Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak Gobi zajedzie to i ja się pokażę :D Proponuję na parkingu pod Wzgórzem Andersa, dojazd od ul. Ślężnej

maps.google.pl -> 51.090872, 17.029612 (tu, gdzie zielona strzałka)

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano
  • Autor

nakurwiało wodą z nieba w nocy :shocked:

moge śmiało powiedzieć że mam willę z basenem ... w garażu :wallbash:

Opublikowano

Bry :hi: Najlepiej bylo na Kościuszki, drzewo spadlo na pare aut :shocked:

Opublikowano

:hi:

no kosmos był niezły :wink4:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 11:30_________________________________________________Pany, gdzie mogę wyciąć kata w Astrze mojej matki? Szczurek już się przekonał, jak chodzi "granatowa strzała" :naughty:

może ktoś ma kanał i pomoże?! Ja tego nigdy nie robiłem, nie mam pojęcia jak się za to zabrać...

Opublikowano

:hi:

no kosmos był niezły :wink4:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 11:30_________________________________________________Pany, gdzie mogę wyciąć kata w Astrze mojej matki? Szczurek już się przekonał, jak chodzi "granatowa strzała" :naughty:

może ktoś ma kanał i pomoże?! Ja tego nigdy nie robiłem, nie mam pojęcia jak się za to zabrać...

Ja wywalałem na Małopanewskiej..... koło serwisu bosh-a stoi taki garaż na polu... tam gość ogarnia .... mam wspawaną rurę bez żadnych puszek sruszek, etc.

Opublikowano

a tak, żeby została sama obudowa? Nie chcę mieć lipy na przeglądzie...

Opublikowano

a tak, żeby została sama obudowa? Nie chcę mieć lipy na przeglądzie...

Na Borowskiej jeszcze jest zakład... ale dokładnie adresu nie pamiętam.

Co do przeglądu to na przeglądzie gość do mnie wyskoczyl z pytaniem... co tam powinno być ? Odpowiedziałem rura - uśmiechnął się i tyle.

Opublikowano
  • Autor

Ja wywalałem na Małopanewskiej..... koło serwisu bosh-a stoi taki garaż na polu... tam gość ogarnia .... mam wspawaną rurę bez żadnych puszek sruszek, etc.

ja tez tam wywalałem ale audi juz sie podjąć nie chciał . Dobry fachowiec ale ham straszny ...

Opublikowano

Ja wywalałem na Małopanewskiej..... koło serwisu bosh-a stoi taki garaż na polu... tam gość ogarnia .... mam wspawaną rurę bez żadnych puszek sruszek, etc.

ja tez tam wywalałem ale audi juz sie podjąć nie chciał . Dobry fachowiec ale ham straszny ...

Burak to fakt ale ze mną krotko rozmawiał... ma być zrobione i koniec... później szybka kontrola pod spodem, drobna poprawka i papa ...

Opublikowano

to jak, kto by dzisiaj był na spocie koło wzgórza?! :gwizdanie: można na górce sobie grilla urządzić :decayed:

Opublikowano

to jak, kto by dzisiaj był na spocie koło wzgórza?! :gwizdanie: można na górce sobie grilla urządzić :decayed:

Stary jest milion stopni w cieniu... ja umieram

Opublikowano

się szybciej rozpali :decayed:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 15:07_________________________________________________rozumiem, że nici ze spociku?!

Opublikowano

Ja zaraz po pracy bede wymienial drazki z koncowkami :cool1: Wiec raczej sie nie wyrobie.

Wczoraj obiecalem numer telefonu do goscia, ktory prowadzi hurtownie czesci. Udalo mi sie u niego kupic koncowki Lemfordera za 95 zł/strona. Numer do niego : 663402045

Opublikowano

dobra, to nie ma co, ja tez nie jadę. Pany, jedzie ktoś do Radomia na Air Show?!

Opublikowano

dobra, to nie ma co, ja tez nie jadę. Pany, jedzie ktoś do Radomia na Air Show?!

Nie ma tam po co jechać... dobre air show już dawno się skończyły. Z resztą mam dosyć samolotów wychowałem się przy szkole orląt w Dęblinie.

Kiedyś mocno się interesowałem lotnictwem (wojskowym) ale do szkoły mnie nie chcieli :thumbdown:

Opublikowano

ja tam jadę :cool1: warto zobaczyć coś takiego :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ja tam jadę :cool1: warto zobaczyć coś takiego :naughty:

pewnie znowu jakiś spadnie i będzie afera :kwasny:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 19:45_________________________________________________ja w sobotę idę na drift na rakietową jak ktoś chce może się podłączyć

Opublikowano

ja w sobotę idę na drift na rakietową jak ktoś chce może się podłączyć

qrrrr ja jestem na memoriale Huberta Wagnera :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.