Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czyli polityka zagościła i tutaj ?

O której i gdzie dzisiaj? Kto będzie? Na razie jestem u teściów, może zdążę wrócić.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Zgadujemy się zwykle telefonicznie chyba że masz whatsapp to napisz do mnie. Numer masz w pierwszym poscie.

Opublikowano

Panowie mamy tu jakiegoś speca od przypisywania ECU ?

Opublikowano

Panowie mamy tu jakiegoś speca od przypisywania ECU ?

Był , Cwiara [emoji6]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Siemanko :hi: Kolega ma małe problemy z samochodem, ogólnie miał przypał z jakimś mechanikiem, więc szukam pewniaka, który zerknie uczciwie na jego samochód i go nie skroi za nic jak ten cwel, u którego zostawił auto, zapłacił i odebrał w tym samym stanie. Ktoś coś? :kox:

Opublikowano

Twardogóra, Dariusz Pona więcej na pw jak chcesz

Opublikowano

najlepiej Wrocław ;) a jeszcze lepiej ktoś z forum :D

Opublikowano

Ja na chwilę obecną jestem zadowolony z VAG Serwis na tarnogajskiej, mechanik przy wymianie rozrządu zwrócił uwagę na głośniejszą pracę silnika sugerując, że szklanki mogą być do wymiany,

poprosiłem o wycenę właściciela serwisu dla wałka rozrządu, popychaczy i wszystkiego po drodze plus robocizna, oczywiście zleciłem ściągnięcie pokrywy aby mogli potwierdzić wstępną diagnozę, no i dostałem telefon,

że wałek i szklanki wyglądają dobrze, natomiast nie ma 1 zaślepki/ broka na wałku popychaczy, gdyby chcieli zarobić ekstra to byłbym 1500 do tyłu

Opublikowano
  • Autor

najlepiej Wrocław ;) a jeszcze lepiej ktoś z forum :D

Wrzuć do naszego zaprzyjaznionego diagnosty. TVN turbo było z niego zadowolone :decayed:

Opublikowano

najlepiej Wrocław ;) a jeszcze lepiej ktoś z forum :D

Wrzuć do naszego zaprzyjaznionego diagnosty. TVN turbo było z niego zadowolone :decayed:

coś widziałem na fb, ale nie jestem w temacie, daj pw :D

Opublikowano

Twardogóra, Dariusz Pona więcej na pw jak chcesz

Ten gościu to jakiś żart.

Zajmował się autem mojej dziewczyny wymieniał wszystko do okola oprócz tego co trzeba. Kasowal jak Autoryzowany serwis

Opublikowano

Twardogóra, Dariusz Pona więcej na pw jak chcesz

Ten gościu to jakiś żart.

Zajmował się autem mojej dziewczyny wymieniał wszystko do okola oprócz tego co trzeba. Kasowal jak Autoryzowany serwis

Ja mam inne zdanie.

Opublikowano

Masz takie prawo :wink:

Opublikowano

Twardogóra, Dariusz Pona więcej na pw jak chcesz

Ten gościu to jakiś żart.

Zajmował się autem mojej dziewczyny wymieniał wszystko do okola oprócz tego co trzeba. Kasowal jak Autoryzowany serwis

Pytanie który robił auto twojej dziewczyny , bo myśle że Darek nie Marek . Tam jest ich dwóch [emoji6]

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez oca69

Opublikowano

Nie powiem Ci który to robił. Auto było do niego zaprowadzone bo biegi nie wchodziły jak należy to wymyślił że skrzynia padła .mówiłem wtedy dziewczynie ze weźmiemy to auto do mojego mechanika tak zrobiliśmy mój mechanik poszukal okazało się że poprostu rozleciala się ta plastikowa kulka przy lewarku zmiany biegów koszt praktycznie zerowy w porównaniu do wymiany skrzyni biegów. Wcześniej byl problem z ładowaniem niby wysłał alternator do regeneracji po wyjeździe od niego nic się nie zmieniło i stwierdził że trzeba nowe aku kupić co było kłamstwem... Nie dawno jej szwagier się uparł żeby do niego jechać tez mówił ze dobry i tak dalej wymieniali mu coś tam przy zawieszeniu bo stukalo ale chyba nawet nie sprawdzili czy problem znikł bo stuka dalej albo im się nie chciało bawić z tym dalej...

Opublikowano

Temat mechaników jest jednak nieśmiertelny, nieprzerobiony, "nieokiemznany", niewyczerpalny, NIESKOŃCZONY ... :decayed:

Zawsze czytając rozmowy/wymiany zdań na temat jakości ich pracy banan sam pojawia się na moich ustach :grin:

Opublikowano

Twardogóra, Dariusz Pona więcej na pw jak chcesz

Ten gościu to jakiś żart.

Zajmował się autem mojej dziewczyny wymieniał wszystko do okola oprócz tego co trzeba. Kasowal jak Autoryzowany serwis

Zgadzam się z Tomkiem. Panowie z Wesółki to żart. Ogólnie w Twardogórze nie ma mechaników , są tylko wymieniacze. Żadnemu bym nie oddał mojego samochodu.

Opublikowano

Twardogóra, Dariusz Pona więcej na pw jak chcesz

Ten gościu to jakiś żart.

Zajmował się autem mojej dziewczyny wymieniał wszystko do okola oprócz tego co trzeba. Kasowal jak Autoryzowany serwis

Zgadzam się z Tomkiem. Panowie z Wesółki to żart. Ogólnie w Twardogórze nie ma mechaników , są tylko wymieniacze. Żadnemu bym nie oddał mojego samochodu.
Jeszcze Sieroka dodać :grin: kolejny cudowny mechanik w Twardogorze
Opublikowano

Czyli dochodzimy do wniosku, że nigdzie nie ma dobrych mechaników :grin: Dlatego auta najlepiej robić samemu.

Edytowane przez uszol

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.