Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mamy tu jakiegoś speca od lamp xenon bixenon ???

uderz do kolegi powyzej Twojego posta

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Siema chłopaki

Chłopaki to są w agencji... My jesteśmy młodzi wilcy. :decayed:

Dzwoń do Kozy. On ma wszystko czego ci trzeba. BTW Masz dla mnie lampki ? :naughty:


Mamy tu jakiegoś speca od lamp xenon bixenon ???

Bidzio, Fafnasty

Opublikowano

Chłopaki to są w agencji... My jesteśmy młodzi wilcy.

Młode wilki... :facepalm::decayed:

Opublikowano

Panowie. Może ktoś polecić jakiegoś sprawdzonego lakiernika we Wro lub okolicach. W piątek wyjeżdzałem z garażu podziemnego i lekko zawadziłem tylnym nadkolem o ścianę :facepalm:

Opublikowano

Chłopaki polecali mi jakiś czas temu:

http://autoperfectwroclaw.pl/

Lakierowałem u nich tylni zderzak - bez zastrzeżeń i cenowo też jakoś tragedii nie było - 400zł

Opublikowano
  • Autor

Chłopaki polecali mi jakiś czas temu:

Auto Perfect WrocĹaw

Również polecam

Opublikowano

byl taki ktos jak Pela kupowal od krissa chyba bodajze b5 po koksie

mam nawet nr jak cos

dzięki arek ale z tym kolegą już rozmawiałem na ten temat i nie wiem czemu ale mnie zignorował i nie odbiera odemnie tel ani na wiadomości nie odpisuje.

Opublikowano

Panowie zapaliła mi się dzisiaj na FISie kontrolka od okładzin hamulcowych. Pytanie czy jeżdzić dalej i sie nie przejmować i profilaktycznie wymienić, ewentualnie sprawdzić czy nie ma zwarcia?. Zakładam, że te czujniki są umieszczone jakoś w połowie klocka aby zapewnić większą sprzedaż ale może się mylę.

Opublikowano

Panowie zapaliła mi się dzisiaj na FISie kontrolka od okładzin hamulcowych. Pytanie czy jeżdzić dalej i sie nie przejmować i profilaktycznie wymienić, ewentualnie sprawdzić czy nie ma zwarcia?. Zakładam, że te czujniki są umieszczone jakoś w połowie klocka aby zapewnić większą sprzedaż ale może się mylę.

że co w połowie ? hahahah dawno tu mnie nie było ale wesoło jest. Zima idzie to po co Ci dobre hamulce ;)

Opublikowano
  • Autor

Odepnij wtyczkę od czujnika przy kole i sprawdź miernikiem czy ma przejście do masy. Jeżeli ma to klocki do wymiany.

Opublikowano

Odepnij wtyczkę od czujnika przy kole i sprawdź miernikiem czy ma przejście do masy. Jeżeli ma to klocki do wymiany.

Nie prościej zerknąć na klocek ?

Opublikowano
  • Autor

Tak czy inaczej będzie musiał zdjąć koło albo wejść do kanału żeby zobaczyc stronę wewnętrzną. :decayed:

Opublikowano

Panowie zapaliła mi się dzisiaj na FISie kontrolka od okładzin hamulcowych. Pytanie czy jeżdzić dalej i sie nie przejmować i profilaktycznie wymienić, ewentualnie sprawdzić czy nie ma zwarcia?. Zakładam, że te czujniki są umieszczone jakoś w połowie klocka aby zapewnić większą sprzedaż ale może się mylę.

Nie no poważnie? SRSLY!?

Opublikowano

No tak jak mówisz, czujnik jest tak ustawiony, że przy starciu 1/4 klocków zaczyna piszczeć i żąda wymiany. Złodzieje jedne, tylko by piniądze chcieli!

:decayed:

Opublikowano

Na zdjęciach widać, że przedni lewy błotnik jest innego odcieniu. Ogólnie gościu w większości A4 przywozi, kiedyś jakąś autolawetę widziałem na sprzedaż i teraz jeszcze A3 ma. W miarę szybko sprzedaje, bo co jakiś czas przeglądam to nie wiszą długo jego auta. Ale osobiście nie miałem z nim do czynienia.

Opublikowano

wystawił ją jakoś w czwatek piątek chyba ale od tego czasu cena z 22700 spadła na 20700

Opublikowano

wystawił ją jakoś w czwatek piątek chyba ale od tego czasu cena z 22700 spadła na 20700

To nie wiem, ogólnie ma auta z ceną powyżej średniej moim zdaniem, ale wisiała jedna a4 z AVF za prawie 23000zł przez półtora miesiąca, może dwa i cena była sztywna i widzę, że już jej nie ma. No ale ja tylko mówię o tym co widzę z obserwacji.

Opublikowano

Temat goscia i jego aut juz byl walkowany w osobnym watku:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/373374-BEX-Wrocław

oraz tutaj w Spotach Millenijnych,musialbys sie cofnac kilkadziesiat stron wstecz.Ogolnie opinie nie sa zbyt pochlebne.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.