Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Moje Audi A4 B5 Avant


micekm

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Kupiłem w kwietniu , targany z NRD :)

1,9 TDI 110

Przyjechał tu i dostał tak:

- Nowe tarcze Febi tył i przód.

- Klocki

- Nowy płyn

- Olej i inne ale to standard.

- Teraz niedawno kapcie Org Audi 225/50/17 ET 45 7,5 J

- Opony Michelin Primacy HP z tamtego roku w dość dobrym stanie

- Lampy Depo po lifcie

- Polerka lakieru ( taka sobie )

- Podłokietnik Audi ( montaż w poniedziałek )

- Ramki zegarów

- nowa gała i mieszek ( gałka czerwono podświetlana)

Do zrobienia :

- ROZRZĄD ale części już leżą firmy Contitech i w czwartek wymiana

- Zawieszenie też kupione i wymiana razem z rozrządem ( springi K+F tył i przód )

- To samo tuleje tylnej belki w czwartek

- Osłony i odboje Sasch przy okazji wymiany sprężyn oczywiście...

i tyle :)

Na baku pod kurek zrobiłem 1230 km cykl mieszany czasem z kilkoma skrzynkami narzędzi z tyłu jeżdżąc do moich klientów

Niżej kilka fotek i to chyba wsio :hi:

Przed zmianą kapci :)

d8daee73a31d5d6c.jpg

Po zmianie

8f5d30b8184fc352.jpg

fb5bb81ec5973027.jpg

a3cec8f716d9fa64.jpg

e369a20fb3a5c55c.jpg

0484c3e5a03e6b01.jpg

0ce9cde7101404ac.jpg

e858f754136330b6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny kolor :kox: Troche wysoko stoi, ale to kwestia gustu :) Polerka faktycznie taka sobie (delikatnie mówiąc) :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz po polerce było cacy ale do pierwszego wjazdu na myjnie... Zapomniałem sie i troche mi zrobiło śladów a ze myjnia była dziadowska to tak jakoś wyszło. Na tym 3 zdjęciu dzieciaczek łapkami z chipsow mi macał lakier i tak dziwnie wyglada :) Ale na zywo jest gitares ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładniutka :good: Wyrzuć te gumowe dywaniki i jakieś materiałowe kup (jeśli nie masz ori). Zmień radio chociażby na ori poliftowe i wnętrze zmieni bardzo na plus :) Lampki już zmienione, zmień też kierunki w błotnikach na białe :wink4: I co do zawiasu przydałoby się 1BE :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dywaniki mam takie jakie chciałem :rolleyes: bo te z all.. sa do bani.. Te są ori Audi bo czesto wsiadam w roboczych ciuszkach i troche piasku nosze, są trwałe i guma jest 1 klasa.. Radio? Jakie na jakie? :)

Zawias kupiłem ale ori do tego modelu. Co mogę z nim zrobić? Przyciąć?:) tez mi sie nie do konca podoba taki wysoki stan :) a springi nadal czekaja na montaż.

Kierunki jakos pominałem bo nie zwracam na nie uwagi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś daję radę z utrzymaniem czystości :rolleyes: a wygląd wnętrza o niebo lepszy (mam na myśli dywaniki) :decayed: Radio masz ori ale trochę brzydki wygląd :tongue4: polecam ori chorusa albo concert :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te dywaniki to petex'y czyli nie ori ale sam u siebie takie wlozylem... Guma rzeczywiscie ok a i z czystoscia wiekszy spokoj. Autko ladne w tym kolorku i na tym kole.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ten przód troszkę wysoko stoi..

lubię odcienie tego koloru, najlepiej wyglądają na BMW

radia nie zmieniaj daj se spokój laski na to nie patrzą :naughty::decayed: :>

mnie tylko zastanawia czy we wszystkich audikach boczne błotniki przednie różnią się troche kolorem od reszty auta ? Czy poprostu wszystkie sa walone :) a może tak się światło na nich rozkłada ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CO do lasek to moja laska juz nie zwraca uwagi na radio tylko na naszą cureczkę :) a jesteśmy 2 lata po slubie :)

Kolor jest inny masz racje ale tylko lewy przód i dlatego że był malowany.To co widzisz na tylnym to efekt odbicia chmur i tłustych paluszków dziecka na lakierze. To był jedyny unfal tego samochodu że miał wgniecenie na błotniku i rysę. Ponoć koszyk sklepowy na parkingu sklepu wpadł mu na maskę :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...