Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wymieniał ktoś szybę czołową w aucie i może polecić jakiś warsztat?

Paaaaany,,, Jak ostatnio wyjechałem za jakiegoś UJA (który jechał takim dużym samochodem, typu UJA TIR), jak z niego coś sypnęło, to w 3 miejscach mam szybę pękniętą :decayed: także pewnie później niż prędzej, ale jednak czeka mnie też wymiana czołówki... :)

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wymieniał ktoś szybę czołową w aucie i może polecić jakiś warsztat?

zakladaj b7 pod czujnik deszczu i dawaj na swapa mce :)

Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Cześć!

Spotykacie się dzisiaj o 17 pod Milenijnym??

Opublikowano
  • Autor

Byliśmy wczoraj. Od przyszłego tygodnia startujemy chyba od 16:00

Opublikowano

Byliśmy wczoraj. Od przyszłego tygodnia startujemy chyba od 16:00

tez bylem do 14 we wro ale info brak wiec zjechalem na swoja wioske

Opublikowano
  • Autor

Telefon Ci nie działał czy o co chodzi ?

Opublikowano

Dzialal dziala ale info nie bylo wiec myslalem ze bieda ;):decayed:

Opublikowano
  • Autor

Wypadałoby umoczyć ryja jak będziesz następnym razem bo już zapomniałem jak wyglądasz. :naughty:

Opublikowano

Wypadałoby umoczyć ryja jak będziesz następnym razem bo już zapomniałem jak wyglądasz. :naughty:

spoko ja juz tez nie pamietam :decayed:

lejce teraz sa spac we wro tez jest gdzie wiec zaden problem

a wycieczka cale 50 zl za lpg :grin:

a jeszcze laski z blabla mozna skroic za wozenie :grin: :grin: :grin:

Opublikowano
  • Autor

lejce teraz sa

No nareszcie. :banan:

To już by była w grudniu druga czy trzecia rocznica ?

Opublikowano

lejce teraz sa

No nareszcie. :banan:

To już by była w grudniu druga czy trzecia rocznica ?

druga :decayed:

ale wyszlo si i zakonczone wszystko :grin:

Opublikowano

żeby nikt koorwa więcej z nas takich rocznic nie musiał obchodzić. siemano arek, za jakiś czas będę się do Ciebie uśmiechał z kilkoma tematami :wink:

Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

żeby nikt koorwa więcej z nas takich rocznic nie musiał obchodzić. siemano arek, za jakiś czas będę się do Ciebie uśmiechał z kilkoma tematami :wink:

Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

jak to sie mowi nie zna sie dnia ani godziny ale nawet wrogowi nie zycze takich przyjemnosci...

Kaju jak cos to dzwon nr ten sam wiec znasz :)

Opublikowano
  • Autor

żeby nikt koorwa więcej z nas takich rocznic nie musiał obchodzić

Tego wam i sobie życzę

Opublikowano
  • Autor

Z tamtych okolic nikt na spoty nie wpada

Opublikowano
  • Autor

Tak ale we Wro to ostatnio był wczesną wiosną. Potem kontakt sie urwał.

Opublikowano

Tak ale we Wro to ostatnio był wczesną wiosną. Potem kontakt sie urwał.

tez go dawno nigdzie nie widzialem

Opublikowano

Jak nikt nie wpada na spoty ze Strzegomia jak ja jestem stamtąd :P co trzeba konkretnie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.