Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Gregor10 będzie we Wro w czerwcu więc jak chcesz się wstrzymać z programem no to do czerwca :)

koło ćwiary C-tronic w żernikach

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Z hamowaniem?

Opublikowano

No jasne. Nawet 2-osiowa maja.

Opublikowano
No jasne. Nawet 2-osiowa maja.

taka sama jak w ecu project. Ale jak zobaczyłem w bukowinie ekipe z ecu jak wszyscy głowy mieli wyżej niż chmury i co to oni nie są to bym w życiu do nich nie zajechał :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
Gregor10 będzie we Wro w czerwcu więc jak chcesz się wstrzymać z programem no to do czerwca :)

Ma całą torbe gotowcow na handel czy jak ?

Opublikowano

Czemu tak uważasz? Grzesiek stroi pod auto i je hamuje, stroi na podstawie odczytów z grup pomiarowych, każde auto indywidualnie.

Opublikowano
Gregor10 będzie we Wro w czerwcu więc jak chcesz się wstrzymać z programem no to do czerwca :)

Ma całą torbe gotowcow na handel czy jak ?

Jeśli chodzi o 1.8T, mogę polecić gregora:wink:

Opublikowano
  • Autor
Czemu tak uważasz? Grzesiek stroi pod auto i je hamuje, stroi na podstawie odczytów z grup pomiarowych, każde auto indywidualnie.

Widzę że nie załapales :decayed:

Opublikowano
uwaga uwaga :D:hi:

Uwaga uwaga różowa c*paa -gniady wyloguj się prędko

Opublikowano
uwaga uwaga :D:hi:

Uwaga uwaga różowa c*paa -gniady wyloguj się prędko

:grin:

Siemano Panowie :hi:

Opublikowano

siemano :decayed:

Gniady :polew:

Opublikowano
  • Autor
uwaga uwaga :D:hi:

Uwaga uwaga różowa c*paa -gniady wyloguj się prędko

Co to za pussy detector ?! :co:

Opublikowano
uwaga uwaga :D:hi:

Uwaga uwaga różowa c*paa -gniady wyloguj się prędko

:polew::polew::polew::polew: :notworthy::notworthy:

Opublikowano

Bry :hi: Gniady jestes niemozliwy :grin:cwiara a Ty robiles program w tym c-troniku? Jestes z tego zadowolony, polecilbys ich?

Opublikowano

No ja robilem u nich. Ale sobie sam zwiekszylem troszke doladowanie :decayed:

Opublikowano
No ja robilem u nich. Ale sobie sam zwiekszylem troszke doladowanie :decayed:

No wiadomo, jak prezes poprawi to nie ma lipy :decayed: a tak na powaznie to gdzie lepiej w ecu czy u nich robic?

Opublikowano

Ja robilem w c-tronic i jestem zadowolony. W ecu napewno bedzie drozej.

Opublikowano
Ja robilem w c-tronic i jestem zadowolony. W ecu napewno bedzie drozej.

No i gitara, takiej konkretnej odpowiedzi oczekiwalem:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Ile tam teraz cenią z hamownia ?

Opublikowano
Ile tam teraz cenią z hamownia ?

Sama hamownia 150zl, program oczywiscie z hamowaniem 750-800zl. Cwiara a ty masz w tym c-troniku jakiegos znajomego? Bo bylem tam przed chwila i gadalem z babka, ktora oprocz podania ceny nie byla mi w stanie odpowiedziec na żadne inne pytanie. Przepraszam powiedziala ze osiagne 130kw i 280Nm:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.