Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie szybkie i krótkie pytanie.

Czy zakład motcars service we Wrocławiu jest dobry?

W sumie chce wymienić tylko olej z filtrem i nie wiem gdzie to zrobić poza aso.

Jakaś hurtownia, gdzie nie kupie trefnego oleju? Z allegro różnie to bywa. Aso - 400zl.

Pozdro.

Jak wymiana oleju i filtrów, to tylko i wyłącznie serwis na górce :D

Robią wszystko na oczach klienta i tanio

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

VAGSerwis wymieni Ci za 50 zł.

Słyszałem negatywne opinie. No ale to tylko zmiana oleju.


kolega Dzik - od nas z forum , firma PRO-CHOICE , taniej pewnego nie kupisz. sam ostatnio szukałem czegos we Wrocławiu na miejscu a ostatecznie skonczyło się u Dzika :hi:


Dzięki, już słyszałem o nim. Niestety w niedzielę wyjeżdżam, więc w grę wchodzi tylko zakup na miejscu.


Jak wymiana oleju i filtrów, to tylko i wyłącznie serwis na górce :D

Robią wszystko na oczach klienta i tanio


Gdzie to dokładnie?


Swoją drogą, czy przy wymianie oleju można coś spieprzyć?
Chyba każdy zakład powinien to umieć zrobić dobrze.
Opublikowano

qrczak91, dnia 15 Lip 2016 - 17:05, napisał:

Jak wymiana oleju i filtrów, to tylko i wyłącznie serwis na górce

Robią wszystko na oczach klienta i tanio


Gdzie to dokładnie?

Zaporoską w stronę Grabiszyńskiej, skręcasz przed wiaduktem w lewo na Lubuską i od razu w prawo w garaże.

Opublikowano

Jakie negatywne opinie słyszałeś? Wypociny jakiegoś niezdecydowanego kolesia na forum?

Terminy na kilka dni w przód mówią same za siebie, ale to Twoje auto i Twoja decyzja. Zawsze możesz sam zmienić

Opublikowano

VAGSerwis wymieni Ci za 50 zł.

Słyszałem negatywne opinie. No ale to tylko zmiana oleju.

kolega Dzik - od nas z forum , firma PRO-CHOICE , taniej pewnego nie kupisz. sam ostatnio szukałem czegos we Wrocławiu na miejscu a ostatecznie skonczyło się u Dzika :hi:

Dzięki, już słyszałem o nim. Niestety w niedzielę wyjeżdżam, więc w grę wchodzi tylko zakup na miejscu.

Jak wymiana oleju i filtrów, to tylko i wyłącznie serwis na górce :D

Robią wszystko na oczach klienta i tanio

Gdzie to dokładnie?

Swoją drogą, czy przy wymianie oleju można coś spieprzyć?

Chyba każdy zakład powinien to umieć zrobić dobrze.

https://www.google.pl/maps/place/51%C2%B006'01.4%22N+17%C2%B000'47.7%22E/@51.1003838,17.0127108,19z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x0:0x0!8m2!3d51.100383!4d17.013258

Opublikowano

Pany, jest problem. Na wlepce mam kod 0G7 co oznacza tiptronic a w aucie siedzi multi. Jaki jest kod na multi? Czyżby mądry pan niemiec wymienił tipa na multi?

Opublikowano

Pany, jest problem. Na wlepce mam kod 0G7 co oznacza tiptronic a w aucie siedzi multi. Jaki jest kod na multi? Czyżby mądry pan niemiec wymienił tipa na multi?

Rozbawiło mnie to :grin: :grin: :grin:

Panie, sprawdzaj ten kod czym prędzej! Osobiście to bym się chyba załamał, wiedząc, że "miałem" tipa, a mam multi :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Opublikowano

Dobra, już wiem :P

Doczytałem, że G0Z to jest multi. 0G7 oznacza nie tyle co tip a i sekwencję. Prawda to? :P

Opublikowano
  • Autor

Oznacza to że: "daję piątę i zabieram. Nie będziesz pan miał problemu" :decayed:

Opublikowano

d*pa tam :P na wlepce oprócz tiptronic jest kod GWX ktory zgadza sie z multi :D nie ogarniam tego :P

Opublikowano
  • Autor

Jak d*pę szczepili to pół naklejki nie zerwali :decayed:

Opublikowano

Aaa to dlatego na nalepce są dwie daty produkcji... :D

Opublikowano
  • Autor

Miałem pytać ty masz felgę 18? zapomniałem zerknąć na opone

Opublikowano

17 mam. W A8 D2 były podobne i tam były 18.

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Panowie polecicie mi jakas dobra firme wroclaw okolice chodzi o usuniecie DPF i ewentualnie jakis maly program. Szukam firmy ktora zrobi to porządnie.

Opublikowano

Panowie polecicie mi jakas dobra firme wroclaw okolice chodzi o usuniecie DPF i ewentualnie jakis maly program. Szukam firmy ktora zrobi to porządnie.

EcuProject Wrocław, VagTune Oborniki Śląskie

http://www.ecuproject.pl/

https://pl-pl.facebook.com/EcuProject/

http://vagtune.pl/

Opublikowano
  • Autor

Nielegal. Skończy się szybciej niż się zacznie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.