Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ma ktoś użyczyć kluczy, wyjmaków do RNS-E ? potrzbuję wyjąć radio a w ASO nie mają na miejscu

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ty żyjesz? :decayed:

wracam do żywych :D jak się uda, podjadę w weekend na spota, kupiłem tydzień temu C6 ;-)

Opublikowano

banan ile to lat cie nie było

Opublikowano

w sumie to chyba od urodzin syna, czyli ponad 2 lata...

Opublikowano

Szybko zleciało... łelkambek! :drunk:

Opublikowano

Czołem, macie może kontakt do kogoś od opon? ;) Potrzebuję komplet zimówek 17 225 50

Poluj na allegro. Ja trafiłem komplet praktycznie nowych Nexenów za 900 dokładnie w tym rozmiarze. Jakby co, koło InsERTu jest warsztat, gdzie można kupić i zamontować za 1200-1300. Też mają 1-roczne albo dwuletnie opony typu Bridgestone itp. z dużą ilością mięcha

Edytowane przez qrczak91

Opublikowano

Ma ktoś użyczyć kluczy, wyjmaków do RNS-E ? potrzbuję wyjąć radio a w ASO nie mają na miejscu

ja mam fabryczne wyjmaki

Opublikowano

gdzie można Cie znależć jutro?

Opublikowano

gdzie można Cie znależć jutro?

wieczorem bielany wrocławskie , masz numer w asistansie to dzwoń

Ty żyjesz? :decayed:

wracam do żywych :D jak się uda, podjadę w weekend na spota, kupiłem tydzień temu C6 ;-)

Banan trzeba fure opić :P:P:P

Opublikowano

gdzie można Cie znależć jutro?

wieczorem bielany wrocławskie , masz numer w asistansie to dzwoist 2016 - 10:56, napisał:

Wieczorem to o 19 czy 22 bo nie wiem czy córy tron przekładać)

Opublikowano

gdzie można Cie znależć jutro?

wieczorem bielany wrocławskie , masz numer w asistansie to dzwoist 2016 - 10:56, napisał:

Wieczorem to o 19 czy 22 bo nie wiem czy córy tron przekładać)

po 22

Opublikowano

To dzięki tak późno się nie wyrwę z chaty:)

Opublikowano

jadę tam dzisiaj http://oponyuzywanewroclaw.pl/kontakt

znajomy polecił, dzwoniłem, mają spory wybór

Opublikowano

jadę tam dzisiaj http://oponyuzywanewroclaw.pl/kontakt

znajomy polecił, dzwoniłem, mają spory wybór

i jak tam opinia ? mają coś ciekawego ?

Opublikowano
  • Autor

znajomy polecił, dzwoniłem, mają spory wybór

Mój teść sie tam co roku zaopatruje w opony. Mi jakoś ten kilent nie przypasował za pierwszym i drugim podejściem więc kupuję gdzie popadnie.

Opublikowano

mieli średni wybór, tak naprawdę tylko jedne brałem pod uwagę i je wziąłem http://www.oponeo.pl/dane-opony/dunlop-sp-winter-sport-m3-225-50-r17-94-h-run-on-flat-mfs-

3-letnie, bieżnik ponad 6mm, cena 800zł za komplet z wyważeniem, więc cenowo chyba ok

trochę głośne są, ale może jeszcze się ułożą

spot w niedzielę o 17? postaram się dotrzeć

Opublikowano
  • Autor

Zależy jak w danym dniu chłopakom pasuje. czasami spotykamy się o 16

Opublikowano

a o co chodzi w ogóle z tym podziałem na A4 Klub i Audi Klub? ;> ja się zatrzymałem na etapie, jak było tylko A4

Opublikowano

Panowie na już, czyli dziś, potrzebuję 2 albo 1 czujnika PDC do B7. Ktoś ma?

Opublikowano
  • Autor

a o co chodzi w ogóle z tym podziałem na A4 Klub i Audi Klub? ;> ja się zatrzymałem na etapie, jak było tylko A4

Była jakiś czas temu zadyma na wyższym szczeblu i część userów opusciła to forum. Spotujemy i imprezujemy dalej wszyscy razem. W tej kwestii nic się nie zmieniło. :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.