Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie kiedyś był tu kolega "Cwiara" pracował w servisie bosha jest on tu jeszcze na forum ?

Nie.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale dalej tam pracuje

Sent from my C6603 using Tapatalk

Opublikowano

Ok dzięki wielkie chciałem sie tylko cos podpytać chodziło własnie o tego bosha ale ze sie tu nie pokazuje to nic muszę sam tam podejść i sprawdzić warsztat

Opublikowano
  • Autor

Warsztat jest na 5 z plusem. Nic się nie zmieniło.

Opublikowano

Ja tam tylko na przeglądy jeżdżę ale z podłogi widziałem, że jeść można :P Z jakością usług nie wiem ale jak koledzy twierdzą, że jest OK to znaczy że jest OK.

Opublikowano

No to cieszą mnie takie opinie chyba zacznę się u nich gościć zobaczymy jak będzie miejmy nadzieje ze nie tak jak w większości warsztatów we Wrocławiu sami naciągacze nie wspominając już o jakości usług

Dziękuje i pozdrawiam panowie muszę sie kiedyś na spot wybrać hehe

Opublikowano

Polecę Ci jeszcze VagSerwis.

Opublikowano

Polecę Ci jeszcze VagSerwis.

Dziękuję ale niestety tych dwóch kanciarzy omijam z daleka .... Z Konradem jeszcze ujdzie pogadać ale ich usługi to pomsta to nieba a na pytanie jakie części zostały zamontowane odpowiadają "te dobre" i tyle szkoda gadać....

Edytowane przez Radex121

Opublikowano

Chcesz namiar na ogarniętego mechaniora od diesla to odezwij się na PW.

Opublikowano

Chcesz namiar na ogarniętego mechaniora od diesla to odezwij się na PW.

Dziękuje zaraz napisze, ale wiesz to nie chodzi już nawet ze diesel ale ogólnie o różne podzespoły auta takie jak np poduszki silnika w vagservis dałem sie namówić na zamienniki firmy X i do tej pory jeżdżę z błedem poduszki i panowie z vagu mówią ,ze wszystko jest ok..... Tak się nie robi

Opublikowano

Co jakiś czas rozkodowuje mi się kluczyk. Nie mogę otworzyć wtedy auta z pilota. Dopiero po przekręceniu stacyjki na zapłon wszystkie zamki puszczają, kluczyk się koduje i działa x czasu normalnie. Bateria wymieniana. Kluczyk pada?

Opublikowano

leci ktoś w 2017 na Wörthersee?

Opublikowano

Wymieniał ktoś rozrząd w Vagserwis w b6 1.9? Ile biorą? jestem świeżo po zakupie auta i mam parę rzeczy do zrobienia, chciałbym zrobić dobrze ale jeśli nie trzeba to nieprzepłacać

Opublikowano

Wymieniał ktoś rozrząd w Vagserwis w b6 1.9? Ile biorą? jestem świeżo po zakupie auta i mam parę rzeczy do zrobienia, chciałbym zrobić dobrze ale jeśli nie trzeba to nieprzepłacać

Ja. 1150 z gratami INA.

Polecę Ci jeszcze VagSerwis.

Dziękuję ale niestety tych dwóch kanciarzy omijam z daleka .... Z Konradem jeszcze ujdzie pogadać ale ich usługi to pomsta to nieba a na pytanie jakie części zostały zamontowane odpowiadają "te dobre" i tyle szkoda gadać....

Dziwne jest to, co piszesz. Nigdy nie miałem problemu. Zawsze miałem foty, co i jak. Części też wiedziałem jakie i jak coś było nie tak po wymianie klocków, to od razu dzień później usunęli błąd hamulców za darmo.
Opublikowano

Wymieniał ktoś rozrząd w Vagserwis w b6 1.9? Ile biorą? jestem świeżo po zakupie auta i mam parę rzeczy do zrobienia, chciałbym zrobić dobrze ale jeśli nie trzeba to nieprzepłacać

Ja. 1150 z gratami INA.

Polecę Ci jeszcze VagSerwis.

Dziękuję ale niestety tych dwóch kanciarzy omijam z daleka .... Z Konradem jeszcze ujdzie pogadać ale ich usługi to pomsta to nieba a na pytanie jakie części zostały zamontowane odpowiadają "te dobre" i tyle szkoda gadać....

Dziwne jest to, co piszesz. Nigdy nie miałem problemu. Zawsze miałem foty, co i jak. Części też wiedziałem jakie i jak coś było nie tak po wymianie klocków, to od razu dzień później usunęli błąd hamulców za darmo.

No nie okłamuje cię mówię jak było niestety tez długo u nich się gościłem ale już nigdy tam nie pojadę

Opublikowano

Będę przyciemniał szyby w aucie ale docelowo chciałbym też wymienić obwódki szyb z czarnych na chrom wiec najlepiej wymienić to razem, pytanie czy znacie albo czy jest jakiś warsztat który podjąłby się wymiany tych listw?

Opublikowano

Marek wczoraj filip też kupił w Rzeszowie pięknego sline tylko że w 2.5 tdi ale wszystko porobione sline zew plus wewnetrzny z webasto i grzane tylne siedzenia dziś godzinkę z nim rozmawiałęm przez tel

Opublikowano

Panowie szukam jakiś winntermodów :) czyli kołpaczki jakieś 16''

Opublikowano

Czołem, macie może kontakt do kogoś od opon? ;) Potrzebuję komplet zimówek 17 225 50

Opublikowano
  • Autor

Ty żyjesz? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.