Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzieki wielkie Maćku!

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zdecydowanie polecam Ecuproject.

Opublikowano

:hi:

Ma ktoś b5 na manel albo zalegają mu śruby od mocowania amorów do kielichów? Temat mega pilny bo rozgracone auto mi stoi w garażu a musi jeździć.

wp-20160831-16-41-27-pro.jpg

Opublikowano

Zdecydowanie polecam Ecuproject.

Też mi wpadli w oko:-)

Czy oni współpracują z Dynosoft Katowice?

Opublikowano

Panowie szukam jakiegoś sklepu we Wrocku gdzie z głową mogę kupić jakieś ciekawe alusy. Wymagania to: szeroki wybór i fachowe doradztwo. Ja nie znam się za tych wszystkich wymiarach jak ET jakie pasuje a jakie nie wiec zależy mi na tym, zeby ktoś z głową mi to dobrał.

Bardzo podobają mi się takie jak te tutaj: http://allegro.pl/felgi-kola-audi-oryginalne-a5-s5-8t0-601-025-a-i6094910238.html ale nie mam zielonego pojęcia czy będą pasować i jak rzeczywiście poznać czy są ori czy nie :/

Opublikowano

Może centrumfelg.pl?

Opublikowano

Panowie szukam jakiegoś sklepu we Wrocku gdzie z głową mogę kupić jakieś ciekawe alusy. Wymagania to: szeroki wybór i fachowe doradztwo. Ja nie znam się za tych wszystkich wymiarach jak ET jakie pasuje a jakie nie wiec zależy mi na tym, zeby ktoś z głową mi to dobrał.

Bardzo podobają mi się takie jak te tutaj: http://allegro.pl/felgi-kola-audi-oryginalne-a5-s5-8t0-601-025-a-i6094910238.html ale nie mam zielonego pojęcia czy będą pasować i jak rzeczywiście poznać czy są ori czy nie :/

Jedz do Dawmaca w Sycowie.

http://dawmac.eu/

Opublikowano

Potwierdzam, DAWMAC robi robotę. Pooglądaj sobie u nich na FB furki z ich felgami.

Opublikowano

Mam gościa co ogarnia hondy ale na Zagony to jest muchobór wielki

Kurde trochę daleko ale nie mam innej opcji więc jak możesz to podaj numer spróbuję się dogadać :)

Opublikowano

Bry! :hi:

Panowie, wiecie może kto ogarnął by wymianę kierownicy multifunkcyjnej na kierę multifunkcyjną s-line w b8 we Wrocq?

Opublikowano
  • Autor

Mam gościa co ogarnia hondy ale na Zagony to jest muchobór wielki

Kurde trochę daleko ale nie mam innej opcji więc jak możesz to podaj numer spróbuję się dogadać :)

788 788 383

Bry! :hi:

Panowie, wiecie może kto ogarnął by wymianę kierownicy multifunkcyjnej na kierę multifunkcyjną s-line w b8 we Wrocq?

We Wro już nikt nie reza. Zostaje Ci Kaju w Sośniach

Panowie szukam jakiegoś sklepu we Wrocku gdzie z głową mogę kupić jakieś ciekawe alusy.

Zerknij na ofertę AFC Grabowski. Ul Krzemieniecka.

Opublikowano

Zdecydowanie polecam Ecuproject.

a ja nie

Opublikowano

Panowie, ktoś znajdzie może jeszcze czas żeby dołożyć manetkę FIS do samochodu i ją zakodować?

Manetkę mam, chęci do grzebania mam, niekoniecznie mam narzędzia i nie mam interfejsu żeby wbić kodowanie do modułu pod kierownicą.

Opublikowano

Panowie, ktoś znajdzie może jeszcze czas żeby dołożyć manetkę FIS do samochodu i ją zakodować?

Manetkę mam, chęci do grzebania mam, niekoniecznie mam narzędzia i nie mam interfejsu żeby wbić kodowanie do modułu pod kierownicą.

zapraszam. 1h-1h20min na gotowo jak się zagadamy. napisz na pw, dogadamy szczegóły :hi:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

e9matic, dnia 31 Sie 2016 - 20:48, napisał:

Zdecydowanie polecam Ecuproject.

a ja nie

Każdy ma swoje zdanie :)

A Ty mordko, jak się do Ciebie macha, to wypadałoby się przywitać na drodze ! :P

Opublikowano
  • Autor

Wszyscy tak dawno Cię nie widzieliśmy że zapomnieliśmy jak wyglądasz. :decayed: Wpadnij w niedzielę na spot.

Opublikowano

Ja za tydz prosto z trasy chce wpaść na spota ;)

Opublikowano
  • Autor

No i fajnie :thumbup1:

Opublikowano

Panowie, ma ktoś może sprawnego VAGa żeby zakodować zegary po KKL?
Interfejs mam, soft próbuję różny i żaden nie pozwala mi na zakodowanie powyżej 10 kanału :)

Waluta i ilość do uzgodnienia, dowożę na dzisiejszy spot!

---

EDIT: UDAŁO SIĘ :)

Edytowane przez uosiek

Opublikowano
  • Autor

Ale spoty są w niedzielę [emoji85] [emoji87] [emoji86]

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.