Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja napisałem - grande pizza w tęczy

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Niedziela jest git.

A w sobotę mogę iść na piwo do grande jakby ktoś listę robił.

Opublikowano

Mordy jest problem...

Dopierdalam do pieca to przy ok 3k rpm zaczyna szarpać i strzelać jakby w dolot cofało. Gajger wtedy skacze kilka razy 0.8-1.2b :facepalm: i po chwili ustępuje. O co kaman? Vag milczy, błedów brak. Silnik jaki, każdy wie :wink:

Opublikowano

Widzialem Cie z Ocą na swiatlach przy milenijnym :decayed:

Opublikowano

Buntuje się, że chcesz sprzedać... Gazownie masz?

Opublikowano

Widzialem Cie z Ocą na swiatlach przy milenijnym :decayed:

Ja Was również, Magda za fajerą... wyczuwam alkospot :decayed:

Na milenijnym testy się odbywały :grin:

Buntuje się, że chcesz sprzedać... Gazownie masz?

Chyba :facepalm: muszę na predkości to ogarnąć, w środę klient

Żeby był porządek kieruję do odpowiedniego tematu :wink::hi: Bo później "..." jest problem że bałagan :decayed:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/315187-dlubniete-18t-szarpie-strzela-gajger-wariuje/

Opublikowano
  • Autor

Arek rypnij dynamiczne bo wygląda to na zaolejony czujnik położenia wału albo letnie przesilenie [emoji6]

Tapniete z HGW 2

Ja napisałem - grande pizza w tęczy

Za moment będę w domu to podwieszę info. Na którą się ustawiamy ?

Tapniete z HGW 2

Opublikowano

Arek rypnij dynamiczne bo wygląda to na zaolejony czujnik położenia wału

Nie ogarniam logów :facepalm: Ja z tych co wolą pracować młotkiem :grin::decayed: aaaa czujnik faktycznie może być zaolejony, kilka dni temu mi przetopiło gumowy trójnik który idzie do klawiatury a czujnik pod nim to mogło skapnąć. Bezproblemowo mogę go szarpać i myć ekstrakcyjną?

Opublikowano
  • Autor

Tak. Przemyj połączenie z konektorem i zobacz czy dalej takie cyrki robi

Tapniete z HGW 2

Opublikowano

Tak. Przemyj połączenie z konektorem i zobacz czy dalej takie cyrki robi

Tapniete z HGW 2

:hi: będziem działać :decayed:
Opublikowano

Panowie i Panie z racji iż jadę do Was w odwiedziny niebawem potrzebował bym nocleg.

Ktoś coś ?

Opublikowano

Kto się wczoraj w długołęce w maku opychał późnym popołudniem tak jak i ja? :-D Zajechala piękna srebrna B6 w kombi na wieloramoennych grafitowych felgach i klubowych ramkach :-) Przepiękna jest ;-)

Edytowane przez Frankk

Opublikowano

Szczurku czujnik okazał się suchy jak pieprz... ale znalazłem winnych...3d8ed20ba167b6be6812984a64621f45.jpg

e710aa5dd0a60abe92137767f154b8b7.jpg

Opublikowano

Kto się wczoraj w długołęce w maku opychał późnym popołudniem tak jak i ja? :-D Zajechala piękna srebrna B6 w kombi na wieloramoennych grafitowych felgach i klubowych ramkach :-) Przepiękna jest ;-)

na DOL? Adifek ale on ma bardziej grafitiwà jak srebrną :)
Opublikowano

LY7J


8e59378fdd956a89m.jpg

Obiecał że za Happy Meala umyje..... Jak już go zabrałem to nie było mu do śmiechu :)

Opublikowano
  • Autor

Szczurku czujnik okazał się suchy jak pieprz... ale znalazłem winnych...3d8ed20ba167b6be6812984a64621f45.jpg

e710aa5dd0a60abe92137767f154b8b7.jpg

Patrz pan... taka niespodzianka. Ktoś tu za dużo na silownie chodzi i zamiast wypinac wtyczki to nadrywa kable [emoji6]

Tapniete z HGW 2

Opublikowano

Co z tą pizza w sobotę bo mi świąteczne żarcie już zbrzydlo.

Opublikowano

Daj znać, jak sprawdzisz VAGiem, które to silniczki :)

2 Faults Found:

00710 - Defroster Flap Positioning Motor (V107)

41-10 - Blocked or No Voltage - Intermittent

00601 - Potentiometer On Positioning Motor for Central Flap (G112)

30-10 - Open or Short to B+ - Intermittent

Myślałem, że więcej będzie :P

Opublikowano

Ten pierwszy silniczek to pikuś wymienić. Drugi jest gdzieś w konsoli środkowej.

Opublikowano

Ten pierwszy silniczek to pikuś wymienić. Drugi jest gdzieś w konsoli środkowej.

Wg schematu zaraz obok :)

generalnie wole te rozebrać i nasmarować oraz "kontaktem" potraktować :)

Jeśli znalazłbyś czas to by było ekstra :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.