Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niech jedzie oglądać ale koniecznie z czujnikiem bo z tego co czytałem to zawsze robione auta były, jako ciekawostka gość sprowadza chyba same s-liny,

z tego co widziałem to jedne mu wiszą dłużej inne krócej ale zawsze się sprzedają, jakiś czas temu miał taką czerwoną to mu chyba kilka miechów stała

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jakiś badziew czy dobre ? Kumpel napalony na nią jest

kilka stron wstecz była rozkmina o typie, w sumie nie polecali, ale auta w miarę na bieżąco schodzą.

Edytowane przez michu93

Opublikowano

Sam miałem jechać do niego oglądać ale jednak odpuściłem i pojechałem do Rzeszowa:)

Opublikowano

hmm, w takim razie będę mu szukał auta u siebie ale z jego wymaganiami i kwotą to tylko w PL kupi :grin:

Opublikowano

hmm, w takim razie będę mu szukał auta u siebie ale z jego wymaganiami i kwotą to tylko w PL kupi :grin:

odezwij się jutro, pogadamy o tej kwestii, może bym coś dla niego miał :wink:

Opublikowano

Jak ma blisko to niech jedzie oglądać, może się kazać, że tylko maska malowana albo błotniki

Opublikowano

Dokladnie,byl omawiany i to konkretnie z ta czerwona sztuka (strona 3140/3141 tego watku)+dodalem link do strony na forum,gdzie byl osobno poruszany temat sprzedawcy RS-Mobile.

I jak pisze Marek (Toskanczyk),uderzaj do Goldiego,byl u goscia ogladac ze dwie Audi,to cos wiecej Ci o nim powie.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Jak ma blisko to niech jedzie oglądać, może się kazać, że tylko maska malowana albo błotniki

Tyle ze on chce 100 % bezwypadkowy i nie malowany. Jak pojedzie i zrobi interes jak że swoją a3 to ciekawie nie będzie :grin:

hmm, w takim razie będę mu szukał auta u siebie ale z jego wymaganiami i kwotą to tylko w PL kupi :grin:

odezwij się jutro, pogadamy o tej kwestii, może bym coś dla niego miał :wink:
B7 Twoje?
Opublikowano

pierwszy na nowym forum :P:P:P 

Opublikowano
2 minuty temu, chopin napisał:

pierwszy na nowym forum :D

Gratulacje :D

Opublikowano
  • Autor
8 godzin temu, chopin napisał:

pierwszy na nowym forum :P:P:P 

Jestem z Ciebie dumny. :jerk:

Opublikowano

Podoba mi sie nowy wyglad i nowe funkcje.

Opublikowano
  • Autor

Dla mnie też jest ok.

Opublikowano

...ja juz tez jestem wsrod swoich![emoji3]

Aktualizacja forum na Tapatalka chwile trwala,ale juz wszystko wrocilo do normy,wiec witam![emoji4]

Opublikowano

Właśnie stałem się dumnym posiadaczem kratek poliftowych. :D
Jeśli ktoś potrzebowałby pomocy z ich montażem we Wrocławiu to odsyłam do mojego tematu, bądź piszcie na PW.

IMG_0536.jpeg

Edytowane przez ppatryk

Opublikowano

Mi się średnio podoba nowa zmiana, wszystko jest mało czytelne i przejrzyste, aż się nie chce nic szukać ale to może przez zamułkę, zobaczymy jak już się wszystko ustabilizuje 

Opublikowano

A we Wrocławiu audice zapadły w sen zimowy :D

 

Opublikowano

może jakiegoś spota by się ogarnęło na weekend ?

Opublikowano

A i owszem. :)

Opublikowano
  • Autor
17 godzin temu, TOM3K napisał:

może jakiegoś spota by się ogarnęło na weekend ?

Ja jestem za bo ostatni alko-spot to była wigilia. Kajakowi trzeba torbe nakręcić żeby w końcu się pokazał. :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.