek o ktorym mysle to rowniez polecam, tu masz lokalizację https://goo.gl/maps/JNq7dwH2JUq
Dokładnie, to ten sam "dziadek" :D.

ale ustawia przód i tył? Bo większość "fachowców" to ustawia wszystko drążkami kierowniczymi... :facepalm: a robiłem w tym roku gumy na belce, amory itp, chciałbym, żeby wszystko było SI :P

Opublikowano

Ostatnio była pogawędka gdzie warto jechać ustawić zbieżność, ale nie pamiętam czy tu i nie mogę znaleźć.

Gdzie konkretnie ustawią geometrię obu osi?

Na waflowej mam swojego mistrza. Od wielu wielu lat u niego ustawiam zbieżność. Raz byłem gdzieś indziej i spierdolili po całości.

Tu masz numer do gościa w razie jakbyś chciał sie umówić: 668 677 984.

Jeśli to ten sam dziadek o ktorym mysle to rowniez polecam, tu masz lokalizację https://goo.gl/maps/JNq7dwH2JUq
Dokładnie, to ten sam "dziadek" :D.
ale ustawia przód i tył? Bo większość "fachowców" to ustawia wszystko drążkami kierowniczymi... :facepalm: a robiłem w tym roku gumy na belce, amory itp, chciałbym, żeby wszystko było SI :P
Ja nie wyobrażam sobie ustawić tylko jedną oś. :o
Opublikowano
  • Autor

Quattro robi ligowo. Nikogo lepszego nie znajdziesz.

Opublikowano

A gdzie wy macie regulacje z tyłu w fwd?

Opublikowano

A gdzie wy macie regulacje z tyłu w fwd?

Belka o ile dobrze kojarzę można minimalnie przestawić, po za tym, chodzi o to też, żeby ktoś rzeczywiście sprawdził, czy nie jest skrzywiona np.

Od ostatniego razu, gdzie "magik" mi robił pomiary zmieniałem gumy na belce, amory tył i łożyska przód i tył, chciałbym, żeby ktoś teraz sprawdził i ustawił ;)

Edytowane przez michu93

Opublikowano

A gdzie wy macie regulacje z tyłu w fwd?

Belka o ile dobrze kojarzę można minimalnie przestawić, po za tym, chodzi o to też, żeby ktoś rzeczywiście sprawdził, czy nie jest skrzywiona np.

Od ostatniego razu, gdzie "magik" mi robił pomiary zmieniałem gumy na belce, amory tył i łożyska przód i tył, chciałbym, żeby ktoś teraz sprawdził i ustawił ;)

To jedz do dziadka. Powiedz dodatkowo co miałeś robione.
Opublikowano

A gdzie wy macie regulacje z tyłu w fwd?

Belka o ile dobrze kojarzę można minimalnie przestawić, po za tym, chodzi o to też, żeby ktoś rzeczywiście sprawdził, czy nie jest skrzywiona np.

Od ostatniego razu, gdzie "magik" mi robił pomiary zmieniałem gumy na belce, amory tył i łożyska przód i tył, chciałbym, żeby ktoś teraz sprawdził i ustawił ;)

To jedz do dziadka. Powiedz dodatkowo co miałeś robione.

tak zrobię, dzięki! ;)

btw, kiedy jakiś spocik?

Opublikowano
  • Autor

Przy dzisiejszej temperaturze to 20cm styropianu pod nogi by się przydało... Może w przyszłym tygodniu uda się coś spiąć na sztywno.

Opublikowano

ja już odmówiłem nie mam na tyle czasu ale dzieki kolegom że mnie poleciliście :hi:

Opublikowano

A gdzie wy macie regulacje z tyłu w fwd?

Belka o ile dobrze kojarzę można minimalnie przestawić, po za tym, chodzi o to też, żeby ktoś rzeczywiście sprawdził, czy nie jest skrzywiona np.

Od ostatniego razu, gdzie "magik" mi robił pomiary zmieniałem gumy na belce, amory tył i łożyska przód i tył, chciałbym, żeby ktoś teraz sprawdził i ustawił ;)

To jedz do dziadka. Powiedz dodatkowo co miałeś robione.

tak zrobię, dzięki! ;)

btw, kiedy jakiś spocik?

a czemu do romka nie pojedziesz do przygodzic? mega robi...

Opublikowano

A gdzie wy macie regulacje z tyłu w fwd?

Belka o ile dobrze kojarzę można minimalnie przestawić, po za tym, chodzi o to też, żeby ktoś rzeczywiście sprawdził, czy nie jest skrzywiona np.

Od ostatniego razu, gdzie "magik" mi robił pomiary zmieniałem gumy na belce, amory tył i łożyska przód i tył, chciałbym, żeby ktoś teraz sprawdził i ustawił ;)

To jedz do dziadka. Powiedz dodatkowo co miałeś robione.

tak zrobię, dzięki! ;)

btw, kiedy jakiś spocik?

a czemu do romka nie pojedziesz do przygodzic? mega robi...

bo mi nie po drodze :P

Opublikowano

Goldi u niego chyba 2 auta oglądał

Opublikowano

jakiś badziew czy dobre ? Kumpel napalony na nią jest

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.