Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Dobre rano. Przyszła nowa dostawa pasów i zaciągów gdyby ktoś potrzebował .

Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

wyciągnąłem jabłko i banana mojej Pani

:blink:

Brzmi ciekawie :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

wyciągnąłem jabłko i banana mojej Pani

:blink:

Brzmi ciekawie :naughty: :naughty: :naughty:

Won mnie stąd :decayed: Tu mamy porzundnych ludzi :polew:

Opublikowano

Bry :hi: Ale z Was ranne ptaszki :gwizdanie:

Opublikowano

wyciągnąłem jabłko i banana mojej Pani

:blink:

Brzmi ciekawie :naughty: :naughty: :naughty:

Won mnie stąd :decayed: Tu mamy porzundnych ludzi :polew:

Kiedy startujesz po klubowicza ? Nie chciałbym przegapić głosowania nad Twoją osobą :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

wyciągnąłem jabłko i banana mojej Pani

:blink:

Brzmi ciekawie :naughty: :naughty: :naughty:

Won mnie stąd :decayed: Tu mamy porzundnych ludzi :polew:

Kiedy startujesz po klubowicza ? Nie chciałbym przegapić głosowania nad Twoją osobą :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Ni chooja. Po co ? Już miałem i co .... dziewczyny jak miały okresy tak mają. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kiedy startujesz po klubowicza ? Nie chciałbym przegapić głosowania nad Twoją osobą :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

To uparta menda jest. Chyba nie do twarzy było by mu w różowym. :cool1:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2011, 12:32_________________________________________________Poziek jak już tu wpadłeś nie walają Ci się jakieś ciekawe manele od 1.8T ?

Opublikowano

Poziek jak już tu wpadłeś nie walają Ci się jakieś ciekawe manele od 1.8T ?

On niech lepiej nie wpada :decayed:

Opublikowano

Poziek jak już tu wpadłeś nie walają Ci się jakieś ciekawe manele od 1.8T ?

A co potrzebujesz ? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

On niech lepiej nie wpada :decayed:

Boisz się konkurencji ? :gwizdanie:

A co potrzebujesz ? :decayed:

Sam nie wiem to Ty wiesz co gdzie wsadzić żeby 1.8T jechało ... :naughty:

Opublikowano

Witam, potrzebuję dorobić teflonową podkładkę... gdzie da radę zrobić coś takiego we Wrocławiu ??

Z góry dzięki za odp.

Pozdrawiam.

Opublikowano

Sam nie wiem to Ty wiesz co gdzie wsadzić żeby 1.8T jechało ... :naughty:

To poczytaj sobie techniczny :naughty::decayed:

Opublikowano

Sam nie wiem to Ty wiesz co gdzie wsadzić żeby 1.8T jechało ... :naughty:

To poczytaj sobie techniczny :naughty::decayed:

Żeby to AEB jechało to worek siana potrzeba :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

worek już mam także coś na start jest a od finansowania to jest twoja firma :evil:

Opublikowano

worek już mam także coś na start jest a od finansowania to jest twoja firma :evil:

W tą motorownię trzeba trochę wsadzić jak pisałem.... na temat tego silnika już książki napisano :decayed:

Opublikowano
  • Autor

o Twoich turbognojakach też a pytania sam zadawałeś nie dalej jak 2 strony temu :wink4: założę się że gdybyś miał dostęp do jakiejś kosteczki ze sprawdzonym programem sam byś wrzucił bez zastanowienia :gwizdanie:

Opublikowano

o Twoich turbognojakach też a pytania sam zadawałeś nie dalej jak 2 strony temu :wink4: założę się że gdybyś miał dostęp do jakiejś kosteczki ze sprawdzonym programem sam byś wrzucił bez zastanowienia :gwizdanie:

Jak masz ową kosteczkę bo osobnik od którego ją masz powinien wiedzieć pod co była przygotowana (jakie graty)

Opublikowano
  • Autor

chyba ze została zassana z ruskiego forum i turbina odleci przy 3.5 RPM :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.