Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

welcome back.

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

@emay kolega co kupił twojego paździerza bedzie aktywny spotowo? można coś ulepić w następna niedziele gdyby byli chętni.

Opublikowano

Ja wstępnie jestem chetny. 
@emay sprzedane?

Opublikowano

jestem za :thumbup:

Opublikowano
23 godziny temu, HOLMATRO napisał:

Ja wstępnie jestem chetny. 
@emay sprzedane?

Może i ja bym się wybrał :eusathink: 

Opublikowano
14 godzin temu, kaju napisał:

Może i ja bym się wybrał :eusathink: 

zróbmy w niedziele fajnego spota, jak ty będziesz to ja tym bardziej. Ale pasowałoby mi pod wieczór, ma być piękna niedziela, będę chciał ją spędzić z rodziną ile się da bo ostatnio mocno zapracowany jestem i im się należy. Tak koło 20 by mi odpowiadało.. drobna sugestia ;)

 

 

edit:

ja pojawię się przed 20, spot może być wcześniej, ale niechciałbym przyjechać jak wszyscy zaczną się rozjeżdżać :grin:

co do godziny to jest ona jeszcze elastyczna, być może uda mi się być nawet o 18, dzień pokaże 

Edytowane przez HOLMATRO

Opublikowano

Faktycznie troszkę umarło wszystko nie wiem czy PJ nie ma czasu a tymczasem za tydzień widzimy sie na zlocie ogólnopolskim 

Opublikowano

@emay @kaju @szczuraz @goldi @dayd_4 i ktokolwiek to widzi dzisiaj, jak z jutrem? Robimy meeting? Ja jestem za, chciałbym w końcu zajechać, mam warunki i czas na to, dajcie znać i spotkajmy się w tym wrocku w końcu po tylu miesiącach posuchy... 

Opublikowano
W dniu 11.09.2020 o 20:47, HOLMATRO napisał:

zróbmy w niedziele fajnego spota, jak ty będziesz to ja tym bardziej. Ale pasowałoby mi pod wieczór, ma być piękna niedziela, będę chciał ją spędzić z rodziną ile się da bo ostatnio mocno zapracowany jestem i im się należy. Tak koło 20 by mi odpowiadało.. drobna sugestia ;)

 

 

edit:

ja pojawię się przed 20, spot może być wcześniej, ale niechciałbym przyjechać jak wszyscy zaczną się rozjeżdżać :grin:

co do godziny to jest ona jeszcze elastyczna, być może uda mi się być nawet o 18, dzień pokaże 

No ja max do 15 potwierdzę :) 

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, kaju napisał:

No ja max do 15 potwierdzę :) 

In tacz. 

Opublikowano

Dzisiaj odpadam, bardziej następny tydzień

Opublikowano
W dniu 10.09.2020 o 18:01, szczuraz napisał:

@emay kolega co kupił twojego paździerza bedzie aktywny spotowo? można coś ulepić w następna niedziele gdyby byli chętni.

A nie wiem. Nie znam go na tyle.

Opublikowano
W dniu 10.09.2020 o 19:09, HOLMATRO napisał:

Ja wstępnie jestem chetny. 
@emay sprzedane?

Tak.

Opublikowano

Ja na razie nie mam Audi ale rowerem czy innym gruzem mogę przyjechać. W sobotę jeszcze chętny na cabrio ma oglądać to zostanie mi ewentualnie golf 4 mojej żony HAHA.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Cześć,

 

Mam podejrzenia co do mojej skrzyni w A4 B8 2.0tfsi (211hp, 2009r, quattro, stronic 0B5 - DL501, 7bieg). 

Czy jest ktoś z podobną specyfikacją, koniecznie s-tronic i tfsi, idealnie jeśli w quattro. Potrzebowałbym się przejechać w 100% sprawną skrzynią i sprawdzić zachowanie, ewentualnie udostępnie moje do przejażdżki.

Wrocław. 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

No to jak już wytrzeźwieli to wszystkiego dobrego w nowym roku! :decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 18.01.2021 o 18:29, szczuraz napisał:

No to jak już wytrzeźwieli to wszystkiego dobrego w nowym roku! :decayed:

od razu smacznego jajka :grin:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

I wesołego kurczaka. Ruch w temacie, że nie nadążam czytać. :decayed:

Opublikowano
W dniu 2.03.2021 o 08:18, szczuraz napisał:

I wesołego kurczaka. Ruch w temacie, że nie nadążam czytać. :decayed:

Oj tam oj tam, powiem Ci, że sam po sobie widzę, że chwilami nie ma czasu się po zadzie drapnąć, a co dopiero po forach latać... 

Opublikowano
  • Autor

Póki masz czas się podetrzeć to jest ok. :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.