Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

godołem

no własnie...myślałem, że się zgrzewasz :cool1::tongue4: :tongue4:

:palacz:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

bedzie ktos na spocie b5 kogo bede mogl zameczyc seria pytan ? szczerze mowiac po kolejnych godzinach spedzonych na czytaniu postow juz sam nie wiem co mam w swojej a4 :|

Będzie :decayed:

Opublikowano
:) to ok bede prosto po pracy wiec pare minut po 18 , dozobaczenia
Opublikowano

:hi:ByŁem na Spotkaniu i Rewelacja Mila atmosfera i wogle Dziekuje za Miłe PRzywitanie i pozdrawiam :>

Opublikowano

rowniez bylem 1 raz i sie nie zawiodłem:) mila atmosfera

Opublikowano

j.w fachowa pomoc kolegow i dobry klimat w otoczeniu kozackich a4 :)

Opublikowano

Słyszeliście o katastofie Helikoptera Ratunkowego?

TERAZ MOŻECIE POMÓC

Potrzebna jest krew grupy B Rh +. Jeśli ktoś mógłby oddać krew może to uczynić w Regionalnym Punkcie Krwiodawstwa przy ul. Czerwonego Krzyża we Wrocławiu z informacją "dla Andrzeja".

Dr Andrzej Nabzdyk jest ortopedą-traumatologiem, lekarzem Pogotowia Ratunkowego we Wrocławiu i Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, mistrzem świata w ratownictwie medycznym i komandorem Mistrzostw w Ratownictwie Medycznym i Drogowym. Wiecej informacji o nim możecie znaleźć tutaj: http://www.rescue.wroclaw.pl/instruktorzy.html

Opublikowano

Witam. Koledzy kto się zapowiada na niedzielny spot? Bo nie chce "klamki pocałować" :kwasny:

Opublikowano

Chętnie wpadnę i obadam jakąś 2,8 Quattro B5 :D

Opublikowano

a Ja byłem ale przelotem widziałem jedna granatowa A4 byłem jakos po 18-nastej minut 15-nascie ale anonimowo bordową mazdą :przebiegly:

Opublikowano

W ten weekend tez jest spocik?Cieplo moze bedzie :kox:

Ps.

Dobry filmik hehe

Opublikowano

spocik na pewno jest. Ja tez sie końcu zjawie na co tygodniku bo ostatnio opuściłem parę;]

kogoś jeszcze można sie spodziewać?=]

Opublikowano

Taz mam w planie sie pojawic... ostatnio nie bylo kiedy bo dzidzia sie pojawila w domu...

Opublikowano

no to gratulacje!!!!!!!!!!!!! dla tatusia i oczywiscie mamusi ;] ktora sporo wycierpiala (przez ciebie :D ) i oczywiscie na spota poprosze zdjecia bobasa ;]

Opublikowano

ale najpierw miala sporo przyjemnosci :naughty: rownowaga w przyrodzie musi byc :polew: cos tam pewno wrzuce do RNSa to sie pochwale fotką...

Opublikowano

Podjadę dziś na 18. Prawdopodobnie Mekto też będzie.

Opublikowano

Dzisiaj troche ludzi bylo :)

carnivore1 jak cos za tydzien wezme lapka i zobaczymy czy da sie podpiac do tego rns-a .

pozdr

Opublikowano

Nie spodziewałem się takiej frekwencji :> miło było poznać (chociaż niektórych z) was :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.