Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:good:

kwestia tylko, kiedy? muszę wiedzieć co najmniej 24h wcześniej, bo na wieczory umawiam korepetycje

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To ja czekam na info gdzie i kiedy :good:

Opublikowano

Mysle sroda/czwartek kolo 20 ? Miejscowka, taka, zeby kazdemu pasowalo :>

Opublikowano

Mysle sroda/czwartek kolo 20 ? Miejscowka, taka, zeby kazdemu pasowalo :>

Czekam na propozycje :decayed:

Opublikowano

Jak Gobi zajedzie to i ja się pokażę :D Proponuję na parkingu pod Wzgórzem Andersa, dojazd od ul. Ślężnej

maps.google.pl -> 51.090872, 17.029612 (tu, gdzie zielona strzałka)

Proponuje to miejsce, ktore wytypowal wczesniej Qrczak91. No chyba, ze bedzie padalo to mozna pod mostem Milenijnym.

Opublikowano

Jak Gobi zajedzie to i ja się pokażę :D Proponuję na parkingu pod Wzgórzem Andersa, dojazd od ul. Ślężnej

maps.google.pl -> 51.090872, 17.029612 (tu, gdzie zielona strzałka)

Proponuje to miejsce, ktore wytypowal wczesniej Qrczak91. No chyba, ze bedzie padalo to mozna pod mostem Milenijnym.

:thumbdown: :thumbdown:

Inne propozycje ??

Opublikowano

Na Sepolnie, jadac Mickiewicza od strony zoo, jest fajny parking po prawej stronie za parkiem Szczytnickim, tylko nie wiem, czy bedziecie mieli za daleko :gwizdanie:

Opublikowano

ale na wzgórzu Andersa można sobie legalnie zrobić grilla, widok całkiem fajny, bo jest basen i są panienki w bikini :naughty:

wg mnie miejsce jak najbardziej :good:

Opublikowano

ale na wzgórzu Andersa można sobie legalnie zrobić grilla, widok całkiem fajny, bo jest basen i są panienki w bikini :naughty:

wg mnie miejsce jak najbardziej :good:

Ja i tak przyjade ze swoja Panna :naughty:

Opublikowano

ale na wzgórzu Andersa można sobie legalnie zrobić grilla, widok całkiem fajny, bo jest basen i są panienki w bikini :naughty:

wg mnie miejsce jak najbardziej :good:

Ja i tak przyjade ze swoja Panna :naughty:

Ale to chodzi o to że Kurczak na razie nie ma baby.
Opublikowano

ale na wzgórzu Andersa można sobie legalnie zrobić grilla, widok całkiem fajny, bo jest basen i są panienki w bikini :naughty:

wg mnie miejsce jak najbardziej :good:

Ja i tak przyjade ze swoja Panna :naughty:

Ale to chodzi o to że Kurczak na razie nie ma baby.

póki co nie narzekam :tongue4: po mojej ostatniej potrzebuję "chwili" wytchnienia :tongue4:

co nie zmienia faktu, że miejsce imo za***iste :good:[br]Dopisany: 29 Sierpień 2011, 21:43_________________________________________________Macieju, gdzie Ty dostałeś swoje obrysówki? Światełka założone, wypłaty trochę wpłynęło to można zaszaleć :decayed:

Opublikowano

UWAGA

Potrzebuję namiar na dobrą firmę która wymieni mi okna na plastiki. Znacie jakieś godne polecenia ?

Opublikowano

u nas na budowie zakładali okna, ale ojciec twierdzi, że raczej by nie polecił firmy. Jak się znajda papiery, to podeślę cynk (ku przestrodze)

Opublikowano
  • Autor

Macieju, gdzie Ty dostałeś swoje obrysówki? Światełka założone, wypłaty trochę wpłynęło to można zaszaleć :decayed:

51.098233,16.938932 tu dostaniesz oprawki i żarówki

Karolu sorry że się nie odezwałem ale pojechałem kupić zimówki ... Takiej mega promocji na fele z 4 jednakowymi rześkimi oponkami jeszcze nie było ... Moje zeszłoroczne zimowe alu będą na sprzedaż

Opublikowano

Spoko

Jeszcze się złapiemy.

Qurczak pamiętasz, żeby załatwić wyrok sądowy odnośnie tego wózka marketowego.......??

Opublikowano

Spoko

Jeszcze się złapiemy.

Qurczak pamiętasz, żeby załatwić wyrok sądowy odnośnie tego wózka marketowego.......??

spróbuję, ale nic nie obiecuję :decayed:

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano
  • Autor

Qurczak pamiętasz, żeby załatwić wyrok sądowy odnośnie tego wózka marketowego.......??

zamierzasz się ciągać po mieście z takim ustrojstwem ? :wtf:

Opublikowano

Qurczak pamiętasz, żeby załatwić wyrok sądowy odnośnie tego wózka marketowego.......??

zamierzasz się ciągać po mieście z takim ustrojstwem ? :wtf:

:polew: :polew: :polew:

Tak nowe hobby odkryłem.... :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

w sprawie okien polecił bym firme oknoplast krakow moi rodzice wstawili jakes 5 lat temu w calym domu i zero problemow i bardzo zadowoleni , firma tez dostawala duzo nagrod za okna itd , moze nie byly najtansze ale warto sie dowiedziec bo jakos super...

http://www.oknoplast.com.pl/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.