Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ej no przestańcie sierpień był miesiącem trzeżwości :shocked: :shocked: :shocked:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja moge, ale w przyszłym tygodniu, bo moja idzie na impreze intergracyjna.

Opublikowano

Ja moge, ale w przyszłym tygodniu, bo moja idzie na impreze intergracyjna.

oj krotką masz smycz :polew:

Opublikowano
  • Autor

Może pójdziemy jutro w miasto jebnońć pare browarów

jak do pubu to ok jak na balety to nie bardzo mi się chce ... będę do Ciebie dzwonił jak skończę pracę i ogarnę koło domu

BTW ile koni może mieć fiat coupe 2.0T ? o 5:20 atakowałem takiego delikwenta na strzegomskiej

Opublikowano

Może pójdziemy jutro w miasto jebnońć pare browarów

jak do pubu to ok jak na balety to nie bardzo mi się chce ... będę do Ciebie dzwonił jak skończę pracę i ogarnę koło domu

BTW ile koni może mieć fiat coupe 2.0T ? o 5:20 atakowałem takiego delikwenta na strzegomskiej

2.0T 16v 190ps

2.0T 20v 220ps

Opublikowano

Tylko Apator :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

2.0T 16v 190ps

2.0T 20v 220ps

w takim razie miał silnik na ukończeniu albo emblematy od 2.0T ... zdrowemu 2.0T bym nie podołał :naughty:

Tylko Apator :naughty: :naughty: :naughty:

widze po piątku jeszcze trzyma :polew:

Opublikowano

Jest jeszcze zwykły 2.0 bez turbo , ktory ma 140 KM

P.S. Jaki kolor byl tego auta ?

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

I co nikt się nie pisze na wyjście ???

Opublikowano

ja się pakuję, jutro wyjeżdżam :confused4:

co za tym idzie, mnie nie ma w tę niedzielę, w przyszłą też niestety. Trzeba się rozerwać w końcu! :dance:

Opublikowano

Pany !!! Pilnie potrzebna sprężarka klimy..... stanęła dziwwwwka dzisiaj i jeszcze mi się pasek klinowy poszarpał :wallbash: :wallbash: Dawać info jak ktoś wie gdzie mogę takową dorwać. Pacjent to A3 1,9 TDI AHF

Opublikowano

Pany !!! Pilnie potrzebna sprężarka klimy..... stanęła dziwwwwka dzisiaj i jeszcze mi się pasek klinowy poszarpał :wallbash: :wallbash: Dawać info jak ktoś wie gdzie mogę takową dorwać. Pacjent to A3 1,9 TDI AHF

odezwij się do mojego szwagra, on Ci taką załatwi na wtorek/środę.

Numer na PW leci :good:

Opublikowano

Ja na jutro potrzebuję.

Opublikowano

zobaczymy, co da się zrobić :decayed:

Opublikowano
  • Autor

na giełdzie c**jnia z patatajnią ... połaziliśmy z Hornetem i nic nie kupiliśmy ... :thumbdown:

Opublikowano

na giełdzie c**jnia z patatajnią ... połaziliśmy z Hornetem i nic nie kupiliśmy ... :thumbdown:

Jeszcze mogliśmy ETKĘ sprzedać :polew: :polew: Trzeba było krzyknąć 300zł i po sprawie.

Opublikowano

Kto dzisiaj jest pod MM ?

P.S. Ma ktos moze scrackowanego VAG-COMa ? Ja nie moge sobie poradzic ;(

Opublikowano

Ja jestem ale astrą przyjadę bo andzia stoi ;(

wezmę lapka a Ty weź pena coś z Vagiem da się zrobić :decayed:

Opublikowano

Kto dzisiaj jest pod MM ?

P.S. Ma ktos moze scrackowanego VAG-COMa ? Ja nie moge sobie poradzic ;(

Szkoda że nie wpadniesz pogadać.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.